Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:21

mmarta81, Dobranoc
nie nie ja nie ide mowilam dobranoc Agusi :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:25

dana, a ile lat ma Adzia???
teraz w lipcu skonczy 12lat
wiesz polozna mi mowila ze pierwsze zabki moga wychodzic-nie przebic sie i chowac sie spowrotem :ico_olaboga:
pewnioe tak jest u biednej Weronisi i bidulka cierpi 2 razy
No i u nas niestety wlasnie tak jest :ico_olaboga: :ico_olaboga: nieraz juz sa w dziaselkach takie jak by dziorki i my myslimy ze to juz a za pare dni robia sie blade jak by nic sie nie dzialo i tak na przemian strasznie spuchna sa czerwone ja boraki i wygladaja ze zaraz wybuchna a za dzien dwa znow jak gdyby nic bledziutkie nie rozpulchnine masakra jak ona sie meczy znimi

[ Dodano: 2009-05-21, 23:28 ]
nie nie ja nie ide mowilam dobranoc Agusi
To co ty kochana robisz? nie jestes zmeczona ?
Boze ja juz padam a rano wstaje na te jazdy cholerne Jeju ale bym chciala zdac to prawko
Wiec trzymajcie mamuski za mnie w dzien naszego swieta kciuki Sie mi trafil egzamin w dzien matki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:29

teraz w lipcu skonczy 12lat
o kochana no to nieciakawy wiek przed toba :ico_noniewiem: tzw.okres dorastania :ico_olaboga: jak pamietam siebie z tego okresu...to tylko mam nadzieje ze Iga taka nie bedzie :ico_oczko:
a moze ona jest o Weronisie troszke zazdrosna????

mam nadzieje ze juz niedlugo jej oststecznie wyjda zabki :ico_sorki:
ja myslalam tydzien temu ze Igolinie sie przebil rog jedynki a dzis tak patrze a ona ma 2 zamiast jedynki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wampir :ico_haha_01:
no ale teraz na raz jej ido 2 jedynki i 2 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:30

Martunia kochana wybacz ale juz nie dotrzymam ci towarzystwa i milej nocki ci zycze bo ja juz ledwo na ocz patrze a moja cala rodzinka juz spi jak zabita


DOBRANOC

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:30

To co ty kochana robisz? nie jestes zmeczona ?
ja sie kochana relaxuje :-D :-D
cisza i spokojem w domu :-D
nie no zaraz spadam :ico_oczko:
ale wiesz mi z Igolinka kimamy do 9 prawie codziennie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-05-21, 23:31 ]
Martunia kochana wybacz ale juz nie dotrzymam ci towarzystwa i milej nocki ci zycze bo ja juz ledwo na ocz patrze a moja cala rodzinka juz spi jak zabita
:ico_haha_02: dobranoc i do uslyszonka jutro :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:36

a moze ona jest o Weronisie troszke zazdrosna????
Nie tego jestem absolutnie pewna ze nie bo ona ja kocha bardzo szalenie i wrecz za bardzo jej pozwala robic z soba wszystko Ja mysle ze to wiek dorastania buntu i walki o swoje racje i swoje Ja jak w stadzie dlatego probuje nas sprawdzic na ile moze sobie pozwolic i stad te jej glupie zachowania ale to rzecz normalna Wiec musze to przezyc nie mam innego wyboru
takie zycie
mam nadzieje ze juz niedlugo jej oststecznie wyjda zabki
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby ja tez juz bardzo chce
wampir :ico_haha_01:
no ale teraz na raz jej ido 2 jedynki i 2 :ico_olaboga:
No a co tam po Igusiowemu wychodza nie ksiazkowo :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-21, 23:37 ]
ale wiesz mi z Igolinka kimamy do 9 prawie codziennie
Cwaniary :ico_oczko: No dobra teraz to juz naprwde spadam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:38

No a co tam po Igusiowemu wychodza nie ksiazkowo
:ico_haha_01: ta zawsze musi sie czyms wyrozniac

[ Dodano: 2009-05-22, 10:05 ]
witamy soe z rana :-D :ico_kawa:
Iga juz lobuzuje :ico_olaboga: a ja jem sniadanko :ico_haha_02:
pogoda ladna wiec zaraz mykamy na spacerek :-D
milego dnia

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 maja 2009, 10:30

Hej hej no i sobie wykrakalam maly budzi sie juz standartowo wiec dzis zaliczylismy 4 pobudki :ico_oczko: :ico_noniewiem:
Yoanna ale Ninka słodko wygląda jak patrzy tymi oczkami to normalnie rozbraja :ico_brawa_01:
Marta Igol pięknie brawo bije :ico_brawa_01: my narazie jestesmy na etapie robienia bach bach w podłoge :ico_haha_01: :-D
Wczoraj się pokłocilam z moim baranem nie wiem o co mu chodzilo :ico_noniewiem: o moja mine czy cos zaczol sie wydzieac ze normalnie pogadac ze mna nie mozna ehhh mam go dosc moglby sobie wyjechac ale zostawic mi karte do bankomatu :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 maja 2009, 10:37

Ja tez sie witam :-D

MArta, Dana dobra zmotywowałyscie mnie na te brokulki i zaraz popedze je ugotowac a potem zdam relacje z jedzonka :-D

A jestesmy juz po badaniu krwi, mały nawet nie wiedział kiedy mu zrobiła pik w paluszek i plakał dopiero potem jak zobaczył ze krew mu leci :-) spryciaz mały :-)
Wyniki w srode i kontrola wiec sie dowiem co i jak, ale mam nadzieje ze oki :-)

Dzis miałam taka nocke ze ledwo zyje, jeju koszmar ciagły ryk i ryk :ico_olaboga: a ja juz czekam na zeby jak ryba na wode, tak mi sie marzy zeby na dzien matki sie pokazał i zrobił mi prezencik :-D W sumie pierwszy raz w zyciu obchodze takie swieto, no i wy niektore kolezanki tez :-)
Moj M powiedział ze zrobi mi laurke z Filipkiem :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 maja 2009, 12:49

Yoanna ale Ninka słodko wygląda jak patrzy tymi oczkami to normalnie rozbraja :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Marta Igol pięknie brawo bije :ico_brawa_01: my narazie jestesmy na etapie robienia bach bach w podłoge :ico_haha_01: :-D
No zgadzam sie :D brawo bije przeslicznie, madra dziewczynka :) poszlo mi to na ambicje i od wczoraj probuje pokazywac jaj brawo ale nic z tego :P
mam go dosc moglby sobie wyjechac ale zostawic mi karte do bankomatu :-D
ladnie,ladnie :DDD

A ja musze sie pochwalic - bylam dzis wreszcie pierwszy raz na silowni, i kupilam karnet na dwa miesiace dwa razy w tygodniu :) chce zmobilizowac sasiadke jeszcze na basen bo tez ja meczy :) wiec moze pierwszy raz bez dzieci a kolejny raz z dzieciakami wreszcie pojdziemy :)))
No a na silowni bylo super :D fajny sprzet, i fajni Panowie instruktorzy :D:D a jeden taki wysoki przystojniak, co chwile przychodzil i pytal czy wszystko ok i czy w czyms mi pomoc :509: :509:
Niestety nie moge z moim M chodzic bo na zmiane zostajemy z Nina, wiec najpierw ja ide, a pozniej wracam i on idzie :/ szkoda ze nie ma tam miejsca gdzie mozna zostawic dzieci :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość