Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 maja 2009, 20:04

Beata_Tychy, a pisała do ciebie malutkaniunia,ciekawe co u niej???

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

07 maja 2009, 20:08

aga216 pisze:a pisała do ciebie malutkaniunia,ciekawe co u niej???

no wlasnie nic nie dawala znac
a mial to czekam
moze tak oszolomiona jest wszystki ze zapomniala napewno
napiszeee
wlasnie T. pojechal na zakupy
ide sie poloze na chwilke przed TV Na wspolnej sie zaczyna

narazie Aguś trzymaj siee

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 maja 2009, 20:11

Beata_Tychy, paaaaaa

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

07 maja 2009, 20:12

Beata_Tychy, tak mozna wyrwac o znieczulenie daja .Dobra ja zmykam do łozia.Kolorowej wszystkim.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 maja 2009, 21:21

Dobry wieczór kobietki:)
Jak miło gdy tutaj taki ruch panuje:)

aga216, no ślicznie rzeczywiście Twój brzusio już sporo większy, wystrzelił jak z procy :ico_oczko:

Katka, super mieszkanko dla Aurelci:)
Fakt, już tak niewiele zostało :-D :ico_olaboga:

Ciekawe co u malutkiejniuni??
Może by tak wysłać jej esa?

ULA_TOMEK, oj dawno nie zaglądałaś, ale dobrze że u Ciebie okej :ico_oczko:

Ja dzisiaj zaliczyłam kardiologa - ciśnienie mam na szczęście okej, żadnych leków brać nie muszę hihi, tak wykazał Holter i moje pomiary :ico_sorki:
Dużo wypoczywać najlepiej na lewym boczku:)
Robiłam też krewke i moczyk, bo 13tego wizyta u ginka :ico_haha_02:
Oczywiście zaszłam do ciuszkolandu (nieopodal laboratorium) i dostałam dwie cudne rzeczy za uwaga 2 zł :ico_brawa_01: Body dla Natanka niebieściutkie z napisem Moja Mamusia po ang. a dla Milki podkoszuleczka z napisami z brokatem:)
Następna tura dla małego już się suszy na balkoniku + ten dzisiejszy nabytek:)
Tak z ubranek to mam wszystko poprane i poprasowane, jeszcze tylko uprać pościel, kocyki i rożka i pieluchy bo nowością pachną :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

08 maja 2009, 08:25

hej :ico_haha_02:

aga brzuszek rzeczywiscie urósł Ci bardzo od ostatniej foty, super, taki zgrabniutki jest :ico_brawa_01:
Kajunia to dobrze, ze Twoje serduszko pracuje prawidlowo :ico_brawa_01:
Ciekawe co tam u malutkiej niuni w tym szpitalu ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-08, 08:27 ]
My juz mamy wlasciwie wszystko z wyprawki.Tylko dzis M kupi komode, w sobote przywieziemy łozeczko i ciuszki po siostrzencu.No i apteke musze odwiedzic kupic kilka rzeczy dla Aurelci. No i poprac i poprasowac wszystko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 maja 2009, 09:14

czesc dziewczyny :-D
Ja tak sobie was podczytuje czasami - mam nadzieje ze sie nie gniewacie :ico_wstydzioch:
U nas zastoj na watku straszny malutko czerwcowek a wiekszosc z nas i tak termin ma na koniec miesiaca wiec blizej lipca niz maja :-)

Tak sobie mysle ze pozniej i tak trzeba bedzie sie doczepic do jakiegos watku bo nasz dzieciaczkow czerwcowych sie raczej nie rozkreci :(

Katka, a jak sie czujesz? Pewnie tez jest szansa ze Aurelcia urodzi sie w czerwcu? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 maja 2009, 09:39

hello ja w koncu odzyskałam swój laptopik wiec bede mogła tu czesciej zagladac :-)
u mnie juz prawie remoncik skonczony i nawet naklejeczki juz przyszły wiec mysle ze w sobote uda sie skonczyc wszystko :-)
noi bede musiała w koncu wziasc sie do roboty bo widze ze u was jzu wsyztsko gotowe dla bobasków a u mnie komoda juz jest ale z ciuszkmi i kosmetykami to ja w lesie jestem :-D ale ja ciagle licze ze maluch jednak nie bedzie sie wczescniej na swiat pchał i wszystko uda mi sie dopiac na ostani guziczek :-)

A wy dziewczyny odpoczywajcie z brzuszkami w górze :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 maja 2009, 09:47

Hej i ja sie witam,wczoraj łóżeczko już skręciliśmy,stoi już w pokoiku,Piotruś dzielnie pomagał tacie,dzis popiore posciel,a zaraz jade zamówic komode do pokoiku.....
zaraz napisze do MalutkiejNiuni.....

[ Dodano: 2009-05-08, 09:56 ]
a oto wiadomosc :
Hej.Wczoraj miałam ktg i kroplówke.Dziś rano pobierali krew i czekam na usg.Ogólnie wszystko ok tylko brzuszek twradnieje.Dziekuje za pamięc.Pozdrów wszystkie Lipcóweczki.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 maja 2009, 10:12

hej dziewczynki
aga216, super brzusio, a ty taka zgrabniutka mamusia jestes, ile przytylas do tej pory?

dziewczynki gratuluje 8 okienek, a wiecie dokladnie w ktorym tygodniu przeskakuje na suwaczku>? juz sie doczekac nie moge..hihi

ramonka, nie przejmuj sie brakiem aktywnosci na watku u siebie, zawsze mozesz zwolac dziewczyny i mozecie do nas sie dopisac :-)

jesli chodzi o znieczulenie u dentysty to ja juz mialam i dentysta powiedzial ze jest jak najbardziej bezpieczne.

a co do wyprawki to ja juz prawie wszystko mam, jak bylam w pl to przywiozlam sobie dwa rożki dla malutkiej, kremiki bambino. dla siebie mam juz dwie koszule rozpinane zakupione, pewnie zostalo jeszcze jakies pojedyncze rzeczy dokupic:)

czujemy sie dobrze, 9 czerwca mamy usg, to juz ostatnie przed porodem, 15 czerwca mam wizyte u gina i wtedy sie dowiem jak bede rodzic naturalnie czy cesarka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość