barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 maja 2009, 12:18

hihi, widzę, że owocowe-warzywne towarzystwo będzie
ja ostatnio mam chęć na czereśnie, normalnie kilogramami bym jadła, dobrze że już można kupić, a arbuzem i jabłuszkami też nie pogardzę, okres truskawkowy trochę mi minął, za to risotto chyba dziś będzie aktualne, choć mięskiem i młodymi ziemniaczkami nie pogardzam
jak tak sobie czytam wielkość waszych maluchów, to śmiać mi się chce, że mam najwcześniejszy termin, a dzidzia najmniejsza, ale cieszę się, bo małe dzieci łatwiej się rodzi (zresztą i Wiki i Tadzio mieli po 3kg)
iw_rybka fantastyczne wieści, ale się cieszę, że już możesz troszkę szaleć, ale nie za bardzo i te przeciwciała... :ico_brawa_01:
shiva witaminki dla ciężaróweczek są bardzo wskazane, można stosować też naturalne, magnezu sporo jest w bananach, słodyczach...
mikusia będzie dobrze, nie martw się, tylko musisz o siebie zadbać
i brawa za zdrowego dzidziusia :ico_brawa_01:
anetka607 wg mnie najgorsze są pierwsze 3 miesiące, jak minie 12 tygodni, to już raczej spokój, bo do tego czasu może nawet wystąpić samoistne poronienie, ale nie ma się co stresować, myśl pozytywnie, będzie dobrze

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 maja 2009, 12:52

mikusia - moj ma 2 cm i termin porodu z USG na 27 grudzien,czyli szybciej niz z miesiaczki :ico_oczko: Mamy talent do duzych dzieci :-D

Przykro mi,ze wyniki masz takie kiepskie,a wiadomo od czego to?

No i moja dzidzia nie machala jeszcze,chyba za mala :ico_szoking:

I ja nie widze zdjecia :ico_placzek: :ico_placzek:

No i ja tez 4 kg przytylam :ico_szoking: Waze juz 78 kg,pewnie znowu dojde do 20 :ico_wstydzioch:
Dobrze,ze ja wysoka,to tak tragicznie nie jest-taki maly pulpet :ico_oczko:

anetka - a ja dalej mam chec na arbuza :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

barbapuppa, no napewno latwiej sie rodzi 3 kg,ja rodzilam 4590 i to przez 16 godzin :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 maja 2009, 18:03

Dziewczyny sorki że tak wtargnęłam a co u Was taka cisza????

iw_rybka, Ile przybrałaś??? :ico_szoking: :-P żartuję ja nawet nie wiem ile przybrałam bo nie pamiętam wagi sprzed ciąży

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 maja 2009, 18:18

bigottka, no 4 i wciaz mi sie jesc chce :ico_szoking: Pomidory to tonami wcinam :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 maja 2009, 18:22

iw_rybka, spoko po pomidorach się nie tyje gorzej po słodyczach i lodach :-P pomodorki to jedz bo witaminki mają. Właśnie przypaliłam naleśnika :-/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 maja 2009, 18:25

Baska - podrzuc nam pare tych nalesnikow.Mam pyszny dzem truskawkowy i bym zjadla :-D Poki co jablko wcinam z syneczkiem.Wladowal mi sie na kolana i mnie caluje :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-05-22, 18:37 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 63#4906963

Baska zajrzyj na ten watek,jest tam dziewczyna Ula,termin ma podobnie jak ty i jest z Gdyni :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 maja 2009, 18:52

iw_rybka, spoko zajrzę a na naleśniki to zapraszam do Gdyni i nie tylko na naleśniki oczywiście :-P A co młodego na całusy wzięło??? Ucałuj go ode mnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 maja 2009, 19:04

Babski wieczorek...
Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu i same wychodzą na kolację do knajpy, żeby przypomnieć sobie "dawne czasy".
Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i buteleczce wódki opuszczają restauracje całkowicie pijane!
W drodze powrotnej obie nachodzi "nagła potrzeba", może dlatego, że dużo wypiły. Nie wiedząc gdzie iść się wysikać, bo było już bardzo późno, jedna wpada na pomysł i mówi do drugiej:
- Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie,
Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, wyciera się tymi majtkami i oczywiście je wyrzuca...Widząc to, druga od razu sobie przypomina, ze ma na sobie drogą markową bieliznę i szkoda by ją było tak wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika i zrywa szarfę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się "podetrzeć".
Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej:
- Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa!
- Dlaczego?
- Moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek. Od razu wywaliłem ją z domu.
Na to drugi:
- Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja? Nie tylko przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z napisem:
„NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY - ŁUKASZ, IGNAC, STASIEK I POZOSTALI
PRZYJACIELE Z SIŁOWNI"

Ten dowcip napisala dzis Madziorka na watku u Frydzy i sprzedaje dalej bo swietny.
U was na pazdzierniku tez wkejalam - pamietasz jak my wracalaysmy,jak dostalysmy wychodne :ico_wstydzioch: :-D

Andrzejek ucalowany,on taki calusny sie zrobil ostatnio.Jak dziadek teraz byl,to tez go poszedl i pocalowal w policzek,to dziadek az sie wzruszyl :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 maja 2009, 19:12

iw_rybka, no może faktycznie trochę do nas się tyczy ale u nas inaczej się skończyło i jak pamiętasz piłyśmy najpierw kamikadze a potem tequile non stop ale było fajnie zwłaszcza końcówka mogła się inaczej skończyć tak jak później się skończyła ale gdzie indziej :-P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 maja 2009, 19:15

hi hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość