Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 maja 2009, 16:23

hej hej
ja dopiero teraz sie melduje :-)

gaga wszystkiego najlepszego :ico_tort: :-D
i nie wiem co mialam komu napisac :ico_noniewiem:

aaa manenka podaj jeszcze raz adres tego bloga jesli mozesz bo mi gdzies wywialo :ico_noniewiem:

ja wczoraj u kolezanki bylam i troche zesmy :ico_zdrowko: :564: :564:
a maz zostal z synkiem. ale go nie wykapal bo sie bal :ico_zly:

a dzisiaj u nas przepiekna pogoda byla i bylismy u tesciow, na spacerku w zdroju i w lesie na konwaliach. jeszcze te konwalie takie niedorozwoje :ico_haha_01: ale i tak uzbieralismy 2 piekne bukiety. a jak pachna suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uffff za tydzien o tej porze bedziemy juz po chrzcinach :ico_sorki: juz bym chciala zeby bylo po :ico_sorki: :ico_sorki:

a u nas wlasnie zaczelo lac.

maly tak trenuje glos ze piszczy, skrzeczy, mruczy i co tam jeszcze...

kupilismy mu dzisiaj w Lidlu maskotke pluszowa - misia. jak sie mu pociagnie za ogon to gra melodyjka. fajna

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 maja 2009, 16:57

takie maluszki to robią furorę na imprezkach co??
dokładnie, dobrze że wczoraj sama najbliższa rodzina bo tak to nie lubie jak kazdy dochodzi, dotyka..niektórzy chcą na ręce brać...

my pojechaliśmy na fajn a wycieczkę na tężnie do Konstancina, pospacerowaliśmy, zahaczyliśmy o wesołe miasteczko, zjedliśmy pierogi w knajpce i wróciliśmy przed chwilką, teraz :ico_kawa: popijam :-D mieliśmy dzis wieczorem znów grilować, ale sie rozpadało więc nie wiem czy cos z tego wyjdzie...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 maja 2009, 19:18

Dziewczyny dzięki za życzonka dla Bartka.

U nas dziś od rana pogoda nie za bardzo była, ale i tak poszliśmy na długi spacer wzdłuż granicy. Dopiero w trakcie spaceru się ociepliło i musieliśmy kurtki pościągać, nawet małemu. Potem wrzucę zdjęcia. Zobaczycie moją siną wargę :-D
dopiero usnela po 30 minutach nie moge jej wogole polozyc;( zaczela sie zachodzic ... tak sie juz przestraszylam ze nie wiedzialam co robic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga:
mocno dmuchnij jej w usta. Bartek też się zachodził jak w szpitalu go kłuli

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 maja 2009, 20:13

mocno dmuchnij jej w usta. Bartek też się zachodził jak w szpitalu go kłuli
dziei bede wiedziala co robic mamnadzieje ze pomoze

no wiec tak nie wiem co z Klaudią się dzieje slina leci potokami... szukam juz wszystkiego w necie i widze ze nie ja mam taki problem znalazlam 4 - 5 powodow dlaczego moze byc taka... juz nawet na rekach zaczyna plakac wszystko ją nudzi ani chwili nie ulezy.... mogą to byc zeby, refluks (strasznie ulewa) a on moze powodoowac pieczenie, albo uszka? albo taka juz jest wiecej nie moge wymyslic... bo nie chce kombinowac.. jutro zostaje sama i boje sie boje sie jutrzejszego dnia... bo sama nie daje rady.... jedyne co ją uspokaja to jazda samochodem.... o spacerach mohge zapomniec bo nie da sie spacerowac z placzacym dzieckiem na rekach i wozkiem.... no nic pozalilam sie :ico_sorki: :ico_sorki: jutro chyba wybierzemy sie do lekarza

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 maja 2009, 20:21

hej
Zabiegany dzien dzisiaj mielismy :-) W tylu miejscach bylismy ze ho ho Ale fajnie, tak lubie :-D
Chciałam małej kupic jeszcze jedno pudło tych pampków no ale juz nie było :ico_zly:
Sobie chciałam kupic jakies jeansy do biegania na codzien no ale same biodrówki były i na mój pociazowy tyłek sie nie nadawały bo przedziałek było mi widac :ico_zly:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 maja 2009, 20:24

my byliśmy u teściów na obiedzie i na kawie, na spacerku nie byliśmy, bo nie było pogodny, po południu słonko wyszło, ale byliśmy u teściów i wózka nie mieliśmy, potem w domku odpoczywaliśmy, synuś już śpi, ja zobaczę co w tv, a potem się położę bo jetem zmęczona

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 maja 2009, 20:27

heh zazdroszcze wam dziewczyny udanych wypadów.... ja to nie moge sie nigdzie ruszyc;/

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 maja 2009, 20:29

manenka byliśmy na koncercie Dody :ico_haha_01: , nie lubię jej, ale mój tata dostał w pracy bilety, więc się pojechaliśmy ze znajomymi :-) ,okazja była, więc się wyrwaliśmy, no i po wylądowaliśmy na kręglach :-D

[ Dodano: 2009-05-10, 20:30 ]
milutka, będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 maja 2009, 20:38

my tez juz wykapalismy malego i wyrnal 170 mleka a przed popil 10 ml herbatki. heh ale on je...jak zadne inne dziecko.
sprobuje go teraz polozyc spac do lozeczka, ale maz g nosi wlasnie do odbicia i ma oczka otwarte :ico_noniewiem:

ja jutro tez zostaje sama - maz znowu w trase jedzie :ico_puknij: :ico_placzek:

milutka musisz przetrzymac ten okres, na pewno sie polepszy w koncu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 maja 2009, 20:40

dzięki dziewczyny za wsparcie.... ale ja juz trace nazieje.. dziekuje Bogu ze mam taki dar jak dziecko ale chcialabym by nic jej nie folegalo i nie plakala....

ok mała spi ja lece pod prysznic do jutra papa:) milej nocy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości