Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

04 maja 2009, 20:47

Witajcie majóweczki

Przedewszystkim IVI wielkie gratulacje, pierwsza majowkowa dziewczynka opuściła brzuszek mamusi Cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justysia napewno operacja się powiedzie i wszystko będzie w porządku. Nie moge napisać Ci żebyś się nie martwiła kochana, chociaż bardzo bym chciała - z jednego powodu - otóż która z nas nieprzezywałaby tej sytuacji tak jak TY. Myślę że niema takiej dziewczyny. Ale proszę Cię główka do góry, innej opcji nie ma- będzie dobrze :ico_haha_02: Musisz być silna dla Wiktorka.

Ja moje drogie jak wiecie byłam u ginekologa. Wybadał mnie, jak zawsze zrobił USG pokazał maleństwo i powiedział, że wszystko jest w jak najlepszym porządku Mówi do mnie tak "No Pani Irenko zbliża się godzina zero, juz tylko miesiąc został" a ja mu mówię Panie doktorze nie miesiąc tylko 27 dni :-D i zaczęliśmy się śmiać z tego że ja tak skrupulatnie każdy dzień liczę. Sam wydawał się być zaskoczony że to już niedługo :-) Mówię Wam trafiłam na wspaniałego lekarza, świetny specjalista, wspaniały człowiek z poczuciem humoru. Pacjentki które zostały juz mamusiami chwalą go bardzo za opiekuńczość, za troskliwość za uśmiech na jego twarzy podczas pobytu w szpitalu. Chciałabym bardzo trafić na jego dyżur czułabym się pewnie i bezpiecznie.
Mam się zgłosić za dwa tygodnie mówi "Pani Irenko musimy się teraz częściej kontrolować". Także jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko jest OK. :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2009, 20:57 przez DUSIA555, łącznie zmieniany 1 raz.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 20:56

Ejustysia współczuje tej wady.Gdzieś ostatnio czytałąm o tej wadzie i szczęscie ,że to tylko niewielka wada u Wikotrka bo czasami dziurka jest w połowie siusiaczka.Ja idę do łóżka.Czuje sie fatalnie, jest mi niedobrze,ledwo sie trzymam na nogach.A maluszek sie rozpycha,aż boli.

[ Dodano: 2009-05-04, 20:58 ]
Zoola czekamy na dobre wieści od lekarza.Ja mam usg dopiero w środę a lekarza w czwartek rano więc okaże się jakie zmiany w moim organizmie ale czuje,że jednak dochodzę do terminu.Jak to ktoś powiedział młody ,zdrowy organizm więc czemu dziecko miałoby się za wcześnie urodzić.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 21:45

fortunata_fofa mąz nadal upiera sie ze ja rodze w sobote :-D

ejustysia wspólczuje .......i nie powiem ze rozumiem bo to trzeba przezyc .....starch o dziecko .........jejku trzymaj sie bo ja tym bym chyba zwariowała :ico_sorki:

mnie maz wkurzył bo miał mi masaz stóp zrobic i sie miksuje ale zaraz wywalcze swoje :-D

DUSIA555, super ze u lekarza dobrze :ico_brawa_01: ja tez jestem bardzo zadowolona ze swojego gina - lekarz to podstawa :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-05, 07:01 ]
DUSIA555, :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: wszystkiego naj naj naj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

05 maja 2009, 08:30

witam Was cieplutko :ico_haha_02:
u nas dzis o wiele chłodniej :ico_sorki: :ico_sorki:
Magda juz w szkole mój T w pracy :ico_oczko:
Magda dzis pisze pierwszy swój test kompetencji dzis i jutro :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: strasznie sie denerwowała :ico_olaboga:

ja juz pranko wywiesiłam bo wczoraj na noc nastawiłam jeszcze ubranka małe i pieluchy tetrowe i swój szlafrok :ico_oczko:

teraz jem śniadanko i popijam herbatke z cytrynką :ico_kawa:
a nie spię od 5 rano :ico_olaboga: nie mogę spać :ico_noniewiem:

DUSIA555,

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 maja 2009, 08:37

22540MONIKA, a jaki szlafrok szykujesz do szpitala ??? bo ja spakowałam bawełniany ....ale jak byłam w niedziele na rozmowie z połozna w tym szpitalu co bede rodzic to widziałm dziwczyny w takich z froty i teraz nie wie który wziasc ???

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

05 maja 2009, 08:37

Witam porannie nadal w dwupaczku :ico_placzek: .W nocy dopadły mnie skurcze ale jak zawsze rozeszły się i do rana spokój. Teraz też nic sie nie dzieje a maluch rozrabia.Mała przylepa sie z niego zrobiła.Jak mąż tylko dotknie brzuszka albo się przytuli maluszek zaraz pojawia się w miejscu gdzie jest tata.Dzisiaj jak spaliśmy mąż miał rękę obok brzuszka bo tak mu było wygodnie więc maluszek też całym ciałkiem obok taty.Hmmm czyżbym nosiła córeczkę tatusia?Jutro na 15.25 mam usg :ico_brawa_01: .Strasznie się cieszę.Dussia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-05-05, 08:38 ]
zoola ja mam np taki satynowy.Bo w szpitalu przynajmniej u nas gorąco jest.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 maja 2009, 08:40

Jak mąż tylko dotknie brzuszka albo się przytuli maluszek zaraz pojawia się w miejscu gdzie jest tata.
moja córa robi dokładnie tak samo !!!! jak tylko maz połozy reke na brzuchu tu juz jest przy nim :-D .....smieje sie ze jaszcze sie nie urodziła a juz jest po jego stronie

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

05 maja 2009, 08:41

Bardzo bardzo Wam dziękuję, aż się wzruszyłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczynki pamiętajcie, że to ja dzisiaj stawiam dwa torciki :ico_tort: :ico_tort:
a co ?! jak szaleć to szaleć w końcu to podwójne święto . A do tego oczywiście pyszna kawusia :ico_kawa:

zoola a cóż tak ten Twój małżonek na sobotę się uwziął, może u jakiejś wróżki był czy cóś :-D A może On sam ma długo skrywany dar przewidywania przyszłości. Poczekajmy do soboty a wszystko się okaże :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 05 maja 2009, 08:42 przez DUSIA555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 maja 2009, 08:42

ja ma dzisiaj wizyte na 16.45 :ico_brawa_01: tez sie bardzo ciesze :ico_brawa_01:
zaraz sobie pozmywam wyprasuje posciel Nataszy troszke ogarne mieszkanko i odraz czas szybciej zleci :-D

[ Dodano: 2009-05-05, 08:45 ]
zoola a cóż tak ten Twój małżonek na sobotę się uwziął, może u jakiejś wróżki był czy cóś :-D A może On sam ma długo skrywany dar przewidywania przyszłości. Poczekajmy do soboty a wszystko się okaże
a powiem wam ze cos w tym jest ......był okres kiedy namietnie stawiał tarota....i nawet mu to wychodziło ....teraz na to nie ma czasu ale od zawsze interesuje sie numerologia , reikarnacja i parapsychologia .......

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

05 maja 2009, 08:45

Ja też w tych ostatnich dniach wynajduje sobie różne zajęcia żeby tylko dni szybciej mijały.Jutro usg, czwartek gin jakoś zleca te dni do terminu.Ja tak strasznie nie chcę urodzić 13 maja bo to urodziny ex mojego męża.Nie chce żeby nasz bobas świętował tak jak ta durna baba.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość