Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 maja 2009, 20:49

witajcie!
adia super ci zasnął ,słodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie co dzis moj niuniek zrobil :ico_placzek: wsadzilam go do tego chodzika i tak mu fajnie odrazu szło,siedzielismy sobie z siostra przy stole i sobie gadalysmy a on chodzil i podjechal mi do deski do prasowania a tam stalo żelasko i pociągnął za kabel i zrzucił sobie na główke,boże dzieki Bogu nic mu sie nie stało,ma tylko lekko sine na czułku,ale biedny plakal strasznie az ja sie poplakalłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: moj kochany jua go nie wsadzam przynajmniej nie w najblizyszm czasie
u nas tez piękna pogodzina,ale troszke wiało,bylismy w parku na spacerkach,wiecie co jak mi jest zle bez tego mojego!!!!! :ico_olaboga:

wiola gratulacje! :ico_brawa_01:
ja zaczynam kurs od lipca!!! tez sie boje bo sie do tego kompletnie nie nadaje!!11 :ico_sorki: ale musze sie wziąśc i zrobic ,od tego zalezy moj szybki powrot do norwegi,do mojego kochanego!@!!!!!!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 maja 2009, 22:33

adia26 kochana super foteczki niunka spiacego :ico_brawa_01: slodziaczek

wiola daj boze nam kochana zeby sie udalo moze masz raje to dzien matki to moze bedzie szczesliwy moj dzien :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wsadzilam go do tego chodzika i tak mu fajnie odrazu szło,siedzielismy sobie z siostra przy stole i sobie gadalysmy a on chodzil i podjechal mi do deski do prasowania a tam stalo żelasko i pociągnął za kabel i zrzucił sobie na główke,boże dzieki Bogu nic mu sie nie stało,ma tylko lekko sine na czułku,ale biedny
a zaczynam kurs od lipca!!! tez sie boje bo sie do tego kompletnie nie nadaje!!11 :ico_sorki: ale musze sie wziąśc i zrobic ,od tego zalezy moj szybki powrot do norwegi,do mojego kochanego!@!!!
plakal strasznie az ja sie poplakalłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
O MOJ BOZE!!!!! MASAKRA ZOBACZ KOCHANA WLASNIE O TYM TEZ MOWILI W TV ZE DOCHODZI DO ROZNYCH TEGO TYPU WYPADKOW dlatego ja ci radze daj sobie spokoj :ico_nienie: na dluzszy czas w kazdym badz razie jesli go wlozysz to uwazaj tez na schody itp. w ogole na wszystko bo ednak dzieciaczki nie sa w tym bezpieczne Dzieki bogu ze nic mu sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Wyobrazam sobie jak musialas sie czuc :ico_olaboga: trzymam kciukaski by ci sie udalo

yoanna kochana gdzie jestes brakuje mi twoich dlugich postow do poczytania no i przedewszystkim kolejnych wiadomosci co Ninulek znow nowego zrobila :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 maja 2009, 08:56

hej kochane oj pustki u nas caly czas wszystkie was na majówke wywiało pewnie :ico_haha_01:

Kurcze Agusia matko dobrze że mu nic nie jest biedaczek ale musiało go boleć, jak moj się przewróci to normalnie sama nie wiem czy plakac razem z nim czy co bo tak strasznie zawodzi :ico_noniewiem:
Wiola gratki za egzamin :ico_brawa_01:
yoanna kochana gdzie jestes brakuje mi twoich dlugich postow do poczytania no i przedewszystkim kolejnych wiadomosci co Ninulek znow nowego zrobila
a mi sie wydaje że Yoannna wyjechała na weekend coś chyba pisała :ico_noniewiem:
marta jak tam w pl mam nadzieje ze sobie wypocznie
Zirca ty jesteś w Warszawie prawda ja wlaśnie oglądam TVN i mają program na polach mokotowskich może się wybierzecie z Alem na spacer i nam pomachacie :-D
reszta dziewczynek sie nie melduje i Slonka dlugo juz nie ma ehhh pokarzcie sie bo nam moderacja wątek zamknie :-D :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 maja 2009, 10:03

kochane czytam ale nie mam czasu pisac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
pozdrowienia i buziaki

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 maja 2009, 12:09

slonko2008, oooo ile antos juz ma zabkow :ico_szoking: kiedy mu to wyszłoooo :ico_szoking: :ico_szoking: ale super dzielny chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agusia1982, na szczescie nic powaznego sie nie stało, jeju ja juz sie boje co to bedzie jak zaczna chodzic czy raczkowac nasze pociechy :ico_olaboga: oczy do okoła głowy bede miała chyba :-)

dana, Agusia1982, ja to sobie powtarzam ze wszyscy jezdza autami to czemu ja nie mam sie tego nauczyc i rzeczywiscie nie jest to trudne, ale tak naprawde do wprawy dojdziemy jak zdamy i bedziemy same juz brykac samochodami :-D

Dobra zmykam ogrnac troszke bo dzis goscie na grila przychodza,, buzki papa

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 maja 2009, 13:36

witam sie dziewczynki!!!! :ico_haha_01:
ja to sobie powtarzam ze wszyscy jezdza autami to czemu ja nie mam sie tego nauczyc i rzeczywiscie nie jest to trudne, ale tak naprawde do wprawy dojdziemy jak zdamy i bedziemy same juz brykac samochodami
masz racje kochana,dokladnie tak skoro inni jezdza to czemu my nie!!!! no mam nadzieje ze dam rade!!!
u nas pogoda znowu słonewczna ale troche chlodno juz dzis,a maly ma katarek mam nadzieje ze nic powazniejszego nie bedzie,bo moja Natka przeziebiona,a ona tak do malego mi caly czas podchodzi! :ico_olaboga:

całe szczescie mojemu maluszkowi nic nie jest po tym wypadku z zelaskiem,nawet dzisiaj nie ma juz sladu,bo wczoraj mial toszke sine ale odrazu przylozylam mu zimny noz do czułka
i jest ok! :-) :ico_brawa_01:
milego dnia! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 maja 2009, 21:29

Dobry wieczor :) my odpoczywamy na wsi u rodzicow :) grilujemy i pijemy piwko. Napisze jutro bo niestety cala niedziele, bedziemy siedziec w Krakowie same, bo z samego rana tam jedziemy. Mialysmy jechac z mama na zakupy a tu wszystko pozamykane, nienawidze tych wolnych od pracy dni!!

A co do chodzikow, to ja tez jestem przeciw - chociaz jak wsadzilam Nine w sklepie to jej sie podobalo bardzo :) no ale niech sama sie meczy

A Nina bawila sie z kuzynka (starsza o rowny rok) ktora ja caly czas przytulala i calowala ;D i razem sie kapaly :)) z hipopotamkami z reszta. Glaska pieski i kotki, chociaz im sie to zbytnio nie podoba bo chwyta im uszka i wsadza palce do oczu :( boje sie czasem zeby jej nie oddaly.

Mamy problem z zostawianiem Niny bez mamy i taty - placze za nami strasznie, a ja glupia troche sie z tego ciesze :P bo to takie slodkie, jak sie wtula jak przyjde, a rzadko mam okazje to robic, bo sie kreci i nie usiedzi grzecznie :(

No i mamy coraz wiekszy problem z zasypianiem i cyckiem, staram sie rzucic piers, bo kolezanka mowila, ze jej kolezanki ktore nie rzucily w 7,8 miesiacu karmia do 2 roku zycia juz :O maluchy sie przyzwyczaily no i widze ze moja mala tez uzalezniona, usypia przy cycku, uspokaja sie przy cycku, smoczka sie pozbyla i teraz kolej na piers, ale pewnie bedzie ciezko.. najgorsze jest to ze i wieczorami mala chce usypiac ze mna :( ostatnio klade sie kolo niej i w kilka minut usypia. To tez takie slodziutkie, bo sie przytula i spi :D:D:D

Popiszemy z Wami jutro, bo teraz zmykam ogladac film z siostra :)

Pozdrawiamy!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 maja 2009, 09:58

Witam!!!!
ja to sobie powtarzam ze wszyscy jezdza autami to czemu ja nie mam sie tego nauczyc i rzeczywiscie nie jest to trudne, ale tak naprawde do wprawy dojdziemy jak zdamy i bedziemy same juz brykac samochodami
Masz racje musimydac rade :ico_oczko:
ale odrazu przylozylam mu zimny noz do czułka
i jest ok! :-) :ico_brawa_01:
Supereczek! :ico_sorki:
Glaska pieski i kotki, chociaz im sie to zbytnio nie podoba bo chwyta im uszka i wsadza palce do oczu :( boje sie czasem zeby jej nie oddaly.
he he he no niech sie zwierzaczki przyzwyczajaja bo to poczatki puzniej bedzie tarmoszenie za uszy i ogony i dojezdzanie :-D
placze za nami strasznie, a ja glupia troche sie z tego ciesze :P bo to takie slodkie, jak sie wtula jak przyjde, a rzadko mam okazje to robic, bo sie kreci i nie usiedzi grzecznie
My na szczescie to nie mamy takiego problemu a czkolwiek jak nas widzi to placze jak znikamy jej z pola widzenia i rozumiem cie dokonale ja tez sie ciesze jak ona tak wlasnie czasem chce tylko mnie a nikogo inego troche to egoistyczne ale co mi tam jest w koncu moja i puki ona jeszczee mnie tak bardzo chce to sie ciesze :ico_oczko:
No i mamy coraz wiekszy problem z zasypianiem i cyckiem, staram sie rzucic piers, bo kolezanka mowila, ze jej kolezanki ktore nie rzucily w 7,8 miesiacu karmia do 2 roku zycia juz :O maluchy sie przyzwyczaily no i widze ze moja mala tez uzalezniona, usypia przy cycku, uspokaja sie przy cycku
wiesz kochana u nas tak samo cycun dobry na wszystko ale ja tam nie ubolewam nad tym wczoraj Moj M na mnie wyskoczyl zebym jej nie dawala cycka za kazdym razem jak placze bo co beda inni robic jak sie rozedrze i nie bedzie mnie przy tym moze i ma racje ale jak ona tak bardzo kocha cycunia Wiem musze przestac jej dawac za kazdym razem na uspokojenie bo rzeczywiscie bedzie problem aczkolwiek jak tak sobie mysle to wcale jej przy kazdym placzu nie daje raczej jak bardzo sie rozedrze :ico_oczko: No nic fakt faktem trza go ograniczyc tylko do jedzenia Bo tez zasypia przy cycu ale jak jest na dworze to nie


Dzis mamy grilla u tesciow kolejne kilogramy pzytyje ale co tam grilka sobie nie odmowie :-D Milej niedzielki wam zycze

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 maja 2009, 13:29

Hej dziewuszki jak tam swietujecie :-D

JA wczoraj miałam gosci i było bardzo fajnie, filipek zasnał o 20 na podworku i juz go nie budzilam tylko wsadziłam do łozeczka i spał tak bez jedzenia i kompieli do 3 :ico_szoking: :ico_szoking:
A jak zawsze jest nakramiony i okompany to sie budzi około 24 :ico_olaboga:

yoanna, ja tez juz zauwazyłam ze maly coraz bardziej sie do nas przywiazuje, i boi sie obcych ludzi, moze nie wszystkich, ale odrazu wie kto jest kim, jak widzi obca twarz ktora chce go wzisc na rece czy sie zbliza do niego to płacze, a u mnie na rekach sie uspokaja :-)
Tez mam niby taka satysfakcje, a ze to moja dzidzia i tylko przy mnie jest spokojna, ale kurka zeby tylko to potem nie wygladalo tak ze nie bede mogła na krok sie ruszyc z domu :ico_olaboga:
Dzis mamy grilla u tesciow kolejne kilogramy pzytyje ale co tam grilka sobie nie odmowie :-D Milej niedzielki wam zycze
_____________
udaneg o grilowania, a kilogramy precz, cos nam sie nalezy od zycia :-D kielbaski z grilla :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

03 maja 2009, 19:59

WITAJCIE!
ja szybciutko,mój maluszek chory!!! :ico_placzek: od popołudnia mi gorączkuje,w dodatku srał na rzadkpo i zwymiotował! jestem załamana,czuje ze jestem sama nie mam nikogo i musze dac sobie rade! kurde nie moge liczyc nawwet na wlasną matke!!! nie wybacze jej tego bo mowila przyjezdzaj tu masz nas!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a tyczasem nie mam nikogo jestem sama!
rano zapisze malego do lekarza,mam nadzieje ze ta cholerna gorączka bedzie wkońcu spadac :ico_chory: !!!!!!!! daam mu teray szropek i yrobiam okad,nocka z glowy!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
takze u nas weekend nie ciekawy!!!! :ico_placzek: :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość