Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 maja 2009, 19:03

No zeby masakra!!:))) I jak ich duzo!! Sliczne zdjecia i przystojny Antek :)

My wrocilysmy ze spacewu - kolejny dzien bez drzemki, no ale trudno :) po smierci sie wyspie jak to omwia niektorzy :/

Ide kapac mala i jak myslicie - mam komunie kuzyna, moja mama jest chrzestna i gdyby nie slub i dziecko to nie dawalabym mu prezentu bo ona mu sypnie dosyc spora gotowka - ja nie zarabiam normalnie i jeszcze studiuje, wiec pomyslalam, ze kupie mu prezent.

No wiec kupilam mu Pismo Sw (za 100zl) takie przepieknie wydane, w duzym formacie, no i mama mowi, zebym mu dala kase (ale wiecej jak 100zl, 150zl) mu nie dam, (a dodalam juz ze on ma strasznie duzo pieniedzy i ma wszystko?? I ze sa bardzo religijna rodzina, a jego mama twierdzi ze ilosc ksiazek w domu u ludzi swiadczy o tym kto jakim jest czlowiekiem :) wiec pomyslalam, ze moze dokupie mu ze 3 ksiazki typu - Ksiega tajemnic, albo jakies lamiglowki, bo on takim inteligentem jest .. co myslicie - ksiazki czy kasa? Ksiazki wyjda taniej :P no i nie ukrywam ze na tym mi zalezy - bosh za te 250zl to mialabym tyle rzeczy dla malej :(((

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 maja 2009, 20:38

JA dzis jakos nie miałam czasu do was zajrzec kobietki :-)

Slonko jaki mały jest swietny, a jak juz ładnie zabki widac :ico_brawa_01:
Zreszta u wszystkich waszych dzieciaczkow te zeby tak słodko wygladaja :-)

JA dzis troszku sobie posprzatałam i byłam duzo na podworku, wiec jakos dzionek zleciał, teraz Filip juz spi, wiec moge was odwiedzic :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 maja 2009, 22:10

I ja witam wieczorkowa pora,,,

W koncu sie zmobilizowalam i zapisalam sie wkoncu na silownie.Od poniedzialku oficjalne zaczynam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MArta---Eryczek tez uwielbia tego kroliczka w warzywach.Zrobilam sobie zapasy w Polsce i mam ze 30 sloiczkow .
Ladne zdjatka.Sliczna panienkaa wam rosnie.
Dalej uzywasz a-dermy?JA ostatnio odkrylam fajna apteke internetowa i zamowilam sobie plyny o wieksza polowe taniej niz placilam w aptece --szok,,jaka to oszczednosc.
Slonko--gratuluje zabkow---sa sliczne i jakie widoczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna--jak sie daje kase to trzeba wiecej bo inaczej nie wypada.Moze tak jak piszesz,daj te ksiazki jesli mowisz ze go interesuja.
Pierwszy raz widze tak silne i szybko rozwijajce sie dziecko.JEstem pod wrazeniem wyczynow Niny.Brawo :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiola--ja tez wzielam sie dzis za porzadki.No i zaliczylam z dzieciaczkami dwa spacerki,,no a teraz pora klasc sie spac.JEstem padnieta.

Dobranoc kobitki,

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 maja 2009, 22:21

No wiec kupilam mu Pismo Sw (za 100zl) takie przepieknie wydane, w duzym formacie, no i mama mowi, zebym mu dala kase (ale wiecej jak 100zl, 150zl) mu nie dam, (a dodalam juz ze on ma strasznie duzo pieniedzy i ma wszystko?? I ze sa bardzo religijna rodzina, a jego mama twierdzi ze ilosc ksiazek w domu u ludzi swiadczy o tym kto jakim jest czlowiekiem :) wiec pomyslalam, ze moze dokupie mu ze 3 ksiazki typu - Ksiega tajemnic, albo jakies lamiglowki, bo on takim inteligentem jest .. co myslicie - ksiazki czy kasa?
no kochana to nielada wydatek jest ale skoro napisałaś ze rodzina bardzo religijna no to mysle ze mały wie co jest najważniejsze i nie jest nastawiony na prezenty tylko na przyjecie Komuni wiec jak najbardziej ksiązki moga być a ze mają dużo kasy to tym bardziej się nie przejmuj , dostanie pewnie dużo kasy i wypasione prezety
sarenka gratulacje ale ci zazdroszcze tej siłowni :ico_placzek:
Antek już spi dzisiaj tyle się na czworakował ze padnoł ja jeszcze sprzątam zeby jutro mnie to omineło i zaraz ide spać

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 maja 2009, 22:36

yoanna ja mysle tak jak dziewczyny ze ksiazki w tej sytuacji to lepszy prezent niz kasa a nawet ja bym powiedziala tak:
to komunia kuzyna nie siostrzenca poza tym nie pracujesz i nie jestes chrzesna wiec samo pismo swiete w zupelnosci wystarczy!!!!
Reszte kasy wydaj na Ninke :-D

Wiolaty sobie z malym na dworze siedzisz a ja w domu bo syf pogoda i tak ma byc do niedzieli :ico_olaboga: oszaleje

sarenka, wiesz co ja teraz testuje wszystkoe :-D zamowilam z nete wlasnie plyn do kapieli Nivea bo u nas nie ma i zobaczymy.Z kosmetykow staram sie Ige tylko kapac w czyms i pozniej juz niczym nie smarowac zeby skora sie nie przyzwyczajala zabardzo :ico_noniewiem:
i ja tez silowni zazdroszcze :ico_sorki:
w przyszlym tyg jedziemy z Marcinem zobaczyn na jedna silownie bo tylko ta ma miejsce gdzie mozna oddac dziecko i sie nim zajmuja-tylko nie jestem pewna czy chce oddawac Ige komus pod opieke( bo pewnie ja zostawia placzacaw kace gdzies :ico_placzek: ) jak mi sie ta silownia nie spodoba to kupuje maszyne i bede w dom cwiczyc :ico_noniewiem: silownia kosztyje 65F i do tego za oddanie dziecka sioe placi za godzine wiec maszyna wyszla by taniej...tylko czy bede na niej cwiczyc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

slonko tez bym chciala zeby Iga sie zmeczyla raczkowaniem :ico_noniewiem: ale narazie nic :ico_olaboga: nie rusza do przodu pobuja sie chwile na czworakach przod tyl i tyle :ico_noniewiem:

ale dzis zaczela kumac jak sie siada z lezenia

a ja jak zwykle piwko pije :ico_noniewiem: i siedze sama...
Marcina nie ma bo u kolegi drukuje swoje zdjecia na konwecje.powieksza i cos tam...dokladnie nie wiem...i nie chce zabardzo :ico_oczko:
milego wieczorka

[ Dodano: 2009-05-15, 22:42 ]
no wiec sarenka sie zjawila :ico_sorki: Miszka pewnie w weekend sie pojawi ale Dana odezwij sie :ico_sorki: jestem ciekawa co tem u weroniczki slychac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 maja 2009, 10:51

Ciesze sie ze tak mowicie! No wlasnie to jest najgorsze, ze on i tak moich pieniedzy nie odczuje, bo cala rodzina sie zjezdza wiec pewnie z kilka tysiecy dostanie :O a ja chce wydac jak najmniej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: nie zebym byla egoistka (no troche jestem) ale wole sukienke dla siebie i Niny :D No gdybym tylko miala to oczywiscie moglabym mu dac duuuuuuuuzo kasiory - ale on taki pocieszny jest chlopak i zawsze cieszy sie z kazdego prezentu :)

My wlasnie wstalysmy - Nina dzisiaj dostawala w nocy 4 razy mleko :/ kurde i tu wyjdzie moj egoizm, ale jak daje jej 4 razy w nocy i leci np z 500ml a ona z tego nie wypija wszystkiego bo czasem znajduje butelke do polowy pelna (lub pusta kto woli :) to mleko mi idzie w 3 dni :O no najgosze jest to ze chce jej dac mleko popoludniu, jak nie chce, to wyleje, a pozniej daje znowu i tak sie traci mleko i traci :/ nie moge sie doczekac az bedzie jesc normalne rzeczy, przynajmniej bede mogla robic sniadanko i kolacje dla siebie :) i widzialam ostatnio jak robili plasterki bananow w ciescie albo pierozki z serem :) albo szpinak z maselkiem :D:D:D

No nic my sie zabieramy za sprzatanie - dzis wyjatkowo czysciutko w domu, bo przedwczoraj wyszorowal wszystko, wczoraj poprawilam, a dzis mama z siostra przyjezdzaja, bo zostaja na komunie jutro, wiec pozmywam tylko podlogi bo je trzema byc codziennie, piore sweterek i spodnie dla siostry zeby miala w czym isc :)))
I nie wiem czy zdaze wymienic kurteczke Ninie :(( ale jak nie, to ma taka pseudo "marynarke" cieplutka jest wiec moze starczy :))

Milego dnia Wam zycze :)

[ Dodano: 2009-05-16, 11:58 ]
Sarenka - ja sie zapisuje na silownie od stycznia albo lutego.. calkiem dobrze mi idzie, ale wczoraj umowilam sie z sasiadka, ze ona jak napisze prace dyplomowa to idzie ze mna :) wiec jak sie nie zmobilizuje wczesniej to w lipcu juz na pewno pojde bo bedzie mial mnie kto mobilizowac :)))

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 maja 2009, 18:26

MArta--JA tylko ta a-derme stosuje.Tzn do wody.W sumie nie ma w skladzie zadnej chemii wiec moznaja spokojnie stoswac jak dlugo sie chce.Pozatym ja nie stosuje zadnych kremow,balsamow bo nie potrzebujemy.
Eryczek tez nie miewa juz problemow z policzkamial do niedawna.Sama nei wiem od czego to bylo.

Ja tez moge dzieciaczki brac i jest to wliczone w oplate roczna.TAklze nie ponosze dodatkowych kosztow.Zobacze jak to sie bedzie sprawdzac.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 maja 2009, 19:18

Cześć dziewczyny melduje że żyjemy z kacperkiem mamy juz drugiego ząbka :ico_brawa_01: mam nadzieje,że o nas pamiętacie czasem.dzis mielismy komunie u siostry Piotra on jest chrzestnym jej córki kupiliśmy jej aparat fotograficzny i cos w koperte myśle że zadowolona byla choc najbardziej cieszyla sie z gierki nintendo :039: . Ja dalej z jego siora w zimnych stosunkach jak to sie mowi gadalysmy służbowo chcesz moze herbaty itd. :-D :-?
śliczne zdjecia Eryka i Antosia podziwiam jego piękne ząbki
buziaki pa

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

16 maja 2009, 20:26

czesc dziewczyny! :ico_haha_01:

slonko zębaczki super,wygląda super jak duuży chłopczyk! :ico_brawa_01:

a u nas też dziświelkie postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rano mój synuś siadał już sam no i staje mi na nóżki,podtrzymując się moich nóg wstaje do góry i buja sie na tych chudzieńkich nóziach!!! hahahaa :ico_brawa_01: no i na wieczór zaczął mi raczkować na kolankach bo do tej pory odpychał sie nóżkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jestem zadowolona,martwi mnie tylko że nie chce zbytnio gadać :ico_noniewiem: :-/ ale chyba ma jeszcze czas!!!
u mnie mój maluszek jeden już śpi wykąpany najedzony :ico_haha_02: a drugi juz wykąpany najedzony ale jeszcze ogląda filmek :-) a ja mam chwilke dla siebie,w końcu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-16, 20:29 ]
ahhh zapomniałam!

yoanna nie jestem pewna ale chyba ty pisałaś że gotujesz Ninusi zupki i obiadki sama,prosze podaj jakieś pomysły ja nie wiem co mam mu gotować prócz brokółowej ,jarzynowej i rosołku na kaszce mannej :ico_olaboga: :ico_noniewiem: i tak gotuje sama to i na przemian podaje ze słoiczka,a kupiłam kilka dni temu fajną przekąske w słoiczku -banany z kaszką ryżową na mleku,mój sie tym zajada! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 maja 2009, 21:57

czesc dziewczyny
Agusia1982, :ico_brawa_01: za postepy :ico_brawa_01: a co do gadania to to Iga tez nie wiele gada :ico_noniewiem: mama, baba ,da ,mu :ico_haha_01: to chyba caly repertuar :ico_oczko:
Nawet w nocy jak sie budzi to krzyczy mama :-D a ja lece jak na skrzydlach :-D

adia26,No co sie pytasz czy pamietamy :-) cos sie obijasz ostatnio kolezanko :ico_nienie:
:ico_brawa_01: dla Kacperka z 2 zebola

sarenka, super ze Erykowi tez minelo :ico_sorki: ciekawe jak u Miszki :ico_noniewiem: czy tez Natala juz lepiej :ico_sorki: oby :ico_sorki:

yoanna, no cyc to oszczednosc jakby nie bylo :ico_noniewiem: a Nina pewnie w nocy sie nie budzi Ci z glodu tylko jeszcze mysli ze cycusia dostanie do possania a jak dostaje butke to tez jej dobrze i tak przy okazji cos wypija.Moze by zasnela jakbys jej dala smoka????Bo Iga smoka nie chce niestety-albo stety :ico_oczko:
Jutro jedziemy z igusia na konwencje ogladac jej tatusia :-D
Milego wieczorka :ico_haha_02:
:-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości