barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 maja 2009, 22:15

witajcie
długi weekendzik majowy, to pewnie wszystkie gdzieś na zielonej trawce odpoczywacie
ja stwierdziłam, że nigdzie się nie szlajamy i odpoczywamy w domu, bo potem tylko nerwówka z powrotem w korkach do domu
co do zasypiania na stojąco to ja też to mam (o dziwo w poprzednich ciążach nie miałam wcale), normalnie to czasem i w dzień na godzinkę muszę się położyć
o 19 to już chodzę na rzęsach, ale budzę się w nocy i z godzinę spać nie mogę
na szczęście bóle głowy już mi minęły, bo takie połączenie było czasami nie do zniesienia
a ten opis porodu, to jak z jakiejś książki-koszmaru
ja bym chyba na policję zadzwoniła, że personel pijany, żeby cokolwiek dziać się zaczęło, ale taka sytuacja jest niedopuszczalna i to w dzisiejszych czasach, aż trudno uwierzyć
iw_rybka z tym wchłonięciem się to dobre było, prawie się popłakałam ze śmiechu, ale takiego porodu, to współczuję, mam nadzieję, że tym razem będzie u Ciebie inaczej
a co do pracy nocnej, to ty już kochana powinnaś raczej przejść na dniówki, bo ciężarówkom nie wolno nocą pracować
anetka nie słyszałam, żeby możliwość lub brak karmienia piersią była dziedziczna, może poszukaj poradni dobrej laktacyjnej i popytaj co i jak, a najważniejsze to częste przystawianie, szczególnie na początku, bo oseski to zazwyczaj straszne lenie i jeść w ogóle na początku nie chcą
moje dzieci pielęgniarki chciały dokarmiać butelką, to np. Wiki im ten pokarm wymiotowała i tak go nie jadła, więc nie mogły powiedzieć, że ja jej nie dają lub coś nie tak, bo dziecko sobie samo regulowało
Wiki karmiłam 19 miesięcy, a Tadzik odstawił się chyba w 9 miesiącu i nie chciał więcej, nie było rady
shiva super wieści, gratuluję wyników
ciekawe jak szef zareaguje?!
dorotaczekolada serdecznie witamy w naszym skromnym gronie
a z tym grudniem to fajnie masz, same imprezy od Mikołajek do Świąt
moly kto to wie kiedy dokładnie urodzisz, a może właśnie w grudniu, może u nas też zostaniesz?
ja mam termin od lekarza na grudzień, ale z moich obliczeń wychodzi listopad, więc odwiedzam sobie oba fora
super, że z dzidzią wszystko w najlepszym porządku

PaulinaK
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:42

02 maja 2009, 01:33

Cześć Dziewuszki :-)
Wybaczcie brak odzewu z mojej strony, ale byłam w szpitalu i nie miałam dostępu do internetu. Przypałętało mi się zapalenie nerek i konieczna była hospitalizacja, ale już wszystko w porządku i nawet dostałam od lekarza błogosławieństwo, aby wybrać się w niedzielę na komunię chrześnicy mojej. Ja swojej szefowej oznajmiłam "radosną" nowinę jak się tylko dowiedziałam, bo wiedziałam, że i tak i tak dostanę L4, więc nie było co ukrywać. Niby pogratulowała, ale minę miała niezaciekawą :ico_haha_01: leje na to. Teraz moja kruszynka jest najważniejsza :-D trzymajcie się Mamuśki i buziaczki w brzusie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 maja 2009, 18:30

hej czy wy tez macie bole glowy? co ja mam na to poradzic? :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_chory:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 maja 2009, 19:46

barbapuppa, witaj :-D

No porod faktycznie jak z koszmaru,a moj nie duzo lepszy :ico_oczko:

A z praca w nocy,to musze sie przemeczyc jeszcze w maju a potem juz ide na zwolnienie do konca ciazy.Nie bede pracodawcy wkurzac,bo chce jeszcze na wychowawczy isc :ico_oczko:

No i my tez tylko w ogrodku grillujemy i nigdzie nie bylismy.Jutro skoczymy na jakis festyn czy cus takiego :ico_brawa_01:
leje na to
- slusznie :-D

dorotaczekolada, - chyba trzeba przeczekac :ico_olaboga:

A ja podlapalam przeziebienie :ico_placzek: ledwo dzis wysiedzialam w pracy,caly dzien ogladalam tv i sie objadalam :ico_wstydzioch: Maz mi przyniosl cytrynke i jakis lek dla kobiet w ciazy z bzu,malin i czegos tam jeszcze i troszke mi lepiej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-05-03, 14:02 ]
witam Grudnioweczki :-D

Ja dalej chora :ico_placzek:

moly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2009, 20:14

03 maja 2009, 19:31

Witajcie
barbapuppa, niestety nie będę na żadnym forum bo ponownie poroniłam byłam w 9 tygodniu ciąży. Byłam w środę u lekarza i niby wszystko było ok.
Trzymajcie się kobiety ja to już załamałam się. Pa

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 maja 2009, 13:30

witajcie po długim weekendzie
troszkę wybyczyliśmy się w domu, troszkę pospacerowaliśmy, dzieci poszalały, a pogoda się już trochę popsuła
choć Tadzik dawał w niedzielę strasznie popalić, że ja aż padłam na nos wieczorem, na dodatek troszkę wyskoczył mi już brzuszek i dla niepoznaki zaczęłam nosić nieco bardziej workowe bluzeczki (ale póki co kamuflaż musi w pracy jeszcze być)
moly jak strasznie mi przykro z powodu Twojej dzidzi :ico_pocieszyciel: , sama to przeżywałam, więc wiem jak to jest, ale głowa do góry, mówią, że do 3 razy sztuka
trzymam kciuki
iw_rybka to kuruj się kochana i dbaj o siebie i :ico_brawa_01: dla męża za starania
dorotaczekolada u mnie już na szczęście minęły, tak jak pisze iw_rybka musisz przeczekać, jak możesz to dużo odpoczywaj z kompresikiem zimnym w zaciemnionym pokoju, czasami coś słodkiego typu czekoladka może pomóc
paulinaK cieszę się, że już wszystko Ci przeszło i z dzidzią OK, a lekarz super, że pozwolił troszkę pobalować

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

04 maja 2009, 13:44

to i ja się przywitam ;)

termin mam na 20 grudnia :-)
więc mam nadzieje że mogę dołączyć?

Mam już jedną córe, jak widać na suwaczku :-)

o to maleństwo staraliśmy się ponad 8 miesięcy, więc jest wyczekane. Co nie zmienia faktu że na razie mam ciąży dość bo strasznie mnie męczą mdłości ;-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 maja 2009, 14:06

Cześć dziewczynki :)
Ja jestem listopadówką, ale często do Was zaglądam.
Bądźcie zdrowe i Wasze maleństwa również. Buziaki w brzusie :*:*:* :ico_ciezarowka:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 maja 2009, 15:43

mikusia, twoja cora troche mlodsza od mojego synka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 maja 2009, 15:47

moly, bardzo mi przykro.Nie wiem,co napisac :ico_placzek:

barbapuppa, wlasnie pije herbatke z cytrynka i miodem i jakos powoli do przodu,katar mam paskudny,bo taki trudny do wydmuchania :ico_chory:

Fajnie,ze wypoczeliscie :ico_brawa_01:

No i dobrze,ze napisalas o tym brzuszku,bo mi tez sie pokazal i juz myslalam,ze cos nie tak ze mna :ico_szoking: Chociaz z Jedrusiem,tez mi szybko wyskoczyl.W 3 miesiacu jak bylam,to nas pytali czy nosze bliniaki i tak do konca ciazy :ico_noniewiem:
termin mam na 20 grudnia
więc mam nadzieje że mogę dołączyć?
- no pewnie,witajcie :ico_sorki: :ico_sorki:
o to maleństwo staraliśmy się ponad 8 miesięcy, więc jest wyczekane
- wiem co czujesz,my tez na synka troche czekalismy za to teraz nam bozia zrekompensowala i udalo sie za pierwszym razem :-D

uleczka170, zagladaj i pisz co u ciebie :ico_brawa_01:

A ja bylam dzis u fryzjera,bo jakos tak fatalnie wygladam,to chociaz tym sobie troche wyglad poprawilam :ico_oczko: Mam nadzieje :ico_oczko:

A napiszcie czy wy juz tak ciazowo sie czujecie?Ja juz chyba sobie wkrecam ale jakos tak nic mi nie jest :ico_olaboga: Bolaly mnie piersi ale juz nie bola.Mdlosci praktycznie wcale i tylko to pragnienie i pryszcze na twarzy zdradzaja,ze cos sie dzieje :ico_olaboga: No i sennosc ale to moze od cisnienia :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość