MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2008, 08:10

dzien dobry ciezaroweczki w sobotni poranek :-)

Zulcia pisze:Dopiero,co wygoniłam męża od komputera :ico_zly: Żeby 35-letni chłop siedział od 17 i grał w jakąś głupią grę :ico_puknij:

oj, Zulciu, ja mialam wczoraj dokladnie ten sam problem...moj od twojego co prawda piec lat mlodszy ale chyba rozumek naszych facetow pod wzgledem gier zatrzymal sie na poziomie osmiolatka :ico_zly:
wczoraj nawet poruszylam ten temat, z zapytaniem kiedy moge liczyc na to ze przestanie sie zachowywac jak dziecko i przestanie grac... a on mi na to, ze napewno pociagnie do piecdziesiatki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a najgorsze jest to, ze jak go o cos prosze to wykreca sie bolem zeba ( od kilku dni go boli) ale jak zadzwoni jego kumpel aby rozegrac jakas partyjke to wszelkie bolesci mijaja :ico_noniewiem:

Zulcia pisze:A ja mam tak,że mnie brzuch boli w nocy i wtedy twardnieje,w dzień raczej wszystko w porządku.Nie wiem czemu :ico_noniewiem:

ja mam dokladnie tak samo :ico_noniewiem:

jesli Zulciu chodzi o wczesniaczka, to ciesze sie ze malec jest juz w domku... napewno dla rodzicow ten czas oczekiwania byl bardzo nerwowy a teraz moga juz odetchnac z ulga :-)

emalia az mnie przeszly ciarki jak napisalas o tej operacji :ico_szoking: dolaczam sie do modlitwy o zdrowie dla tego malenstwa i modle sie rowniez o to aby nasze dzieciaczki urodzily sie zdrowe i silne

ewelina, co u ciebie? jak sie czujesz?


a ja dziewczynki widzialam wczoraj przepiekna sukieneczke IDEALNA do chrztu... wygladala jak mini suknia slubna :ico_szoking: , gladka, z malenkimi rozyczkami...po prostu cudna...
i tak sie zastanawialam dluzszy czas nad nia... jedynym minusem to byla cena , bo kosztowala ponad 60 euro i rozmiar-najmniejsza na pol roku... jak bedziemy w polsce latem to zamierzamy zorganizowac chrzciny....Ala bedzie wtedy miala 3 miesiace... moze sukieneczka byc za duza...
i mam jeszcze tu do was pytanko...moze orientujecie sie ile w pl trzeba zaplacic za stroj do chrztu?[/b]

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 kwie 2008, 08:14

Monisiu witaj :ico_haha_02:
Na allegro są wystawione i ceny są różne.A jeśli np. w Smyku,to sporo ponad 100zł widziałam.

[ Dodano: 2008-04-05, 08:16 ]
http://www.allegro.pl/item335166021_ubr ... 4_b02.html
oś takiego,ale sukieneczek jakoś mało jest,Więcej kompletów.Moja miała polarowe spodenki i rozkloszowany płaszczyk.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2008, 08:38

hej Zulciu, dzieki za informacje...sliczne te sulieneczki :ico_brawa_01: , ale ta ktora widzialam wczoraj byla po prostu wyjatkowa :-) wiem z doswiadczenia ( po wiktorku) ze ciezko jest znalezc to czego sie szuka ... pewnie jak juz sie zdecyduje aby wrocic do tego sklepu i ja kupic to nie bedzie juz tych malutkich rozmiarow :ico_noniewiem:
pewnie wiekszosc z nas bedzie dzieciaczki chrzcic w lecie a wtedy wg mnie jest duzo wiecej mozliwosci ubioru jak zima :-D

moj mezu tez dzis w pracy :ico_noniewiem: wczoraj poprosil go kolega o pomoc w wykonczeniu mieszkania...kurcze, teraz jak "jestem na wylocie" to moj A musi po Paryzu sie tluc :ico_noniewiem: nie daj Boze jak mnie zlapie porod a beda to godziny szczytu- bite 3 godziny w korku :ico_placzek:
ale panikara jestem... wiem , wiem, do porodu jeszcze kawalek... ale juz wiem po pierwszym niespodziewanym porodzie ze trzeba byc gotowym na kazda ewentualnosc ( jak moj A nie pije i nie baluje z kumplami, tak w dniu mojego porodu troche sobie pozwolil... no i z promilami jechalismy rodzic-cale szczescie te wody plodowe go troche ocucily :-D )

u nas dzis pogoda do niczego... sloneczka nie ma i dosc chlodno...a ja wczoraj nakupilam kwiatuszkow i sadzonek truskawek... dzis zamierzalam powsadzac wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 kwie 2008, 10:29

Monisiu,pracowita dziewczyna jesteś,mi by się nie chciało.Zresztą ja nie mam ręki do kwiatów,mój D się tym zajmuje.
MONIKAB fr pisze:.. no i z promilami jechalismy rodzic-cale szczescie te wody plodowe go troche ocucily :-D

To miałaś przygodę.Tak właśnie jest z facetami.Mój też bardzo rzadko pije i też nie wiadomo na jaki moment trafi.
MONIKAB fr pisze:... pewnie jak juz sie zdecyduje aby wrocic do tego sklepu i ja kupic to nie bedzie juz tych malutkich rozmiarow :ico_noniewiem:

Jak Ci się podoba,to kup.Ja w każdym razie bym tak zrobiła.My jeszcze nie wiemy,kiedy Julcia będzie chrzczona,może na swięta BN :ico_noniewiem: a może latem?

[ Dodano: 2008-04-05, 10:32 ]
A moje dziecko właśnie zapałało chęcią do zmywania,więc zostawiłam jej 2 talerzyki i kubeczek,niech ma frajdę :-D A potem idziemy na spacerek i po pieczywo,bo mój D wszystko wyjadł :ico_zly: i nie pomyśli,żeby kupić.

[ Dodano: 2008-04-05, 10:35 ]
MONIKAB fr pisze:nie daj Boze jak mnie zlapie porod a beda to godziny szczytu- bite 3 godziny w korku :ico_placzek:


o kurcze,to nie za fajnie,trzymam kciuki,żebyś nie musiała przechodzić stresu rodzenia w aucie.A ja będę robiła wycieczki po szpitalach,w którym jest miejsce :ico_puknij:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2008, 11:45

Zulcia pisze:Monisiu,pracowita dziewczyna jesteś,mi by się nie chciało.Zresztą ja nie mam ręki do kwiatów,mój D się tym zajmuje.

oj Zulcia, jakbys przez ponad trzy lata siedziala w domu i tylko sie dzieckiem zajmowala to tez bys sobie rozrywek szukala :ico_oczko: ja kwiaty lubie, wiec dla mnie to przyjemnosc...fakt...teraz troche mi ciezko...ale pomalutku...pomalutku... niech ten nasz nowy tarasik jakos zacznie wygladac, bo jak na razie jest w surowym stanie to chociaz kilka roslinek sie przyda :-D

Zulcia pisze:A moje dziecko właśnie zapałało chęcią do zmywania,więc zostawiłam jej 2 talerzyki i kubeczek,niech ma frajdę :-D

ale masz pracowita corcie :ico_brawa_01: pomoca przy zmywaniu to i ja bym nie pogardzila, bo wielkim brzuchem obijam sie o zlewozmywak :ico_noniewiem:
tez musze sie pochwalic - moj synus przed chwila skonczyl zamiatac podloge w kuchni :-D
:ico_brawa_01: [/quote]

Zulcia pisze:o kurcze,to nie za fajnie,trzymam kciuki,żebyś nie musiała przechodzić stresu rodzenia w aucie.A ja będę robiła wycieczki po szpitalach,w którym jest miejsce :ico_puknij:

ja do szpitala mam jakies 15 min. ale boje sie ze to mezu bedzie stal w korkach w drodze do domu- po mnie :ico_oczko:

Zulciu , trzymam kciuki za znalezienie kacika porodowego :-)
a ja dzisiaj zapraszam na placuszka z czeresniami - zaraz sie zabieram do roboty... pozniej ogarne troche domek, wykapie Wiktorka i psa i sama wezme prysznic, troszke poprasuje a wieczorem urodzinowa imprezka u kuzynki Wiktorka :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 kwie 2008, 15:48

A ja właśnie niedawno wróciłam ze spacerku,byłyśmy ponad 2 godzinki,zjadłyśmy zupkę i się pobawiłyśmy.Pewno zaraz znowu pójdziemy :-D
MONIKAB fr pisze:ja dzisiaj zapraszam na placuszka z czeresniami

Ja poproszę :-D
MONIKAB fr pisze:wieczorem urodzinowa imprezka u kuzynki Wiktorka :-D

Oj,też bym gdzieś do ludzi poszła,bawcie się dobrze :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-05, 16:15 ]
Mam pytanko,co sądzicie o czymś takim?
http://www.allegro.pl/item336435895_gni ... _75cm.html

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 kwie 2008, 18:14

Zulcia, a kupiłaś takie gniazdo?
Ja nie planuję. Ale to Wy, doświadczone matki, możecie się wypowiedzieć :ico_oczko:

Ja mam dzisiaj dzień lenia. Michał wyjechał na weekend i wraca w poniedziałek po południu, siostra była u mnie (nocowała) i umyła mi dzisiaj okna, a ja poszłam do wypożyczalni po film na wieczór, a cały dzień spędziłam z książką na fatboyu.
Moje słoniowe kostki nie są takie słoniowe, dopóki trzymam je wyżej niż tyłek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 kwie 2008, 20:18

szczako, nie kupiłam,znalazłam to dziś na allegro i się zastanawiam,bo drogie to nie jest.Ale czy potrzebne? :ico_noniewiem: Obyłam się bez tego to i teraz się obędę,chciałam znać tylko wasze opinie.Sama nie wiem.
szczako pisze:Moje słoniowe kostki nie są takie słoniowe, dopóki trzymam je wyżej niż tyłek :ico_oczko:

Ja odpukać chyba nie mam spuchniętych,ale wczoraj zaczęłam mierzyć,bo moja dr mnie przestrzegała,że jak będę mieć obrzęki,to mam się do niej zgłosić.Ciekawe czemu? :ico_noniewiem: Z Zuzą byłam cała opuchnięta i wszystko było ok.W takim razie leż i odpoczywaj.

[ Dodano: 2008-04-05, 23:23 ]
Jak nikogo nie ma,to ja się żegnam,bo zmykam poczytać książkę.Dobranoc,do jutra.
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2008, 23:35

halo, halo, jak to nie ma? ja juz jestem... po imprezce... fajnie bylo... duzo ludzi, dzieciaki sie wyszalaly... Wiktorek w siodmym niebie bo miedzy trzema malymi kobietkami ( 3 latka, 4 i 6) i tylko jeden pietnastomiesieczny konkurent :-Dbyla jedna z dziewczyn rowniez z pokaznym brzuszkiem i terminem na koniec maja :-D ... moglysmy powymioeniac sie odczuciami i pomierzyc brzucholki ( a tak swoja droga to moj jest duzo wiekszy :ico_olaboga: :ico_szoking: )
Zulciu, mysle ze ten wynalazek ktory nam tu pokazalas jest zbyteczny... ja bym go nie kupowala, mimo atrakcyjnej ceny... bedzie ci tylko zasmiecal mieszkanie :ico_noniewiem: ale to tylko moje zdanie na ten temat :ico_noniewiem: zrobisz jak uwazasz :ico_oczko:
ewelina, kobieto co u ciebie? jak sie czujesz? nic dzis nie zagladalasz... zastanawiam sie czy wszystko u ciebie ok :ico_noniewiem: mam nadzieje ze jednak tak... odezwij sie do nas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 kwie 2008, 23:46

MONIKAB fr, to super,że imprezka się udała :-D :ico_brawa_01:
A co do tej podusi,to chciałam znać Wasze zdanie.Nie zamierzam raczej tego kupować.Tak samo jak podkładek czy materacyków do wanienki.Kąpałam Zuzę normalnie na pieluszce tetrowej,więc i teraz bez tych wynalazków się obędę.Strasznie dużo jest na rynku niepotrzebnych pierdół.Chociaż taka podusia troszku mnie nęci.Koleżanki wcześniak leżał w czymś podobnym w inkubatorze,tylko to nie był rogal,a miniatura worka sako.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość