Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

20 maja 2009, 22:48

kurcze, chciałam Ci wysłać te jajko pocztą ale coś nie mogę otworzyć... :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
bede o 8:00 :ico_oczko:
nam pasuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 maja 2009, 22:49

kurcze, chciałam Ci wysłać te jajko pocztą ale coś nie mogę otworzyć...
Ty, Ty - nie otwieraj mi jajka!! To moja niespodzianka!!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
nam pasuje
no to do zobaczyska :ico_oczko:

branoc :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

20 maja 2009, 22:50

hhmmmm, zostalam chyba sama...
to zegnam sie tez, YCD sie juz konczy, wiec i ja klade sie spac...
jeszcze jestem, net coś mi się zawiesza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-20, 22:51 ]
Ty, Ty - nie otwieraj mi jajka!! To moja niespodzianka!!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
chciałam wysłać w całości, w opakowaniu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-20, 23:05 ]
no to do zobaczyska :ico_oczko:
do jutra Gie
ps. jajko poszło, spr.pocztę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 maja 2009, 07:07

Witam z ranka

IWONA - dzieki baaaardzo za jajo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jestes kochana :-) :-) :-) :-) :-)

ja sie pochwalilam tym spaniem Su i Wy tez chyba za wczesnie nam pogratulowalyscie, bo dzisiaj w nocy znowu byla pobudka po 2:00 na jedzenie, a o 5:40 pobudka calkowita... ehh...


dzisiaj po 13:00 jade do mamy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-21, 07:51 ]
IWONKA - Twoje jajko mnie zainspirowalo i dzisiaj z rana specjalnie dla Ciebie - postanowilam znowu usmazyc grzybka :-D :-D

proporcje mniej wiecej:

1 jajko
szklanka maki
pol plaskiej luzeczki proszku do pieczenia
niecale pol szklanki mleka
troszke wody

konsystencja gesta, o taka :-D

http://tinypic.com/player.php?v=2194bgg&s=5

jeszcze nie zdazylam rozrobic grudek :ico_oczko:

:-D :-D :-D :-D

a teraz fotorelacja:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a poniewaz juz prawie 8:00, to zgodnie z obietnica serwuje:

Obrazek

(zostawilam kawalek bez dzemu dla Pana)

ja akurat mialam dzem z czarnej porzeczki, ale to tylko dlatego, ze wisniowy mi "wyszedl"

smacznego :-D :-D




a tak Su rozrabia w krzeselku do karmienia, juz Jej nigdzie nie moge zostawic samej... tylko w kojcu :ico_olaboga:

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-05-21, 07:59 ]
PS - SHOO - wszystkiego najlepszego z okazji 16-stych urodzin :-D :-D :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 maja 2009, 09:19

Witam :-)
Gie naprawdę zajarzyłam po czasie o co chodzi z tym zszokowaniem, postaram się nie uzywac tego stwierdzenia więcj :ico_sorki:
Chcąąc sie jeszcze trochę wytłumaczyć napisze dlaczego tak napisałam (masło maślane)
A więc, tak jak napisałaś, zawsze widziałyśmy Su w ubrankach więc nie spodziewałam się że mała będzie aż tak szczuplusieńka. Przyznam szczerze że nie spodziewałam ię że aż tak szczuplusieńka jest.
Może faktycznie taki jej urok i oby twoja mama miała rację :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 maja 2009, 09:23

Gie naprawdę zajarzyłam po czasie o co chodzi z tym zszokowaniem, postaram się nie uzywac tego stwierdzenia więcj
witaj Margarita...

ale mi to slowo w ogole nie przeszkadza, nie musisz sie starac go nie uzywac :ico_noniewiem: Po prostu przy okazji uzycia go - przypomniala mi sie awantura z Jagna kiedy ja go uzylam... :ico_noniewiem: Uwazam, ze to slowo jak kazde inne... skoro sie zszokowalas, to sie zszokowalas i tyle :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 maja 2009, 09:24

no właśnie shoo wszystkiegi najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
myslałam że będe pierwsza z zyczeniami ale gie mnie wyprzedziła ;-|

[ Dodano: 2009-05-21, 09:28 ]
Gie, no ja zajarzyłam o co kaman jak pisałyście z Iwonką że pamiętacie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-05-21, 09:29 ]
aaaaaaa mi własnie listonosz przyniósl kasiurkę z Urzędu Skarbowego - :509: :509: :509:

[ Dodano: 2009-05-21, 09:30 ]
u mnie dzisiaj pada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jest tak do bani że szok
maja na razie w kojcu urzęduje, ale widzę że jest poł tomna

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 maja 2009, 09:30

Gie, no ja zajarzyłam o co kaman jak pisałyście z Iwonką że pamiętacie
spoko...

i naprawde mozesz uzywac tego slowa...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

21 maja 2009, 10:03

hej dziewczyny :-) ale naklikalyscie od wczoraj :ico_szoking:
PS - SHOO - wszystkiego najlepszego z okazji 16-stych urodzin
no właśnie shoo wszystkiegi najlepszego
dziekuje Wam kochane :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

margarita83, dzieki za podzielenie sie wlasnym doswiadczeniem odnosnie egzemy.... tylko, ze cos mi sie kojarzy, ze egzema moze byc dziecieca, albo taka normalna u doroslych, i o ile dobrze pamietam,ze 50% dzieci wyrasta z tego... no, a druga polowa moze miec nawroty :ico_noniewiem:
i to raczej nie jest luszczyca u nas,wydaje mi sie, ze to jest inna jednostka chorobowa, moze tylko podchodzi pod te sama kategorie :ico_noniewiem:
w kazdym razie, dzieki za rady :ico_sorki:

Gie, mnie tez zrobilas ochote na tego grzybka :-D juz nawet sprawdzilam, czy mam wszystkie skladniki... i wszystko gotowe czeka na mnie w kuchni :-D
nie mam dzemu, ale mam nutelle.. pewnie tez bedzie pasowac ;-)

pytalyscie o wyparzanie butelek... ja tez tego nie robie regularnie, jak mi sie przypomni, to wyparze ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 maja 2009, 10:20

witaj Jubilatko :-D


co do butelek, ja nie wyparzam, w sensie nie wygotowuje ich, tylko przelewam wrzatkiem...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości