fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 10:49

Tęsciowa tylko mnie drażni swoimi głupimi pytaniami,stwierdzeniami i narzekaniem.Ostatnio stwierdziła,że jak sie maluch urodzi to ona do nas nie przyjedzie zobaczyć maleństwa ale my mamy do niej przyjechać.A mieszka od nas 70 km.A tydzien temu marudziła,że na wesele nie przyjedziemy i,że sie ze soba jak z jajkiem obchodzę.Bo skoro mam termin na 15 maja to czemu miałabym wcześniej urodzić?Miałam z rozwarciem jechać na jakąś wieś bo wesele było poza miastem, któa jest ponad 70 km od mojego miasta?

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 maja 2009, 10:53

fortunata_fofa, no to fakt brak zrozumienia - przeciez tu chodzi o dobro malenstwa - nie przejmuj sie, a jak chce malenstwo zobaczyc niech sama sobie przyjedzie :ico_brawa_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 10:54

Wogóle sporo mam do nich zastrzeżeń ale musiałabym spooooooooorrrrrrroooo sie rozpisywać.Są nienowocześni , myślami w czasach prl-u i wogóle nie możemy na nich liczyć.A no i ostatnio stwierdzili,że nas straszne nieszczescie spotkało,że nam sie dziecko urodzi :ico_zly: .A dla mnie to najwiekszy skarb i szczescie mimo,że jest nienajfajniej bo mąż nie ma pracy ale sobie radzimy.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 10:57

Tęsciowa tylko mnie drażni swoimi głupimi pytaniami,stwierdzeniami i narzekaniem.
to tak jak moj tesc :ico_puknij: .......
teraz np . sobie wymyslił remont :ico_zly: mieszkamy z nim w jednym domu .......my na górze on na dole ......ku** i stwierdziła ze cały parter bedzie robił .....przy małym dziecku :ico_puknij: ......jak 7 lat tu mieszkam niczego nie robił a teraz jak mała sie pojawi to on bedzie sciany wybrzał ........ :ico_zly: chyba go jeb**.....juz teraz mezowi zapowiedziałam ze sie na to nie zgadzam ......moja mała nie bedzie kurzu wdychała !!!!.......a maz jak wraca z pracy to normalnie czeka na niego i truje ze tu by zrobił to tu tamto ......zgupiec mozna !!!

[ Dodano: 2009-05-04, 10:58 ]
ostatnio stwierdzili,że nas straszne nieszczescie spotkało,że nam sie dziecko urodzi
jakby mi ktos tyak powiedział to bym chyba z domu wyrzuciła - bezczelnosc :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 maja 2009, 11:02

.A no i ostatnio stwierdzili,że nas straszne nieszczescie spotkało,że nam sie dziecko urodzi :ico_zly: .A dla mnie to najwiekszy skarb i szczescie mimo,że jest nienajfajniej bo mąż nie ma pracy ale sobie radzimy.
o matko no to super tescie niepowiem w takim razie niech lepiej w ogole nie przyjezdzaja - a co maz na to wszystko ?
zoola - no to masz tez fajnie

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 11:05

Sabcia mąż jest po mojej stronie.Rozmawia z nimi dość ostro.Nie ogranicza się w słowach.Zoola tobie tez współczuje.Moi teściowie tylko telefonicznie mnie drażnią a ty masz teścia na codzień.Niezazdroszczę.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 maja 2009, 11:09

fortunata_fofa, no to dobrze ze maz jest z Toba bo z tym tez roznie bywa, a ja wlasnie moj 1000 poscik napisalam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 11:10

pocieszenie jest takie ze on jezdzi na tirach i całe dnie nie ma go w domu .....z reszta ze mna to on sobie nie pogada bo wie co ja o tym wszystkim mysle ....... :-D ......tylko dzien dobry , do widzenia i do wszystko :-D .......ale te jego gatki jak jest maz ........woierzcie mi kiedys go udusze !!!! nie mozna czegos powiedziec raz , tylko milion razy - zgłupiec mozna .....i te przed potopowe poglądy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 maja 2009, 11:12

zoola27, :-D nie ma to jak dzien zaczac od tesciow hahahah

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 11:26

ie ma to jak dzien zaczac od tesciow hahahah
oj tak :-D

własnie przepłukałam posciel dla małej ......muisze isc na balkon wywiesic ........
moj mazelek cały czas sie upiera ze Natasza urodzi sie w 9 maja czyli w najbizsza sobote wiec musze juz wszystko dopiąsc na ostatni guzik .......bojeszcze posłuch tatusia :-D
zrobie dziesiaj liste rzeczy ktore maz ma zrobic prze wyjsciem moim ze szpitala :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość