Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 kwie 2008, 00:45

witam wieczorem

my wlasnie pozegnalismy gosci majeczka byla super choc nie kapalam jej dzisiaj tylko umylam majeczka byla bardzo grzeczna kolezanka sie nie mogla nadziwic ze ona taka grzeczna jest tylko troche zasnac nie mogla polozylam ja do lozeczka i tak sobie lezala az wkoncu sama zasnela

mi tez cos hugisy nie pasowaly jakies takie twarde sa ja uzywam dodot za 5 paczek place 9e to sa jak polskie pampersy

Robak fajnie ze sie odezwalas

[ Dodano: 2008-04-06, 00:51 ]
ja zaczelam majce podawac jabluszko jak miala 3,5miesiaca pozniej dalam marchewke a teraz juz nawet je rozne wazywa jak widzi mnie z sloiczkiem to sie az trzesie

na sloiczkach pisze ze od 4 miesiaca no a przeciez majka dzisiaj skonczyla 4 miesiac a zaczela 5 wiec wydaje mi sie ze moge jej juz podawac

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 kwie 2008, 10:34

Czesc wam u nas nocka z pobudkami bo Amelka kupki nie umiala zrobic ale rano zrobila i spalysmy do 10.Potem zjadla pogadala i prawie zasypia sama w lezaczku.Maz w pracy a ja gotuje obiadek i z okazji slicznej niedzieli czestuje was :ico_tort: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 kwie 2008, 12:31

mariola pisze:z okazji slicznej niedzieli czestuje was :ico_tort: :ico_kawa:

U Was sliczna niedziela??? Bo u nas cyrki pogodowe :ico_puknij: Przedwczoraj ladna,sloneczna pogoda, cieplo 14 stopni.. Wczoraj troche chlodniej juz bylo, mzawki, lekkie slonce.. A dzis Rafal wstaje, odslania zaluzje a tu snieg sypie na ogrodzie :ico_olaboga: No masakra ta pogoda.

Wczoraj moja mama pytala sie czy karmie Norberta w nocy, mowie, ze tak.. Powiedziala, ze powinnam go odzwyczajac, ze ostatnie karmienie kolo 23-0 i powinien spac do rana. Mozliwe, ze gdybym karmila go o tej to by spal juz do rana, ale jak ja go wykapie, zje to wtedy mi spi najdluzej, a przed kapiela jest taki marudny bo jest juz zmeczony.. I jak tu ustalic taak by bylo ok? :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 kwie 2008, 12:36

Ja kapie Amelka zje cyca i tylko sie zdrzemnie a zasypia dopiero kolo 22 nawet 24 ale wtedy jak zje cyca to spi do 6 7.Kapie ja roznie czasami o 19 a czasami dopiero kolo 21

[ Dodano: 2008-04-06, 12:39 ]
Moje dziecko jeszcze spi obiadek juz prawie gotowy ale mama az wstyd sie przyznac paraduje jeszcze w pizamce.Musze sie przebrac i ogarnac troche mieszkanie bo maz z pracy wroci i powie pewnie caly czas na komp.siedzialas.Dziewczyny gdzie wy sie podziewacie.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 kwie 2008, 12:50

Ja bylam sie umyc.. U nas 11:50 i wstalismy niedawno. Oczywiscie Norbert jak codzien kolo 7 zaczyna buszowac i musialam go wziac do nas bo spac nie dawal juz.. U nas troche pomarudzil i usnal tez.
A jaka pogoda w Polsce? Tez snieg sypnal?? :ico_puknij:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

06 kwie 2008, 12:58

Witam kobietki :-)
po rozwrzeszczanym popołudniu nocka była super,zresztą nie mamy nocnych problemów ostatnio :-D
Wczoraj z tego wszystkiego zapomniałam się przywitać z nowymi mamusiami,więc dzisiaj nadrabiam zaległości :ico_oczko: WITAJCIE :ico_brawa_01:
Kurcze,za tydzień mamay chrzciny,aż się boję co będzie w kościele,po ostatnich akcjach mojego dziecka,ale to będzie pora jej spania,więc może bedzie spała :ico_oczko:
Maciek z małaą na spacerze,więc wpadłam do Was na chwilkę,ale już zmykam obiadek jakiś zrobić niedzielny,bo ostatnio z obiadami u nas krucho :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 kwie 2008, 13:06

Hej
Zajrzałam sie przywitac, czekamy na znajomych,maja wpasc w odwiedziny a potem idziemy na spacerek. Pogoda jest ok, słoneczko swieci tylko ciekawe ile stopni na dworze :ico_noniewiem:

sabi_k77 pisze:Martynka jest przecudna ,a te jej włoski!,no nie mogę się napatrzeć .A z Patryka niezły fryzjer rośnie
dziekuję bardzo :ico_wstydzioch:

Miłego dnia :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 kwie 2008, 14:56

My juz po obiadku i czekamy na tatusia.Na dwor nie idziemy bo Julka chora,moze kolo 17 do kosciola cala rdzinka pojziemy to troche dzieci sie przewietrza(tylko ja mieszkam kolo kosciola ha ha) to napewno mocno sie przewietrza.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 kwie 2008, 15:52

iwona83 pisze:na sloiczkach pisze ze od 4 miesiaca no a przeciez majka dzisiaj skonczyla 4 miesiac a zaczela 5 wiec wydaje mi sie ze moge jej juz podawac


Iwonko u nas na słoiczkach i buteleczkach z soczkiem jest napisane "PO 4 miesiącu" czyli według mnie jak dziecko skończy 4 miesiące :-) Ale jak mój synek był mały to pisali z kolei od 4 miesiąca. Takie pochrzanione to jest. Ja myślę że jeśli dzidziuś dobrze toleruje kaszkę czy soczek, to chyba można podac wcześniej :ico_haha_01:

Klaudia cieszę się że u Ciebie też się sprawdził pomysł z utrzymywaniem temperaturki wody :ico_brawa_01:

Jeśli chodzi o pogodę to niby ładnie a jednak troszkę chłodno. Na spacerku byliśmy ok. godzinki, bo czasem zawiewa i bałam się żeby mala się nie nałykała.

Fajnie że Wasze Niunie takie grzeczniutkie :-) Sabi moja Nadia też wcześniej była grzeczniutka na gościnach a teraz chyba jednak woli swój domek. Nawet na spacerku nie zawsze grzecznie leży w wózeczku jak się obudzi...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 kwie 2008, 16:06

Ja dopiero teraz wczesniej nie moglam wejsc na forum :ico_zly:

my juz bylismy w kosciolku majeczka byla bardzo grzeczna pozniej poszlismy do takiej salki ksiadz nam zrobil przy katedrze na kawusie i pogadac troche z znajomymi majeczke wszystkie ciocie wynosily i na sam koniec zabka usnela teraz tez spi w lozeczku wiec moglam spokojnie obiad zrobic czekamy az wstanie i idziemy na spacerek

wklejam troche zdjec mojego szkraba
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość