Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 maja 2009, 16:45

bo maluch juz wstał i znęca się nad Wołowinką :ico_haha_01: wrzucę Wam potem fotki :-D
czekamy

ja juz po drzemce ale nie powiem zebym sie czuła lepiej :ico_noniewiem: ale tzreba sie zabrac za prasowanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 maja 2009, 16:46

ja juz po drzemce ale nie powiem zebym sie czuła lepiej :ico_noniewiem:
mi też ostatnio mało snu :ico_sorki: Marcia kawkę jakąś chlapnij, to się przebudzisz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 maja 2009, 16:51

A my dziś załatwiliśmy masę pożytecznych rzeczy w ramach spaceru. Byłam u kolegi w księgach wieczystych, co by nam szybko wpis do księgi zrobił, a potem w Urzędzie Gminy po wypis i wyrys z planu zagospodarowania przestrzennego - i tu zdziwienie :ico_szoking: dostaliśmy od ręki i kosztowało nas 70 zł. Teraz będziemy mogli udać się do starostwa po pozwolenie na budowę.
dziewczyny a od kiedy wprwdzacie gluten??bo ja mam zamiar od 6 miesiaca
Marcia ja juz zaczęłam od soboty i tak jak ananke pisała kupiłam mleczną kaszkę manną Bobovity, to chyba jedyna której się nie gotuje. A i kupiłam ją w Realu
w ogóle miałam pisać, gaga, Bartuś to Twoja mała kopia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szczególnie na tych ostatnich zdjęciach z gazetą widać, jaki do mamci podobny :ico_sorki: :ico_brawa_01:
oj chłopa znowu szlak jasny trafi, bo nie Ty pierwsza mi to mówisz :-D :-D :-D ale jedno muszę przyznać - jak na razie ma ciemne oczka po tacie, bo ja mam jakieś takie ni pies ni wydra szaro-niebieskie
wlasnie nad tym myslalam. bo byl dzisiaj na balkonie w czapeczce i wlasnie tam mu wyszly chrostki na linii czapki na czolku :ico_noniewiem: wiec moze i potowki, bo ponoc raczej nie wychodza chrostki od jablka...
temperatura w domu jest OK. ale na balkonie jest duzo duzo duzo cieplej :ico_noniewiem:
jedwabna uczulenie pokarmowe wyszłoby mu najpierw na policzkach, więc to raczej potówki, a jak mu nowe nie wyskoczą to na pewno

Marcia jak ja Wam zazdroszczę tego basenu, fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Młody właśnie zasnął leżąc na moich kolanach i wgapiając się w laptopa :-D oczywiście powyginany jak ruski paragraf, bo tylko wtedy jest szczęśliwy. Jak leży prosto, to go podłoże kuje w plecy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 maja 2009, 16:54

Jak leży prosto, to go podłoże kuje w plecy
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Marcia ja juz zaczęłam od soboty i tak jak ananke pisała kupiłam mleczną kaszkę manną Bobovity, to chyba jedyna której się nie gotuje. A i kupiłam ją w Realu
to musze poszukać..a dzieciom na cycu chyba daje sie wczesniej gluten..wiec ja jeszcze miesiac poczekam

[ Dodano: 2009-05-20, 16:55 ]
Marcia jak ja Wam zazdroszczę tego basenu, fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki.. :-D szkoda tylko ze na wakcje mamy przerwe bo wtedy zajec nie prowadza :(

[ Dodano: 2009-05-20, 16:55 ]
Marcia kawkę jakąś chlapnij, to się przebudzisz
chyba tak tzreba bezie zrobic :-D :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 maja 2009, 16:56

bo maluch juz wstał i znęca się nad Wołowinką :ico_haha_01: wrzucę Wam potem fotki :-D
wrzuć koniecznie.
Ja z mięskami poczekam jeszcze jakiś miesiąc. Jak na razie młody wcina 3/4 słoiczka zupki z połową łyżeczki kaszki mannej i po tej ilości jest względnie najedzony. Deserku daję mu pół słoiczka, ale muszę mieć smoczek w pogotowiu żeby go zapchać, bo chce jeszcze. No i jeszcze czasami daję mu 50 ml soczku jabłkowego, a ostatnio dałam mu jabłko- mięta z Bobovity i ten to normalnie uwielbia - mało smoczka nie wciągnął :-D

[ Dodano: 2009-05-20, 16:59 ]
a dzieciom na cycu chyba daje sie wczesniej gluten..wiec ja jeszcze miesiac poczekam
dokładnie - na cycu po czwartym miesiącu, a na butli po piątym.

A ta kaszka jest po 6 miesiącu i ja na początku też nie mogłam jej znaleźć.
dzieki.. :-D szkoda tylko ze na wakcje mamy przerwe bo wtedy zajec nie prowadza :(
ja muszę chłopa namówić na wyjazd do Liberca, bo tam można z takimi małymi dziećmi chodzić. Ale z nim ciężka sprawa, bo on niepływający. Olkę jutro podpuszczę, jak we dwie na niego wsiądziemy to nie będzie miał wyjścia :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

20 maja 2009, 17:02

ehhh a mi sie strasznie nudzi. maz wroci jutro albo pojutrze.
ale mi sie dzis milo zdrobilo bo dzwonil i powiedzial ze za nami teskni i nas bardzo kocha :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-05-20, 17:06 ]
a po co sie daje ten gluten? nic mi o tym nie wiadomo... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

20 maja 2009, 17:22

witam
Udało mi się niunię ubrać na spiocha i troche na spacerku pospała ale pod koniec to juz leżała. Złożyłam jej budkę od gondoli co by sobie świat pooglądała :ico_oczko:

Teraz pichce obiad. Dzisiaj "Winiary Pomysł na Zapiekankę ziemniaczaną" tą co ostatnio tak reklamują w tv. Ciekawe co to wyjdzie. :ico_noniewiem:

P pojechał ze swoim tatą oglądać jakieś auto z ogłoszenia na sprzedaż bo teść chce zmienić swoje "sypiące się" :-) na coś nowszego.
ale tzreba sie zabrac za prasowanie
też mam sterte ale chyba sobie dzisiaj odpuszcze bo mi się nie chce :ico_olaboga:
ale mi sie dzis milo zdrobilo bo dzwonil i powiedzial ze za nami teskni i nas bardzo kocha
ach te chlopy czasami nas wnerwiają ale jak coś powiedzą to od razu Obrazek

Emilce coś się godziny drzemek poprzestawiały bo własnie ucina sobie drzemkę
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 maja 2009, 17:30

wrzuć koniecznie.
Ja z mięskami poczekam jeszcze jakiś miesiąc.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
zrobisz tak samo, jak zobaczysz jego wołowinkę :-D

tylko zjem i wrzucam :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

20 maja 2009, 17:38

wrzuć koniecznie.
Ja z mięskami poczekam jeszcze jakiś miesiąc.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
zrobisz tak samo, jak zobaczysz jego wołowinkę :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: już mi się chce śmiać , bo domyśliłam się, że nie o prawdziwe mięsko chodzi

[ Dodano: 2009-05-20, 17:40 ]
ja byłam na ogródku, o 17 przyszliśmy, synuś mleczko wypił i znów maruder się włączył

gaga super, że macie wszystko załatwione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-20, 17:49 ]
obiad. Dzisiaj "Winiary Pomysł na Zapiekankę ziemniaczaną" tą co ostatnio tak reklamują w tv. Ciekawe co to wyjdzie. :ico_noniewiem:
:
daj znać jaka wyjdzie :ico_oczko:

ja bym coś zjadła zapiekanego :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 maja 2009, 17:52

rzeczona wołowinka :-D

Obrazek

i Aluś pastwiący się nad nią ;-D
Obrazek

Obrazek

więcej fotek wrzucę zaraz na Pesteczkowo, tylko muszę ululać gościa :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości