Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 maja 2009, 21:31

wpadam tylko życzyć wam dobrej nocki i mykam do łóżeczka bo jakas taka dzisiaj padnięta jestem :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

13 maja 2009, 21:55

mój ma w obwodzie główki 43,5, a waży 7700 :-D
następne szczepienie mamy 8 lipca i jak chcemy to tego samego dnia pneumokokii, u nas jedna dawka 260zł
no to masz wielkiego chłopa :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My następne szczepienie mamy 24 czerwca, ale nasze to dopiero trzecie będzie. a na pneumokoki będziemy szczepić po 10 lipca - jak mały skończy 6 miesięcy. Tylko kurcze zapomniałam zapytać ile u nas jedna dawka :ico_noniewiem:
ja jutro idę na czwartkowe ważenie i mierzenie Alka :-D
fajnie masz, u nas ważą tylko przy szczepieniach
gaga22 napisał/a:
cwaniak próbuje się opierać na nóżkach do stania
moja tez :-D i sie bardzo mocno trzyma :-D
coś te nasze dzieci za szybko się rwą do niektórych rzeczy :ico_olaboga:

A ja się dziś wkurzyłam :ico_zly: Dostaliśmy podwyżki z wyrównaniem od 1 stycznia i ja też niby taką decyzję przyznającą mi uposażenie w nowym mnożniku dostałam, ale okazało się, że jednak mnie to nie dotyczy od 1 stycznia, bo jestem na macierzyńskim, a on jest wypłacany jako średnia z ostatnich 12 miesięcy i ja dostanę podwyżkę dopiero w czerwcu jak mi się macierzyński skończy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 maja 2009, 23:19

A ja się dziś wkurzyłam :ico_zly: Dostaliśmy podwyżki z wyrównaniem od 1 stycznia i ja też niby taką decyzję przyznającą mi uposażenie w nowym mnożniku dostałam, ale okazało się, że jednak mnie to nie dotyczy od 1 stycznia, bo jestem na macierzyńskim, a on jest wypłacany jako średnia z ostatnich 12 miesięcy i ja dostanę podwyżkę dopiero w czerwcu jak mi się macierzyński skończy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
chamy, widzisz... wszędzie znajdą taki punkcik, żeby zaoszczędzić... :ico_nienie: :ico_szoking: :ico_puknij:
fajnie masz, u nas ważą tylko przy szczepieniach
u mnie jest "baby clinic", gdzie co czwartek dyżur mają wszystkie położne środowiskowe (health visitor), no i mogę łazić nawet co tydzień, ale nakręcałam się strasznie :ico_puknij: a to za mało przybrał, a to za dużo, więc teraz chodzimy co dwa tygodnie :ico_sorki: i przy okazji "meldujemy" się naszej HV i pogaduchy urządzamy :-D ostatnio właśnie dostaliśmy tam kubeczek i książeczki :-)
może jutro też cosik będą rozdawali :ico_haha_01:


spadam, bo wena mi zwiała a oczka się zamykają :-)

kolorowych :ico_sorki:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

14 maja 2009, 01:25

[ Dodano: 2009-05-13, 19:01 ]
Tylko pewnie znowu kupię na niemieckim ebay-u, bo jest dużo taniej niż w Polsce

[ Dodano: 2009-05-13, 19:05 ]
http://cgi.ebay.de/Auto-Kindersitz-Maxi ... 6.c0.m14&_
http://www.allegro.pl/item624597676_wyprzedaz_fotelik_sam_maxi_cosi_priori_wys_0.html
przy dzisiejszym kursie NBP to nie jest duza roznica

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 maja 2009, 06:59

hej hej u nas nocka rewelka :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D
maly wstal dopiero o 6 rano. teraz go nakarmilam i macha raczkami w lezaczku :-)

ja dzis wybieram sie do fryzjera, a do mnie ma przyjsc mama popilnowac malego, bo maz nie wiadomo czy nie bedzie musial jutro dopiero wrcic.

a wczoraj to jeszcze 2 kolezanki u mnie byly . fajnie poplotkowalysmy i posmialysmy sie no i maly dostal sliczne ogrodniczki, bluzeczke z dlugim rekawkiem w paski i body z krotkim rekawkiem. a ja dostalam moje ukochane Raffaello :-) tylko cale wmlucil moj maz bo ja niestety ale dalej utrzymuje diete :ico_sorki:

na wloskach po tej masci nie ma sladu, i tak jak by mniej tej ciemieniuszki...

[ Dodano: 2009-05-14, 07:00 ]
bylabym zapomniala :-D
oczywiscie zapraszam na :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D moj maluszek konczy dzis 3 miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

14 maja 2009, 07:09

witam i ja :-)

Moja niunia dzisiaj po 2 w nocy zrobiła pobudke na jedzonko Cos ostatnio zaczyna wiecej jesc Chyba robi sie z niej duzy głodek :-D

My juz same zostałysmy :ico_placzek: bo P pojechał raniutko do Swidnicy na rajd i wraca w niedziele.

Dzisiaj czeka nas szczepienie i własnie próbuje dodzwonic sie do przychodni :ico_zly:

jedwabna, dla Dawidka
Obrazek

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 maja 2009, 07:22

My juz same zostałysmy bo P pojechał raniutko do Swidnicy na rajd i wraca w niedziele.
oj kochana wiem cos o tym... moj tez zaraz wyjezdza...ale tym razem nie jest tak zle bo ma wrocic albo jeszcze dzisiaj albo jutro :ico_placzek:

dziekujemy bardzo za prezent :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 maja 2009, 07:41

bylabym zapomniala :-D
oczywiscie zapraszam na :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D moj maluszek konczy dzis 3 miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego najlepszegp dla Dawidka :)

a u na noc jak zwyklw 24 :30 3:30 i 5 :30 ehhhhh

dobra ide na wc mała marudzi a ja mam potrzebe :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 maja 2009, 08:52

witam :-)
synek poszedł spać po 20 i się obudził o 3, ale od 2 się kręcił, dałam mu mleko, potem się obudził o 6 i nie chciał spać, także przed 7 wstaliśmy i dałam mleko, teraz mi tak marudził, ze szok :ico_olaboga: , wyginał się jak do mostu, włożyłam go do łóżeczka i pobujałam i drzemie ze smokiem, a i zrobił dziś rzadsza kupkę, nie wiem czy przez to szczepienie :ico_noniewiem: , także ja dziś jestem nie wyspania
po 10 przyjeżdża teściowa, także ja skoczę do miasta, poprasuje, zrobię obiad

jedwabna wszystkiego najlepszego dla Dawidka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 maja 2009, 08:53

witam my jak zawsze po spokojnej nocce..ale mimo ze daje jej kleik do mleczka to budzi mi sie kolo 3 na karmienie..
oczywiscie zapraszam na :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D moj maluszek konczy dzis 3 miesiace :ico_brawa_01:
wszystkiego najlepszego..buziaki słodziutkie :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości