Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 maja 2009, 16:31

matikasia, Ja to w ogóle aparatu nie mam, działam na telefonie póki co...
Gofra to bym zjadła z truskawkami :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 maja 2009, 18:33

to zapraszam na gofry:) powiem, że fajnie mieć gofrownicę w domu i robisz sobie smakołyki na zamówienie:) ja to w ogóle jestem maniaczką takich sprzętów;) toster z myszką miki, maszyna do robienia popcornu i blacha na muffinki w kształcie piłek nożnych:)
Obrazek

moska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2009, 15:28

12 maja 2009, 19:48

A mi dzis mezus soczek ze swiezych warzyw zrobil pychotka!!!a co do imion to dla dziewczynki-Kayla a dla chlopca chyba Kubus ale jeszcze meza przekonuje-hihi uciekam na kolacje :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 maja 2009, 19:52

Moska ale Wy w Polsce nie mieszkacie tak? tak pytam odnośnie imienia dla dziewczynki:) bardzo ładne;) mi się podoba Miriam lub Noemi ale mąż nie za bardzo.

Wklejam swoje fotki, które przed chwilką zrobił mężuś i czekam na wasze:)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 maja 2009, 20:27

Witajcie

U nas pogoda super
Ale u sasiada wysadzali skale i ciagle huki i ze 3 trzesienia przy wybuchach, dzis nie skonczyli jutro powtorka :ico_zly:

Super imionka wybralyscie :ico_brawa_01:
Widze ze juz macie dla chlopca i dziewczynki
Ja dla chlopaka nie mam jeszcze pojecia
A dla dziewczynki na 100% MIA

matikasia, No z boku to brzuszek widac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uleczka170, ty tu o zdjecia krzyczysz a sama to co wstawiaj :ico_oczko:

Co do no spy jeszcze to ja w sumie juz rozrozniam kiedy musze wziac, przy skurczach zazwyczaj. Na razie tylko raz mnie zlapaly mocno , na samiutkim poczatku ciazy.

Ale ochote mi na frytki narobilyscie , chyba zaraz do sklepu brata wysle po paczke, bo ktos musi dzieci pilnowac bo spia :ico_oczko:

Ja musze tu kogos zagarnac i tez fote brzucha pokaze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-12, 21:09 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 maja 2009, 21:32

uno momento, tylko kolację zrobię i pogonię męża :-D

[ Dodano: 2009-05-12, 21:44 ]
matikasia, mam takie same spodnie jak Ty :-D
siunia pisze:Ale ochote mi na frytki narobilyscie

ja dzisiaj to jajka maltretowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 maja 2009, 22:39

hej dziewczynki!
Strasznie Was zaniedbałam :ico_wstydzioch: Cos mi się poprzestawiało i nie dostawałam powiadomień. Myślałam, ze tu cisza, wchodzę przypadkiem a tu prawie 10 stron do przeczytania!
Juz nadrobiłam czytanie, teraz spróbuję nadrobić troszke czytanie :ico_haha_02:

Przede wszystkim Kasia gratuluję postępów w maturze, a co z geografia i resztą? No i jak sukienka?

Usg to nie naświetlanie. Fale ultrasonograficzne to fale dźwiękowe.
A dopochwowe może zaszkodzić gdy ciąża jest zagrozona, wtedy gdy nie mozna ruszać szyjki. Starsi lekarze uważają, że generalnie nie powinno się ciężarnym z aczęsto tam zaglądać. Moja gin np w poprzedniej ciąży zbadała mnie może ze 3 razy - żeby nie zaszkodzić :ico_noniewiem:

Ja już brzuchol mam spory i nosze ciuchy ciążowe. Trochę mam z poprzedniej ciąży. Tylko teraz mam duzo większy rozmiar (w pierwszej 36 teraz 44) więc wchodze tylko w te z końcówki ciązy. Znalazłam kilka fajnych szmatek na allegro. pochwalę się Wam
http://allegro.pl/item633293414_nowa_na ... _r_xl.html
http://allegro.pl/item630042018_pomysl_ ... _nowa.html
http://allegro.pl/item633497787_zwiewna ... _nowa.html

A co do imion to miała być Tosia - juz drugi raz ale chyba nie przejdzie ze względu na obecność jajeczek :ico_haha_02:
no a dla chłopaka - mąz upiera się przy Tomciu, ale mi nie bardzo się podoba. Już prędzej Michaś. Myślałam tez o Bartku i Maksymilianie

[ Dodano: 2009-05-12, 22:54 ]
A co do no-spy to ja biore cały czas i magnez. 3 razy dziennie, ze względu na skurcze. Poprzednim razem tez brałam cały czas, z tego samego powodu, a kuba nie miał żadnych problemów z napięciem.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 maja 2009, 07:43

dziewczyny bardzo ładne imiona wybrałyście i chyba żadne się nie powtarza
ja na razie nie wiem, czekam na płeć, to wtedy pomyślimy, bo te co mieliśmy już wykorzystane, hihi
o jakie ładne brzuszki :ico_brawa_01:
a ja nadal od świtu w pracy :ico_placzek: , ale może tylko do końca tygodnia, mam nadzieję

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

13 maja 2009, 12:33

Cześć moje kochane mamusie!
Ja niestety teraz Wam nie pokarzę brzusia, bo zgubiłam kabel to telefonu, ale jak będę u siostry to całą sesję mi zrobi, więc napewno pocieszę Wasze oczy.
ze względu na skurcze
No właśnie ja od wczoraj mam takie dziwne pobolewania, podejrzewam że to też skurcze, wiadomo, to moja pierwszaq ciąża, więc nie wiem jak to jest.. Trochę się wystraszyłam, bo nie wiem czy tak ma być, ale wzięłam no-spę i przeszło.
ze względu na obecność jajeczek
to super że już wiesz, że to chłopczyk :ico_brawa_01:
i bardzo ładne i tanie ciuszki. Chyba też się skuszę :-D
a ja nadal od świtu w pracy
Oj biedna, początek ciąży najcięższy, a Ty nie masz kiedy odpocząć...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 maja 2009, 13:59

Siunia jaka Ty chudzinka;) to mój brzuchol olbrzym w porównaniu z Twoim:)

Kilolek co do imienia Maksymilian to bardzo ładne, ale jak będą wołać Maksiu to już troszkę jak do psa co nie??

Uleczka te spodnie to nie są te ciążowe. Po prostu jeszcze się w nie mieszcze, ale jak siedzę to brzuszek troszkę ciśnie i już rzadko je wkładam. Jak w pracy chodzę po klasie, to znaczy że mam właśnie te:)

Kilolek
bardzo ładne ubranka znalazłaś. Szczególnie ta spódniczka i jaka przystępna cena.

A my z Matim idziemy zaraz na radę pedagogiczną bo nie mam co z nim zrobić:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość