Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 maja 2009, 12:35

widze ze mowa o rybach ... ja lubiue łowic i spedzac czas na tym taka cisza... ale dawno nie wedkowalam... a od zeszlego roku polubilam grzybobranie :)

mała pospacerowala godzinke aby bo awantura ze lezy no i siedzi na kolankach i pisze razem ze mna ale juz marudzi to spadamy


aa ja musze do gina wskoczyc po nuvaring dla mnie top pierwsza i najlepsza antykoncepcja :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

22 maja 2009, 13:27

wyszło słonko :ico_brawa_01: mykam na spacer :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 maja 2009, 14:25

:ico_olaboga: moja mała ulewa dzis z brazowymi domieszkami albo to po kaszce bananowej ktora dzis wprowadzilam albo po herbatce z ziol... i nie wiem czy sie martwic?

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 maja 2009, 14:42

milutka a może sie przejadła poprostu? jak raz czy dwa ulała to sie nie martw, jak kilka dni bedzie to wtedy pomyślisz co robić.

ja mam dziś stres bo mały kupy jeszcze nie zrobił, a zwykle kilka dziennie wali. wczoraj schabowego pierwszy raz zjadłam, no ale zatwardzenia chyba nie spowodował?

właśnie zjadłam spagetti, ogarnęłam chate i zaraz po olę jadę.

dzięki za kciukasy za usg, odezwe sie po :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 maja 2009, 14:58

plum :-)

ja na chwilkę, więc szybko bazgrzę :-)

rano badanie miałam i wcale nie obciążenie glukozą, tylko napobierała mi 4 pojemników krwi :ico_noniewiem: :ico_puknij: :ico_olaboga: mało, co nie fiknęłam.. we wtorek popoludniu będą wyniki - więc jak coś wyjdzie bleee, niedobrze, źle to zadzwonią...

potem pojechaliśmy na zakupki :-) kupiłam sobie nowe eleganckie spodnie, bo przecenę zrobili na "garniturowe" ciuchy, bluzkę na komunię, nowe skarpetki :-)
no i cała tonę "diabetycznych" ;-) produktów :-) nawet batoniki z marmoladą malinową mi Miś kupił :-D
Małemu kupiłam owsiankę z Heinza, bo nic innego nie było z glutenem, co by się nadawało na dosypywanie do zupek... bo jakoś nie wyobrażam sobie kaszki bananowej z zupka marchewkową :-D tak więc zaczęliśmy od dziś ekspozycję na gluten, dostał pół łyżeczki do zupki :-D

dziękuję za trzymanie kciuków :-) teraz aby do wtorku lub środy rano :-)

Beatris60, ja też trzymam kciuki za to usg :-)

lecę popakować rzeczy, które kupiłam do szafek :-) i zaraz wstawiam obiad, bo chcemy zjeść jak tylko Młody wróci ze szkoły i pojechać na spacer nad zatokę :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 maja 2009, 15:28

pojechaliśmy na zakupki :-) kupiłam sobie nowe eleganckie spodnie, bo przecenę zrobili na "garniturowe" ciuchy, bluzkę na komunię, nowe skarpetki :-)
no i cała tonę "diabetycznych" ;-) produktów :-) nawet batoniki z marmoladą malinową mi Miś kupił :-D
Małemu kupiłam owsiankę z Heinza
no to zakupy udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 maja 2009, 15:28

a my po zakupkach. kupilismy nowe sliniaczki z ceratka i na rzepy, a sobie kupilam leginsy i 2 bluzeczki :-D moj mezus tez sobie kupil koszulke :-) no i wyskoczylismy z kasy aaaa no i rachunki poplacilismy na 3 miechy :ico_olaboga:

kupilam nowe ziemniaczki i dzis zrobie schabowe z mlodymi i surowka z salaty, pomidora i ogorka z majonezem dla meza a sobie z oliwka :-)

lece pichcic. bede pozniej

papa

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 maja 2009, 15:29

dziękuję za trzymanie kciuków :-) teraz aby do wtorku lub środy rano :-)
będzie dobrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-22, 15:30 ]
ja posprzątałam w szafkach ze swoimi ciuchami i 3 reklamówki jednorazowe mam do wydana :ico_olaboga: , bo albo są za krótkie, albo mi się nie podobają :ico_noniewiem:
synuś na dworze z teściową

[ Dodano: 2009-05-22, 15:32 ]
a my po zakupkach. kupilismy nowe sliniaczki z ceratka i na rzepy, a sobie kupilam leginsy i 2 bluzeczki :-D moj mezus tez sobie kupil koszulke pa
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
też bym musiała kupić jakieś bluzeczki, bo nie mam żadnych

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 maja 2009, 17:43

A ja zawiozłam chłopa z Olką na grila, posiedziałąm chwilkę i wróciłam z małym do domu, bo pogoda do d... około 19 pojadę po Olkę, a chłop pewnie wróci nietomny koło północy.

ananke i jedwabna to się Wam zakupki udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ananke trzymamy dalej kciuki za wyniki
ja posprzątałam w szafkach ze swoimi ciuchami i 3 reklamówki jednorazowe mam do wydana :ico_olaboga: , bo albo są za krótkie, albo mi się nie podobają :ico_noniewiem:
ja też ostatnio co krótsze spódnice powywalałam żeby mi tyłka nie było widać jak się schylę do dziecka :-D i tez nie mam w czym chodzić, bo wszystko za szerokie
Małemu kupiłam owsiankę z Heinza, bo nic innego nie było z glutenem, co by się nadawało na dosypywanie do zupek... bo jakoś nie wyobrażam sobie kaszki bananowej z zupka marchewkową :-D
ale można jeszcze dodawać do przecieru owocowego i tu ta bananowa by pasowała :-D ja różnie daję czasami do warzyw a czasami do owoców

znowu dostałam dziś gratisową paczkę dla Bartka i aż się zdziwiłam: była w niej 400-gramowa puszka mleka Nan Ha od 6 miesiąca, próbka kleiku z brokułami, soczek marchewkowo-jabłkowy Bobo Frut i słoiczek jabłuszka Gerbera. Jak do tej pory ta paczka jest najlepsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-22, 17:51 ]
Cholera a teraz jak na złość słonko zaczyna się przebijać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A Bartulowi chyba kolejne zęby idą - dzisiaj cały dzień zagryza dolną wargę - komicznie to wygląda :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 maja 2009, 18:42

znowu dostałam dziś gratisową paczkę dla Bartka i aż się zdziwiłam: była w niej 400-gramowa puszka mleka Nan Ha od 6 miesiąca, próbka kleiku z brokułami, soczek marchewkowo-jabłkowy Bobo Frut i słoiczek jabłuszka Gerbera. Jak do tej pory ta paczka jest najlepsza
a skad Ty je dostajesz??

my dzis miałysmy objaddówke po warsztatach, bylismy tez u męza w pracy i u koleżanki na kawce :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości