Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 maja 2009, 09:42

witam z ranka dziewczynki. wlasnie jem sniadanko.

nocka suuuper. maly poszedl spac po mleczku i kapanku o 21, obudzil sie o 5 i spal jeszcze do 8.30 :ico_brawa_01: :ico_sorki:

teraz sobie macha raczkami w lezaczku moj najdrozszy skarbeczek :-)

dziewczyny dzieki za opinie na temat Lacoidu, no i w sumie ja tez nie posmarowalam, ale dzwonilam do mojej pielegniarki srodowiskowej i powiedziala zeby sie nie bac i wlasnie tak jak ananke napisala zaaplikowac jak bedzie juz taki klapniety albo jak bedzie juz spal... mimo wszystko jeszcze sie nie zdecydowalam, a tez probowalam juz duzo specyfikow i na troche zeszla, ale teraz znowu powrocila, a ta pieleg :-) iarka powiedziala ze z 2-3 uzycia i bedzie po ciemieniuszce :ico_noniewiem:

my mamy tez za oknem brzydka pogode. pada, zimno i wietrznie. dzis zostajemy w domku

do napisania pozniej z :ico_kawusia:
:-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 maja 2009, 09:44

moja spi... ale nie dlugo wstanie to tylko taka mala drzemka... kurde za miekka jestem nie potrafie wytrzymac jak ona tak placze i od razu ja biore i uspokajam

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 maja 2009, 09:48

dziekuje dziewczynki za mile komentarze:)) :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 maja 2009, 09:48

synuś zasnął, a ja idę głowę umyć, potem pójdziemy na spacerk, u nas pięknie słonko świeci :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 maja 2009, 09:52

kurde za miekka jestem nie potrafie wytrzymac jak ona tak placze i od razu ja biore i uspokajam
ale po co ja od razu bierzesz na rece? jak ci placze to wszystko rob zeby ja czyms zajac innym, a na raczki to w ostatecznosci. ja mojemu zabawki pokazuje, mowie do niego, glaskam po glowce, policzkach, pobujam w lezaczku i dopiero jak to nic nie skutkuje to wtedy wezme go na rece, ale tez tylko i wylacznie zeby go uspokoic, i odkladam z powrotem, albo klade go na brzuszku. sprobuj! mam nadzieje ze zadziala, tylko jak ona jest teraz przyzwyczajona ze za kazdym razem jak zaplacze to ty hyc i na rece to musisz nad tym z kilka dni popracowac.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 maja 2009, 09:54

ale po co ja od razu bierzesz na rece? jak ci placze to wszystko rob zeby ja czyms zajac innym, a na raczki to w ostatecznosci. ja mojemu zabawki pokazuje, mowie do niego, glaskam po glowce, policzkach, pobujam w lezaczku i dopiero jak to nic nie skutkuje to wtedy wezme go na rece, ale tez tylko i wylacznie zeby go uspokoic, i odkladam z powrotem, albo klade go na brzuszku. sprobuj! mam nadzieje ze zadziala, tylko jak ona jest teraz przyzwyczajona ze za kazdym razem jak zaplacze to ty hyc i na rece to musisz nad tym z kilka dni popracowac.
ja juz tydzien nad tym pracuje i nic.... zabaweczki owszem na minutke apotemm znow placz itd itd itd /.... nie mam gdzie malej zostawiac i zostaiam czesto u babci jak musze cos zalatwic ... no i mam tego efekt bo moja mama caly czas ją nosila a ja teraz przez to cierpie........


a my dzis w domkiu caly dzien na dworrze moze z 5 stopni jest

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 maja 2009, 09:59

synuś zasnął, ja powiesiłam pranie :)
milutka, dasz radę, wyrośnie z tego i będzie dobrze, ale straj sie ją nosić jak najmniej, choć wiem, że nie łatwo jak płacze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 maja 2009, 10:02

choć wiem, że nie łatwo jak płacze :ico_oczko:
_________________
wlasnie czasami juz zabawki nie pomagaja a ja wpadnie wlacz to pozwalam jej poplakac i jej nie biore ale za chwile juz sie zachodzi i musze ją wziasc ... i nosic i nosic ...

co dzis macie na obiad ja nie mam pomyslu chyba ogorrkową ugotuje a mam straszną chetke na nalesniki

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 maja 2009, 10:04

co dzis macie na obiad ja nie mam pomyslu chyba ogorrkową ugotuje a mam straszną chetke na nalesniki
ogórkową albo naleśniki bym zjadła :-D
ja mam dziś ziemniaki, schabowei surówkę z młdej kapusty

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 maja 2009, 10:06

ja mam dziś ziemniaki, schabowei surówkę z młdej kapusty
mmmmmniam . jadlam wczoraj na obiad, ale jestem strasznie przepadzista za schabowymi . moglabym jesc je codziennie.
na dzisiaj sie wlasnie zastanawiam co by tu ugotowac, i jakos pomyslu nie mam za bardzo...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości