Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

05 maja 2009, 12:21

Witajcie :-) dzięki za miłe powitanie :ico_oczko:

mazia już piszę o mojej małej :ico_oczko:
Malina Maria to mały diabełek ,szybko siedziała -4mce,szybko raczkowała 6mcy i szybko chodziła 9mcy
potrzeby fizjolog.załatwia samodzielnie od 2-gich urodzin
pyskata ,gadatliwa, mała przylepka
przykład ( niekoniecznie wzorcowy :-D ) czerpie ze swojego 12-letniego brata , który jest jej miłością :-D
jest bardzo samodzielna i pogodna :-)
i psotna :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 maja 2009, 11:40

Witajcie :-D

Hej Lino,widzę,że między Twoimi dziećmi też jest duża różnica wieku.Jak się zgadzają ,bardzo się kłócą te twoje poc8echy,bo moi chłopcy,to czasem :ico_szoking: przechodzą sami siebie :ico_oczko:

ja wczoraj i przedwczoraj złapałam powera i szalałam a to w kuchni a to na spacerkach z Bartkiem.Będąc do połowy osieroconą mamuśką :ico_oczko: mam więcej czasu i z tego powodu nie mam czasu na neta :ico_placzek: .Najważniejsze,że Dominik zadowolony,troszkę za sobą obydwaj tęsknią :ico_haha_01:

musiałam zniknąć posprzątać ,bo Bartek wylał bańki mydlane na dywan :ico_olaboga: ,pieniło się przeokropnie ,mam nadzieję,że plamy nie będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

06 maja 2009, 11:59

Iwcia33 różnica wieku u nas to 9 lat
Kacper początkowo miał być jedynakiem ,choć od pierwszej klasy szkoły podstawowej złościł się , że nie ma rodzeństwa :ico_oczko: los jednak zarządził inaczej i jest Malina za co dziękuję każdego dnia :ico_oczko:
kochają się bardzo i bardzo się kłócą :-D
taka różnica wieku ma swoje dobre strony ,Kacper jest samodzielny i dużo pomaga przy małej ,uczy ją jak się bawić , kolorować , grac na kompie,jeździc rowerem i brzydko mówić :-D :-D :-D razem słuchają muzy, ogladają bajki i dokuczają sobie nawzajem :-D
ja mam luz ,bo mam urlop , mąż w pracy ,Kacper w szkole ,a Malina leczy lalki i misie :ico_oczko:
pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

06 maja 2009, 20:53

Cześć! Uff, dopiero wrócilam z pracy!
Lina, zdradź czym się zajmujesz w pracy, bo mnie coś tu pachnie służbą zdrowia :ico_haha_01: Faktycznie między twoimi dziećmi jest spora różnica. Ja mam tylko jedno - Macieja. Daje mi popalić za dwoje.
iwciu, przynajmniej odpoczniesz, a dla Dominika to świetna frajda... Ja dziś mialam spotkanie z rodzicami w sprawie wycieczki, z krótkiego spotkania zrobiła się wywiadówka.
Dziewczyny u nas postęp, Maciej zaczyna mówić coraz więcej. Chyba się odblokował. Oby...

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

06 maja 2009, 22:52

hej,hej jest tu jeszcze ktos?stwierdzam ze dni sa za krotkie,tyle bym chciala zrobic ale czasu za malo,chcialam do was zajrzec wczesniej ale nie dalo rady.Dwa razy bylysmy dzis na spacerku,Olcia tak sie wyszalala w parku ze jak ja polozylam to od razu zasnela.

chloe teraz jak ci sie Maciej rozgada to bedziesz miala dopiero wesolo :ico_haha_01:

Oli ulubionym slowem jest"mama przestan"ja sie produkuje,cos jej tlumacze a ona mi tak odpowiada :-D

Lina-sa plusy i minusy duzej roznicy miedzy rodzenstwem ale sadze ze tych plusow jest znacznie wiecej,ja gdybym mogla tez bym sie zdecydowaal za niedlugo na kolejna dzidzie ale musze poczekac conajmniej ze dwa lata.
Dobra ja juz uciekam wiec jak cos to do juterka,dobrej nocki zycze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

07 maja 2009, 10:32

chloe jestem pielęgniarką :-D
kati masz rację są plusy i minusy :ico_oczko:
Malinka układa puzzle , szykujemy się na spacer i zakupy :-)
pozdrawiam was serdeczne :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 maja 2009, 14:37

hejka wpadlam sie przywitac i zobaczyc co tu naskrobalyscie ale widze ze slabiutko,tylko lina podnosi frekwencje :ico_brawa_01: My juz po jednym spacerku jestesmy,Olcia wlasnie odpczywa po obiadku,zaraz sie wybieramy na plac zabaw bo taka piekna pogoda u nas ze nic tylko sie opalac :-D wiec Ola bedzie smigac jak pedziwiatr a mamusia z ksiazka gdzies se klapnie :-D

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

07 maja 2009, 14:47

nam pogoda niestety niedopisuje :ico_noniewiem:
Kacper popędził na zajęcia lekkoatletyczne, Malinka koloruje ,mąż w pracy ,a ja leżę z brzuchem do góry ciężka po obiedzie :-D
kati pozazdrościć pogody :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 maja 2009, 15:35

Witam !!! My już dziś spacer zaliczyłyśmy teraz Matyldzia śpi jak suseł :-) już 1.30 spi to cud ostatnio nie moge jej położyc po południu takiego krzyku narobi zawsze. Ale dziś położyłam się chwilke z nią i śpi :ico_brawa_01: A ja już obiadek skończyłam wózek wyprałam bo był w opłkanym stanie zaraz dalej sprzątam tylko przyszłam tak troche odsapnąc przed kompe. :-) No Lina podziwiam że po tak długiej przerwie miałaś siłe na drugie maleństwo, w sumie już chyba odzwyczaiłaś się od pieluch i nocnych pobudek :-D Ale co ja też miałam 4 lata odstępu, no i tu jest plus że te dzieci tak szybko rosną i się robią samodzielne :-D A z drugiej strony jak se wspomne, że moja Martynka za 4 miesiące idzie do pierwszej klasy to mnie ciarki przechodzą :ico_noniewiem: Ale co tam moze zrobie se i trzecie :-D :-D :-D U nas dziś już lepsza pogoda chodz wieje :ico_olaboga: A która ma ochote na kawke ide robic może lody do tego :-)

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

07 maja 2009, 16:05

mazia ja chętna na lody i kawkę :ico_oczko:
wiesz ja to juz na trzecie się nie piszę :-D za stara jestem :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość