margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

06 maja 2009, 10:25

przeizebionko Cie dopadło ???
najwidoczniej

narazie leze w łóżeczku ale czekam na telefon od mamy bo dzis wychodzi ze szpitala i mam ja odebrac :ico_brawa_01: a wczesniej jeszcze pojade do ginki po L4 o ile nie wysle mnie do szpitala :ico_noniewiem:

w nocy myslałam ze bede budzic R. zeby szedł po sasiadke zeby na izbe mnie wiozła tak potwornie sie czyłam w dodatku brzuch mnie bolał z prawej strony :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 maja 2009, 10:38

Hej Lipcóweczki!!!!
malutkaniunia88, a co to za choróbsko cie wzieło????dbaj o siebie....co do szpitala,to jak trzeba to trzeba,pewnie cie beda trzymac min 3 doby,bo wtedy oni dostają kase z funduszu za ciebie,chociaz nie wiem dokładnie czy to 3 dni,ale chyba tak...
Katkagratuluje VIII okienka,mi jeszcze do tego troche brakuje...
Ja ogarnełam troche mieszkanko,powoli powoli jak żółw,pobolewa mnie spojenie i pachwiny,mam problem obrócic sie z boku na bok jak leże,a to dopiero 7 miesiąc gdzie tam koniec :ico_olaboga: Powoli zaczynam rozglądac sie za wyprawka,nawet juz zamówiłam kocyk i taki malusi komplecik do szpitala,rozglądam sie własnie za jaką komodą ,bo powoli bede musiała poprzestawiac meble w pokoju....kurde jak sobie pomysle ile jeszcze roboty mnie czeka to szok :ico_olaboga:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

06 maja 2009, 11:20

Witam. :-) malutkaniunia88, jak dla mnie to ten szpital jest bez sensu jak Ci nic nie jest ,ja jestem lutego na L4 i nigdy mi nie powiedział ze musze sie połozyc gin bo cos w papierach znajda a w szpitalu lezenie bez przyczyny to głupota.A tak wogole to niedobrze ze masz temperature i te kostki opuchniete jak pojdziesz do tej ginki dzis to pogadaj z nia ,daj znac jak wrocisz :-) .Lalka to idz do gina bo ja tez tak mam ale u mnie to chyba nie trzymanie moczu sie kłania ale jutro mam wizyte to sie zapytam tez o to bo po tym szpitalu juz nie wiem co powinno byc a czego nie buuuu :ico_noniewiem: .Katka ja tez tak mam ,bola biodra jak diabli,spac w nocy nie moge bo WIKI mnie kopie i to solidnie a jak nie kopie to tez zle,siedze w domu juz tydzien nigdzie nie wychodze i psychicznie wysiadam oby do jutra :-) .aga216, ja na szczescie juz wszystko mam tylko zrobic kacik dla małej ,zlozyc łozeczko i poprac rzeczy .

[ Dodano: 2009-05-06, 11:34 ]
A stawiam za 31 tydzien i za 500 storne :ico_tort: :-) .

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

06 maja 2009, 11:38

Witam na 500 stronce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My chyba wystawimy różowy wózek po niuni na aukcji i jak się uda sprzedać to kupimy inny :ico_sorki:
Na razie przeszedł gruntowne pranko tylko wyschnąć nie chce bo pada :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

06 maja 2009, 12:00

hej dziewczyny
Katka z ginem gadałam,w piatek idę założyć krążek bo bakterii nie ma na szczęście żadnej :ico_sorki:
u mnie jeszcze malowanie :ico_olaboga: mam nadzieję że do końca maja wyrobię się z całym remontem
malutkaniunia zdrówka zyczę!!!
aga ja miałam ten sam problem ze spojeniem,ból niesmaowity ale przeszło samo...a bolało dosyć długo,więcej teraz chodzę mimo że mam leżec i może dlatego przeszło
Zuza gratuluję 500 strony i za skończony 31 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcez tylko 6 i możesz rodzić :-D

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

06 maja 2009, 13:11

Lalka, no niech szybko zleci te 6 :-) i moge sie rozpakowywac hahahah.A powiedz mi ,cały czas Ci cos lecialo bo kurcze ja tez mam takie wrazenie ale jutro zapytam sie bo ide na wizyte.A dzis mam wizyte u neurologa co do moejgo porodu czy cc czy sn a jak cc to całkowite zneiczulenie czy tylko zewnatrzoponowe buuuuuu jak ja nie lubie chodzic do lekarzy. :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

06 maja 2009, 13:54

aga216 pisze:a co to za choróbsko cie wzieło???
nie mam pojecia ale jest coraz gozrej głowa boli katar temperatura :ico_olaboga: aby do 18 :ico_sorki: wtedy pojde do ginki i powiem jej jak sie czuje :ico_placzek:
Zuza_00 pisze:a w szpitalu lezenie bez przyczyny to głupota.
oj teraz chyba nie bedzie bez przyczyny wylecza mi przynajmniej to choróbsko :ico_sorki: dam wam znac jakby co jesli nie na forum to smska ktorejs wyśle :ico_oczko: co i jak ze mna
Zuza_00 pisze:bola biodra jak diabli,spac w nocy nie moge bo WIKI mnie kopie
ja tez tak mam :ico_olaboga: w dodatku ktegosłup a teraz jeszcze i brzuszek ale wzielam nospe i mam nadzieje ze przejdzie za chwilke :ico_sorki:
Zuza_00, gratuluje 31 tc :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-06, 14:56 ]
na szczescie mame juz ze szpitala przywiozlam wiec choc obiadek zrobi bo gdyby jej nie było to nie wiem chyba nie dala bym rady nic ugotowac :ico_olaboga:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

06 maja 2009, 14:33

malutkaniunia88, uwazaj na siebie i to bardzo ,daj znac co po wizycie i czy idziesz do tego szpitala :-) .

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

06 maja 2009, 15:40

Lalka to bedziemy 2 na lipcówkach z ozdobą wewnętrzną :ico_oczko:
Zuza oby do jutra, do wizyty ...
malutkaniunia bidulko, zdrówka życze !


A mnie zaczął porządnie bolec brzuszolo i chyba znów zaczał sie stawiac :ico_placzek:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

06 maja 2009, 15:45

Zuza wiesz jakiś czas temu tez mi leciało i myslałam że to wody ale okazało się że mam infekcję i dlatego a po drugie w ciązy jest więcej wydzieliny a po trzecie gin powiedział że u mnie dodatkowo taki mój urok....

[ Dodano: 2009-05-06, 15:46 ]
Ktka lez i odpoczywaj a nie szalej :ico_nienie: :ico_nienie: ppszalejesz jak donosisz :ico_oczko: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość