donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 08:01

Witam :-)
nocka jak zawsze OK
byłam w sklepie, teraz jem śniadanko

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

21 maja 2009, 08:12

wyszperalam t nosidelko baby relax i pisze ze jest do 9 kg, w takim wypadku to juz nie wiem czy oplaca sie je kupic skoro moj maly wazy juz 7 kg

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 08:22

wyszperalam t nosidelko baby relax i pisze ze jest do 9 kg, w takim wypadku to juz nie wiem czy oplaca sie je kupic skoro moj maly wazy juz 7 kg
no to się już nie opłaca

[ Dodano: 2009-05-21, 08:26 ]
, ale ja mialam podlaczona oxytocyne na wywolanie porodu
ja też miałam podłączone

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 maja 2009, 08:26

jedwabna, to rzeczywiscie sie nie oplaca

[ Dodano: 2009-05-21, 08:27 ]
, ale ja mialam podlaczona oxytocyne na wywolanie porodu

ja też miałam podłączone
ja tez miałam :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2009, 08:27

plum z rana :-)

my już po śniadanku - czyli kaszka wciągnięta :-) robię mu z 3 łyżek, ale chyba muszę zacząć robić łyżkę więcej, bo chłopiec wygląda na średnio zadowolonego, że już koniec :ico_noniewiem: :-D
puściłam już pranko, pobawiłam się chwilkę z Alkiem i on juz drzemie :-) a ja bazgram, póki mogę :-D

Manenka, ja mam/miałam zespół cieśni nadgarstka - cholerstwo przypałętało mi się juz w ciąży i trzymało do teraz... objawiało się to na początku silnym drętwieniem rąk w nocy, szczególnie od łokcia do kciuka... i jak zaczynałam ruszać ręką to był niesamowity ból, najgorzej było w nocy albo z samego rana, potem juz ręka, jak się rozruszała to był względny spokój...
lekarka robiła mi prosty test: przytrzymywała mi palcem mojego kciuka i kazała jakby go odsunąć - wtedy tez okropny ból występował...
teraz po lekach i rehabilitacji z lewą ręka jest ok, prawa jeszcze ciut boli, ale do zniesienia :ico_sorki:

spacerówka - myśmy się przerzucili, jak Alek przestał się mieścić w gondolce, ale jeździł na płasko leżąc... ale od kiedy nie sypia prawie w ogóle na spacerach to go podnoszę na pierwszy poziom (porównywaliśmy, że wygląda jak w foteliku) i tak sobie jeździ i ogląda świat :-D

Milutka, noo, teraz to może karmisz ją normalnie, ale bankowo do tej wagi przyczyniło się to przekarmianie co godzinę swego czasu... :ico_nienie: a jak podejrzewasz, że otyłość może dziedziczyć to tym bardziej powinnaś o to dbać :ico_sorki:
rzuć okiem i przeczytaj
http://www.urwis.pl/dzieci/16.html :ico_sorki: :ico_sorki:
wyszperalam t nosidelko baby relax i pisze ze jest do 9 kg, w takim wypadku to juz nie wiem czy oplaca sie je kupic skoro moj maly wazy juz 7 kg
noo, moim zdaniem to też mały sens już :ico_noniewiem:
aa i nie myśl, że dzieci śpią :-D mój Alek wstał dziś o 5.50 :ico_szoking: :-D
i to jeszcze kilka ładnych lat zanim przebudzisz się i spojrzysz na zegarek, stwierdzisz "o, jak późno" a Twoje dziecko będzie jeszcze spało :-D ja juz tego zasmakowałam ze starszakiem i tęskno mi do tego :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 08:28

zauważyłam, że mały obudził się dziś i zaczął się podnosić tak do siadu , super , jestem z niego dumna :ico_brawa_01:
ćwiczy chłopak :ico_brawa_01:
ć
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 maja 2009, 08:28

hej hej witam i ja z poranna :ico_kawa:

ale duuzo pisąłyscie ledwo Was doczytałam..jak wczoraj wrociam z zaerobiku to juz nie miałam sił wejsc na forum..

co do kapania małego od samego poczatku to jest dziłka Piotrka wiec ja rzadko kapie..wczoraj juz na szczescie nie było płaczu..mleczko było dobrze zrobione-zostawiłam dokładne instrukcje :-D wiec jak wrociłam to juz grzecznie spała :-D :-D

co do spacerówki to j jeszcze sie wstrzymam bo nie wiem czy moja sie całkiem rozkłada a niunia jest jeszcze za słaba zeby byc w pozycji takiej siedzacej.ona nawet nie podciaga sie do siedzenia..wiec musze cierpliwie poczekac

manenkaMilenka chodzi na rehabilitacje bo ma asymetrie i z prawej strony ma słabsze mieśnie dlatego musimy je wycwiczyc

milutkaa Ty nie szlaej z tym glutenem..bo po pierwsze wprowadza sie go dopiero po 5 miesacu a poza tym nie w takiej ilosci.. :ico_olaboga: ananke wczoraj podała fajna stronke wiec sobie poczytaj

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2009, 08:29

my już po śniadanku - czyli kaszka wciągnięta :-) robię mu z 3 łyżek, ale chyba muszę zacząć robić łyżkę więcej, bo chłopiec wygląda na średnio zadowolonego, że już koniec )
a robisz na mleku czy wodzie? i ile dajesz?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2009, 08:29

jak wczoraj wrociam z zaerobiku to juz nie miałam sił wejsc na forum..
to dobry znak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mi pranko się skończyło, to lecę rozwiesić :-D

[ Dodano: 2009-05-21, 08:31 ]
robisz na mleku czy wodzie? i ile dajesz?
mam takie na wodzie...
u mnie w przepisie (z dwóch firm jest taki sam na szczęście) każą wsypać łyżkę kaszki na 3 łyżki przegotowanej wody i wymieszać... ja daję ciut czubate te łyżki, bo wychodziła za bardzo rzadka ta kaszka

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 maja 2009, 08:31

Milutka, noo, teraz to może karmisz ją normalnie, ale bankowo do tej wagi przyczyniło się to przekarmianie co godzinę swego czasu... :ico_nienie:
lekarka mowila ze nie prawda ze co godzine jadla po 50 ml ze od tego taka jest... poprostu ma taka urode :)... powiedziala zeby lepiej jadla czesciej a mniej ... nawet co godzine to wtedy nie bedzie ulewac.... ale jesli je co 3 h po 120 ml to normalnie je :) i powiedziala ze powinnam sie cieszyc bo nie ktore matki maja problem z waga malenstwa bo jedza i jedza a ulewaja i nie tyja :) ale i tak przypilnuje by Klaudias zdrowo sie odzywiala do 3 r zycia zamierzam nie dawac ni grama sloidyczy

[ Dodano: 2009-05-21, 08:32 ]
milutkaa Ty nie szlaej z tym glutenem..bo po pierwsze wprowadza sie go dopiero po 5 miesacu a poza tym nie w takiej ilosci..
no cos ty :-D ediatra sam kazal kaszke manna wprowadzac na noc bo powinna przesypiac po niej noce .... moj brat od 2 mies zycia codziennie kasze manna na wieczor dostaweal :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości