Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 maja 2009, 19:03

No dobra jedzenie naszych brokułów nam nie wyszło za bardzo :ico_noniewiem:
Ugotowałam tak dosyc miekko i mu dałam do raczki, a on nawpychał tego pełno do buzi i zaczał sie krztusic, wiec mu to wyjełam i dałam znowu troszke, on nawet nie wiedzial zeby to troszke pozuc :ico_noniewiem: no nic nawet nie złapałam za aparat, ;bo tak szybko sie skonczylo. :-)

Ale masakryczna burza wlasnie przeszła nad nami brrrrr

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 maja 2009, 19:26

Uwielbiam burze :))) nasze pierwsze jedzenie brokulow sprowadzalo sie do rozwalania ich po calej kuchni i gniecenia w raczkach :/ ale do buzi tez troche poszlo :)

Moja nina ma suchy kaszel wlasnie pokasluje mi co kilka minut, bez goraczki, bez kataru, bez zalzawionych oczu itp mialam isc do lekarza, ale caly czas bylo zajete i nie moglam sie dodzwonic, stwierdzilam ze pojde jak mala sie obudzi to ta mi przespala 2h :O budzac sie o 14.30 a normalnie spi 30 minut, a lekarz od 12 do 15 :/ no i nie zdazylysmy.. mam nadzieje, ze nic sie nie rozwinie do poniedzialku ehh nie moge jej dawac syropkot bo to na kaszel mokry, jedyne co to nawilzac pomieszczenie

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 maja 2009, 21:48

wyjełam i dałam znowu troszke, on nawet nie wiedzial zeby to troszke pozuc no nic nawet nie złapałam za aparat, ;bo tak szybko sie skonczylo.
hehe trzeba próbować za każdym razem bedzie lepiej :ico_sorki: ja dzi dalam malemu troszke takiego mieciutkiego chlebka z maselkiem tak pieknie jadl i żuł ani razu się nie krztusząc :ico_brawa_01:
Moj przyszedl z pracy i udaje że nic się nie stalo , mamo ja naprawde nie wiem o co chodzi tym facetom jak baby normalnie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Moja nina ma suchy kaszel wlasnie pokasluje mi co kilka minut, bez goraczki, bez kataru, bez zalzawionych oczu i
Kacper też cos mi kaszle tak sucho ale to od kataru mu pewnie sie zaczyna na gardelko mu ścieka :ico_noniewiem: sraczka mija dzis kupa dwa razy tylko :ico_sorki:
oglądam Wladce pierścieni i popcorn wcinam :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 maja 2009, 22:11

Witam
NARESZCIE!!!! jest pierwszy zebacz :ico_brawa_01:
Od samego rana wstala z wielkim placzem :ico_placzek: marudzila masakrycznie :ico_olaboga: A Juz wczoraj nie chciala jesc zupki na obiadaek bo miala cofki A dzis powtoreczka z rozrywki dobrze ze chociaz cycora chciala no i tak wciskala zabawki do ust i widac ze urazila sobie pare razy dziaslaka no i zagladam jej jeszcze widze ze troszenke skora na zebisku jest a wieczorem przy kaszce lyzeczko przejechalam i chorakterystyczny dzwiek wiec zagladam i lyzeczka jeszcze raz przejechalam i jest :-D

No wlasnie zupki nie chciala ale jak my obiad jedlismy to blagalnie patrzyla wiec M dal jej ziemniaki z widelca a ta z wielkim smakiem wsowa je i tak troche ich zjadla :ico_oczko: ale jaka byla zadowolona :-D Ja to mysle ze ona szybko zacznie jesc z nami normalne obiady :ico_oczko:
No dobra jedzenie naszych brokułów nam nie wyszło za bardzo
kochana nie zniechecaj sie tak moze byc nawet pare razy ale w krotce napewno bedzie swietnie sobie radzil Werka tez czasem moze nie tyle co sie krztusi ale ma cofki i zdazy sie ze konczy sie to zwymiotowaniem ale dobrze jest coraz lepij jej wszystko idzie
Ale masakryczna burza wlasnie przeszła nad nami brrrrr
U nas to samo dobrze ze zrezygnowalam z dalszego spaceru bo mialam taki zamiar a do domu wrocilysmy doslownie w ostatnim momecie My wchodzimy za drzwi iM mowi ze leje a ja co ty ze jeszcze nie i lece do okna a tam amsakryczna ulewa i grzmi jak szlak
mam nadzieje, ze nic sie nie rozwinie do poniedzialku ehh nie moge jej dawac syropkot bo to na kaszel mokry, jedyne co to nawilzac pomieszczenie
Moze przez te wszystkie pylace pierdoly dostala kaszelku Daj moze jej profilaktycznie dwa razy dziennie calcium w syropku i witaminke C w kropelkach po trzy kropelki rano i wieczorkim Ja tak jak Weronia cos tez tak zaczela pokaslywac to przez 5 dni dostawala i w zasadzie juz na drugi dzien nie miala kaszelku Moze pomoze a napewno nie zaszkodzi I bez obawy sama mozesz dziecku takie leki podawac bez konsultacji z lekarzem :ico_oczko:
sraczka mija dzis kupa dwa razy tylko :ico_sorki:
no to bardzo dobrze ze mija a co dajesz malemu na ta sraczke ?
My mialysmy co prawda rozwolnienie delikatne od tych zebow i dawalam jej lakcid Tez bardzo fajny jest i dosc skuteczny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 maja 2009, 22:33

czesc dziewczyny :)
dana sliczna fotka :-D no cudenko malenkie z weronisi :ico_brawa_01: a jak slicznie stoi :ico_brawa_01:

dziewczyny z tym kaszlem to nie wiem :ico_noniewiem:
jedyne co mi przychodzi to to jak czytalam obiawy zabkowania i pisalo kaszel :ico_szoking: bo slina sie dzieciaki i cos tam :ico_haha_01:
ale wiecie co Iga tak miala ze 2 miesiece temu tez taki kaszel i ona to robila bo ja na to zwracalam uwage jej mowilam kaszelek ych ychy a ta soe lala i zowu kaszlele :ico_puknij: no ale jej minelo-wiec mysle ze i Waszy malenstwom minie

ja dzis zdycham bylam bez samochodu i tyle sie nalazilam :ico_olaboga: odwyklam :ico_haha_01: i mnie cale nogi bola :ico_noniewiem:
jak wyszlam o 11 tak w domu bylam o 17 :ico_szoking:
Iga sie chustala na chustawce :ico_brawa_01: i sie jej bardzo podobalo :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 maja 2009, 22:57

dana sliczna fotka :-D no cudenko malenkie z weronisi :ico_brawa_01: a jak slicznie stoi :ico_brawa_01:
Dzieki kochana!!
edyne co mi przychodzi to to jak czytalam obiawy zabkowania i pisalo kaszel :ico_szoking: bo slina sie dzieciaki i cos tam
I mniejmy nadzieje ze to taki powod u yoanny ale wapno i witaminke c nie zaszkodzi zapodac :ico_oczko: No bynajmniej ja tak uwazam
taki kaszel i ona to robila bo ja na to zwracalam uwage jej mowilam kaszelek ych ychy a ta soe lala i zowu kaszlele :ico_puknij:
U nas bylo identycznie :-D
a dzis zdycham bylam bez samochodu i tyle sie nalazilam :ico_olaboga: odwyklam :ico_haha_01: i mnie cale nogi bola :ico_noniewiem:
jak wyszlam o 11 tak w domu bylam o 17
No to rzeczywiscie wspolczuje kochana
Iga sie chustala na chustawce :ico_brawa_01: i sie jej bardzo podobalo :-D
Weronisia w poniedzialek chustala sie ze mna i tez bardzo jej sie spodobalo :ico_oczko: :-D





OOOOOOo kurde zwiewam bo sie obudzila

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 maja 2009, 23:00

mniejmy nadzieje ze to taki powod u yoanny ale wapno i witaminke c nie zaszkodzi zapodac No bynajmniej ja tak uwazam
o to napewno :ico_sorki:
OOOOOOo kurde zwiewam bo sie obudzila
no mama cyca dawaj :-D :-D :-D

kurde a dlaczego iga nie stoi :ico_placzek: moze tak jak Wam kiedys pisalam ma cos z nogami :ico_noniewiem:

slonko a Ty gdzie ???

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 maja 2009, 09:20

Dzien dobry :))

Dama a moge sprobowac bo mamy calcium bananowy i witaminke c, a faktycznie moze pomoze :)

Marta moja sasiadka ma 9,5 miesieczna Gabi i dopiero teraz stoi - do tej pory w ogole nie chciala i nie miala odruchu prostowania nozek do stawania :)) wiec nie martw sie! A poza tym Twoja Iga ma baaaaaaaardzo dlugie nogi, wiec jej bedzie ciezej zapewne :PPP niz takiej malutkiej Nince, ktora pupe musi na kilka cm podniesc zeby juz stac :P

A ja poszlam spac o 21 i wstalam o 8.30 :D oczywiscie z przerwami na jedzenie dla Niny, ale i tak chyba przesadzilam i za duzo spalam :/ mam wszedzie zakwasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no za wyjatkiem pupy!!! A to niedobrze :[ ale nastepnym razem zabiore sie za pupke :)

Ide jesc sniadanie - a w lodowce mam tylko dzem malinowy, i paczki na parze jagodowe :/ no i muffiny czekoladowe ajajjjj zawsze kiedy tylko mam tyle slodkiego to chce jesc cos z ketchupem, sosem czosnkowym itp :/ a tu nawet ketchup sie skonczyl.

Milego dnia :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 maja 2009, 09:51

hej my dzis wstalismy o 5 wiec maly ma juz kima znów naocka spoko nawet nie pamietam ile razy pobudka jakos moze dwa razy :ico_brawa_01:
NARESZCIE!!!! jest pierwszy zebacz
Ogromne brawa dla Weroni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: słodko wygląda w tych ciuszkach :ico_brawa_01:
kaszel i ona to robila bo ja na to zwracalam uwage jej mowilam kaszelek ych ychy a ta soe lala i zowu kaszlele no ale jej minelo-wiec
mojemu nie minelo i się śmiejemy z Piotrem że ściemnia też przezemnie bo mówiłam o jejciu jejciu a ten sie smieje i kaszle znów :ico_noniewiem:
kurde a dlaczego iga nie stoi moze tak jak Wam kiedys pisalam ma cos z nogami
napewno nie ma nic z nogami moj tez nie stoi tzn. jak go trzymam pod paszki to tak, ale co tam on nawet sam nie siedzi jeszcze :ico_szoking: posiedzi chwile i bach do tylu a najgorsze ze nawet nie patrzy ze leci , mysli ze zawsze go zlapie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-23, 09:54 ]
no to bardzo dobrze ze mija a co dajesz malemu na ta sraczke ?
My mialysmy co prawda rozwolnienie delikatne od tych zebow i dawalam jej lakcid Tez bardzo fajny jest i dosc skuteczny
_________________
no wlasnie nic mu nie dawalam sama przeszla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 maja 2009, 10:12

yoanna, moze masz racje bo nib y pediatra w Polsce mi powiedziala ze Iga bedzie za 2 miesiace stala :ico_szoking: zaczela ja stawiac sprawdzac napiecie i tak stwierdzila :ico_noniewiem:
no i muffiny czekoladowe ajajjjj
no Yoanna Ty to mozesz 5 takich mufinek dziennie jesc :ico_sorki:

adia26,
nawet sam nie siedzi jeszcze posiedzi chwile i bach
ale to kochana z dnia na dzien bedzie lepiej :ico_sorki: zobaczysz :ico_brawa_01:

nic my spadamy na spacer bo super pogoda jeszcze tylko lece nogi ogolic :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości