Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

04 maja 2009, 09:16

Renia0601, :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

04 maja 2009, 09:29

witam sie i ja po tym weekendziku z kawusia :ico_kawa:
no i stawiam za skonczony 27 tydzien :ico_tort:
a co do tego kiedy sie zaczyna 7 miesiac,to wg mojego suwaczka zaczol sie jak skonczylam 26 tyg i 5 dni:)
no i jestem w 3 cim trymestrze,teraz to juz bardzo wyrznie czuje sie te kopniaki i przekrecanie dzidzi :-D
i tez jak Betinka lubie sobie lezec i patrzec na brzuszek jak podskakuje i faluje,czasem dostaje taaaki cios ze az zaboli :ico_oczko:
je weekend spedzilam calkiem fajnie-dobrze,ze pogoda dopisala :ico_brawa_01:
przyjechala do mnie rodzinka juz we czwartek i wieczorkiem by grill...przyjechal moj chrzesnaczek 7.5 letni wiec latal za mna krok w krok,w piatek znw grill,w sobote byismy na imieninkach i sie objadlam i poleniuchowalam,w niedziele na obiedzie u rodzinki i wrocilismy wieczorkiem,bo niektorzy pracuja :-D ...no i jestem

[ Dodano: 2009-05-04, 09:32 ]
a i na ostatniej wizycie sie wazylam i mam juz 11 kg+...ciekawe ile bedzie na koncu???
w sumie to juz nedlugo :-D

dobra chba polece po pieczyffffko a pozniej na poczte wyslac swoje zwolnienie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 maja 2009, 09:51

hej Kochane

ja również sie witam po weekendowo - oczywiście z cappucino :ico_kawa: :ico_kawa:

u babci było cudownie, podróż też nam jakoś mineła, nie było tragicznie oprócz korków niedaleko Częstochowy,

była tam moja siostra cioteczna ze swoim męzem i córką, tak dawno sie nie widziałyśmy, odnowiłyśmy swój kontakt i wygadałyśmy sie za wszystkie czasy... bedzie chrzestną mojego dzidziolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jej córka strasznie mnie polubiła, mała przylepka chodziła za mną wszędzie i sie przytulała co chwilkę kochana :ico_oczko:

u mojej babci nie ma super warunków bo nie ma bieżacej wody, trzeba nosic w wiadrach do domu, "ubikacja" to tylko taki wychodek z dziurą w podłodze do której tzreba trafić, ale i tak nie wyobrażam sobie lepiej tego weekendu :-D

grillowaliśmy, siedzieliśmy wszyscy byle jak ubrani na podwórku, nie myśląc o uczesaniu włosów, kawa na schodach przed domem, lokalne piwo wieczorkiem, ech było pieknie

dzidzia dostała juz mase prezentów: fotelik samochodowy, dwa ręczniki kapielowe (cudne) od chrzestnej, kocyk polarowy i kaske od babci, dostałam też sukienkę ciażową na ramiączkach na lato, 30 swojskich jajek- kurze spod d*upy wyjętych-jak zażartowała moja babcia, kiełbasy, pasztety, trzy komplety poscieli, obrusy... ledwo zabraliśmy to wszystko :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 maja 2009, 09:56

Dzien dobry :-D
Ja tez poprosze kawe, bo po weekendzie nie mam ani cappucino ani kawy ani mleka :ico_sorki:
Doczytalam Was w koncu :-D
Beata_Tychy wszystkiego Naj z okazji imienin :ico_prezent: I trzymam kciukasy za chlopa :-D
Rybcia Malutkaniunia Tweety123 :ico_brawa_01: za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co tam jeszcze? Bo juz zapomnialam....
aaaa... dzisiaj dzwonie do SR, zeby na czerwiec sie zapisac :ico_brawa_01:
A od piatku grrilowalismy :-D , goscie odjechali wczoraj, wybawilam sie za wszystkie czasy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

04 maja 2009, 09:57

izuś_85, hehe
to was rodzinka zaopatrzyla:) zawsze to mniej do kupieenia...
ja musze sie zmobilizowacc i nakupowac pare rzeczy ae jakos mi sie nie chce,bo bym musiala sama albo z siostra albo z mama na zakupy isc bo moj M nie ma biedak kiedy,ale poczekam moze bedzie mial jakis urlop :ico_oczko:
u mojej babci nie ma super warunków bo nie ma bieżacej wody, trzeba nosic w wiadrach do domu, "ubikacja" to tylko taki wychodek z dziurą w podłodze do której tzreba trafić, ale i tak nie wyobrażam sobie lepiej tego weekendu :-D
pamietam jak u mojej babci tak bylo,mala bylam ,ale uwielbialam jezdzic do niej na wakacje :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 maja 2009, 10:00

izuś_85, zazdroszcze takiej Babci :-D i tez chce takie jaja :ico_sorki:
A co do warunkow, to jakas odmiana, poczuc sie jak za dawnych czasów :ico_brawa_01:
Moja Bacia mieszka tez w starym domu ale jest odnowiony w srodku, i jedyne co zostalo to stary piec kaflowy :ico_zly:

Dziewczyny, cos sie chyba z suwaczkami porobilo, czy to mi sie w oczach mieni? Moze jeszcze sie nie obudzilam :-P

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 maja 2009, 10:05

hehe Hake r stał przywiązany przy budzie jak bylismy na podwórku, wogóle sie do tego nie nadaje, pieszczoch... jak wychodziliśmy to zamykałam go w pustym mieszkaniu i sobie smacznie spał w moim łóżku, bo przy budzie dostawał szału ze wszystkie psy biegaja a on przypiety

warunki jako takie, ale mylismy sie w misce, kąpalismy u ciotek, więc nie było najgorzej :ico_oczko:

a z prezentów najbardziej podobają mi sie te ręczniki, wstawie wam potem fotke, bo sa cudowne, wielkie frottowe, białe w misiaczki :ico_brawa_01: lepsze niż okrycia kąpielowe

no i zadowolona jestem z fotelika :ico_oczko: :ico_oczko: uzywany od mojej kuzynki, jest w dobrym stanie, wypiore tylko tapicerke i bedzie sliczny- jeden koszt mniej

[ Dodano: 2009-05-04, 10:06 ]
megi5566, :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla Ciebie

[ Dodano: 2009-05-04, 10:09 ]
ide sobie zrobic jajecznice z tych swojskich jajek na maśle :ico_oczko: chętnie Was poczęstuję

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 maja 2009, 10:09

izuś_85, moj wczoraj pojechal do brata cos tam z samochodem zalatwic i wrocil z fotelikiem :-D oczywiscie za free. Na poczatku nie chcial mi powiedziec skad ma ,menda kochana ale potem sie przyznal, ze od brata szwagierki. I ponoc jeszcze ma na oku wozek ale o tym juz nie chcial rozmawiac. Ja teraz moge sie skupic tylko na ubrankach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 maja 2009, 10:12

megi5566, to fajnie :ico_oczko: :ico_oczko:

u nas jeszcze pozostana rzeczy typu wanienka, pościel, materac, komody... reszta to drobiazgi

acha mam tez termometr elektroniczny od babci kupiła w rosmanie za 10zł chyba, sprawdzalam i jak narazie mierzy dokładnie temperature :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 maja 2009, 10:20

izuś_85, to super wypoczynek :ico_brawa_01:

Wy tu o warunkach piszecie, tak więc dla tych którzy nie wiedzą ;-) ja mieszkam na wsi, takiej prawdziwej wsi, ja pochodzę z miasta i przyszłam tu do męża. Warunki trochę lepsze niż u babci Izuś ale mi się zdaża myć w misce a wodę ciepłą muszę na to mycie nie raz grzać. Zwierząt żadnych nie hodujemy, ostatnie kury poszły pod młotek tej wiosny, pole oddane jest w dzierżawę ale samo mieszkanie na wsi jest czasem uciążliwe, sklep jeździ obwoźny z 'suchym' jedzeniem, po wszelakie mięsa muszę jechać samochodem około 10km. Ale mleko i jaja świeże można kupić od sąsiadów :ico_oczko:
Jak przychodziłam do męża przed ślubem, znaczy przyjeżdżałam 60km autobusem to były u niego i kury i świnki i krowy, raz nawet byłam na żniwach i bardzo mi się podobała ta praca. Wogóle jak się chce jechać autobusem choćby po zakupy to trzeba przejść do przystanku 5km, dobrze więc że mamy samochód i ja prawo jazdy bo byłaby tragedia, zresztą była bo prawko mam od roku.

Tak więc znacie moją historię, chociaż kawałek ;-) mieszczuchy Wy jedne ;p

[ Dodano: 2009-05-04, 10:23 ]
mam tez termometr elektroniczny od babci kupiła w rosmanie za 10zł chyba
ja też mam elektryczny, mierzy całkiem całkiem temp, wiadomo nie tak szybko jak ten douszny ale dajemy radę

megi5566, no jaki koffany męzuś

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość