Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 maja 2009, 08:20

o 6 znowu poszlismy spac, teraz pobudka....
no moj tez usnal w lezaczku i wlasnie sie obudzil.

nie moge sie zebrac do tego sprzatania alez jestem leniuch do n potegi :ico_olaboga:

a gdzie wy sie wszystkie podziewacie? spiochacie jeszcze?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 maja 2009, 08:25

mała drzemke robi ja ide glowe umyc i zeby i moze kurze zdąze wytrzec

[ Dodano: 2009-05-13, 08:25 ]
my uzywamy nivea soft chusteczek... ale mała zawsze ma blada pupe nigdy odparzoną ;)

[ Dodano: 2009-05-13, 08:32 ]
na 17:30 mamy do lekarza ... musze z nią pogadac donosnie o tym ze mala spac nie moze i usnac... no i ze nie chce spacerowac... i wezme jeszcze raz skierowanie na mocz i recepte na mleko

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 maja 2009, 08:42

witam :-)
u nas nocka ok
zaraz jedziemy na szczepienie
ja używam chusteczek pampers i sudocrem, ale bardzo rzadko, bo nie ma potrzeby
u nas od rana słonko, także potem pójdziemy na spacerek, do napisania później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 maja 2009, 08:49

witam..ja własnie wrocłam do domku bo musiałam męża do pracy odwieźć bop padł nam drugi samochód a ja musze miec bo z mała na rehabilitacje dzis jedziemy..

jesli chodzi o smarowanie.. to my uzywamy linomagu..czasmi sudocrem ale nie lubie bo po nim takie białe smugi zostaja..mamy tez taki specyfik aqua stop...t cos jak linomag

milutkapytałas o wode..tak w miare ciepła :-D małej brodka nie skakała..a jak ja hartowalism w domku to chyba chlodniejsza miała :-D

jedwabna..zeby było śmieszniej to własnie jak lezy na płasko to nie ulewa..ale to tylko w nocy na spiocha ja tak karmie

a mnie własnie tescowa spieprzyła humor :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dowiedziłam sie ze jestem źle zorganizowana..bo ona to z dziecmi chodzila na spacer i przed popłudnie i po i ugotowane miała i jescvze posprzatane na tip top..no a ja tak nie mam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


[ Dodano: 2009-05-13, 08:50 ]
sorki zato pogrubienie..ale to z nerwów :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 maja 2009, 08:52

jedwabna..zeby było śmieszniej to własnie jak lezy na płasko to nie ulewa..
a to dziwne... :ico_noniewiem:
a mnie własnie tescowa spieprzyła humor dowiedziłam sie ze jestem źle zorganizowana..bo ona to z dziecmi chodzila na spacer i przed popłudnie i po i ugotowane miała i jescvze posprzatane na tip top..no a ja tak nie mam
no ale bym sie wciekla... twoja sprawa kiedy z dzieckiem wychodzisz i kiedy sprzatasz i obiad robisz. dobrze ze moja sie nie traca. jak by tylko mi tak powiedziala to bym chyba przestala do niej jezdzic :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 maja 2009, 08:54

milutkapytałas o wode..tak w miare ciepła :-D małej brodka nie skakała..a jak ja hartowalism w domku to chyba chlodniejsza miała :-D
no wlasnie to mnie zastanoawialo bo jakby byla zimna to by chyba płakały maluszki :-D kurcze musze poszukac czy w Lublinie taki basen jest na bank w Nałęczowie:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 maja 2009, 08:54

plum :-)
a mnie własnie tescowa spieprzyła humor :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dowiedziłam sie ze jestem źle zorganizowana..bo ona to z dziecmi chodzila na spacer i przed popłudnie i po i ugotowane miała i jescvze posprzatane na tip top..no a ja tak nie mam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Martuś, olej.... a kto jej kazał tak się wyginać i naginać??
mi to teściowa na moje angażowanie Krzyśka w obowiązki domowe i przy chłopcach powiedziała: "mój mąż, jak ja siedziałam w domu z dziećmi, to nawet jednej łyżki nie musiał umyć" ooo, i co Ty na to?? :-D też się zagotowałam, ale stwierdziłam, że to ona miała w wieku 27lat pierwszą operację na kręgosłup, a nie ja....

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 maja 2009, 08:56

a mnie własnie tescowa spieprzyła humor :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dowiedziłam sie ze jestem źle zorganizowana..bo ona to z dziecmi chodzila na spacer i przed popłudnie i po i ugotowane miała i jescvze posprzatane na tip top..no a ja tak nie mam :ico_zly: :ico_zly:
ja tez nie mam !!! zwlaszcza ze nie mam kiedy a jak mam to juz padam... odpusc sobie ją przy małym dziekcu sie nie rozdwoisz ... moja mala nie chce na spacery chodzic i placze ... i placze i co ja mam powiedziec... jakby mi tak powiedziala ale by dostala ochrzan!!! glowa do góry ... rob jej na zlosc i powiedz ze jak tka mądra to niech nie gada tylko wezmie sie do roboty

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 maja 2009, 08:56

jak by tylko mi tak powiedziala to bym chyba przestala do niej jezdzic
wiesz najgorsze ze ona przyjechała do mnie :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 maja 2009, 08:57

chgłop mi truskawki kupił a ja mam okres i brzuch boli;/

[ Dodano: 2009-05-13, 08:58 ]
http://www.allegro.pl/item626500099_tin ... pilot.html

http://www.allegro.pl/item626418315_kar ... _prom.html

http://www.allegro.pl/item623417645_kar ... price.html

pomozcie ktora wam sie najlepiej podoba bo mi ta srodkowa ale nie wiem czy za mała funkcji nie ma i czy zwroci na nią uwage jak sądzicie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość