Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 maja 2009, 21:48

ehhh ja tez wypelnialam te formularze w szpitalu i tez dostalam paczki ale do tej pory nic na adres domowy mi od nich nie przyszlo... chyba ze oni to wysylaja wybiorczo...

my juz wykapalismy synka, zjadl i poszedl spac grzecznie a teraz sie juz pozegnam. dzisiaj z mezem drinkujemy :-D

do jutra

papa

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 maja 2009, 22:10

ehhh ja tez wypelnialam te formularze w szpitalu i tez dostalam paczki ale do tej pory nic na adres domowy mi od nich nie przyszlo... chyba ze oni to wysylaja wybiorczo...
pewnie jeszcze dostaniesz, rodziłaś ponad miesiąc później ode mnie.

wrzuciłam na Picasa zdjęcia Bartka w nowym krzesełku :-D no i nareszcie wczoraj udało się nam sfotografować jego zęby :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 maja 2009, 22:56

hej

ja dopiero się melduję :-)
urwanie głowy dziś miałam :ico_olaboga:
najpierw kawa u siostry, potem spotkanie mam z dziećmi i siostrą w przychodni, potem szczepienia, pierwszą szczepionkę przyjął bez płaczu, a drugą jak już wiedział o co chodzi to płakał mocno (biedaczek), potem szybko powrót do domu bo koleżanki z dziećmi miały przyjść, no i przyszło 5 dziewczyn i 10 dzieci , ale zamieszanie :ico_olaboga: , jak poszły to oczywiście cały dom trzeba było wysprzątać, a jeszcze Mike taki marudny po tym szczepieniu , do tego posta podchodzę już 8 raz :ico_haha_01:

jestem wykończona, padam
jeszcze Mike cały dzień nie spał dopiero o 21 padł :ico_brawa_01: , tzn spał 2 razy po 5min na rękach

a no i mierzyli go
waży 6510g czyli jest 2 razy cięższy niż się urodził :-D
mierzy 63cm, czyli urósł 13cm od porodu :-D
obwód główki 40,7cm i główka 5,7cm urosła od narodzin :-D

Milutka ja tez taki sam fotelik chcę kupić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ananke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zakupy


gaga ja też lubię rybki łowić :-D

super te 2 zęby Bartusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-22, 23:15 ]
a wiecie co się dowiedziałam??
że mleko matki z cyca potrafi zbić gorączkę (taka gorączka do 39 stopni) dla dziecka( :ico_szoking: nie wiedziałam o tym)
powyżej 39 stopni trzeba dać już czopek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 maja 2009, 23:24

plum :-)

ja na chwilkę, bo nadrabiamy z chłopem zaległości i oglądamy hurtem seriale :-)
zaplanowaliśmy juz na jutro wycieczkę :-D

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczne ząbki :-D
no i Bartka miny w krzesełku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać, że mu się podoba nowe miejsce :-)
masz rację, w pozycji półleżącej mniej się wylewa :-D dziś to na spacerze sprawdziłam :-) mały siedział u Krzyśka, ale jakos nam nie szło to jedzenie deseru :-)

ja już chyba z 60zdjęć zrobiłam próbując złapac zęby :ico_olaboga: tylko u mojego lewa jedyneczka jest większa od prawej :-D
a no i mierzyli go
waży 6510g czyli jest 2 razy cięższy niż się urodził :-D
mierzy 63cm, czyli urósł 13cm od porodu :-D
obwód główki 40,7cm i główka 5,7cm urosła od narodzin :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za szczepienie no i za to, że tak ładnie rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

manenka, założyłyście "baby group"?? Polek tam masz tak dużo?? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 maja 2009, 23:45

ja już chyba z 60zdjęć zrobiłam próbując złapac zęby :ico_olaboga: tylko u mojego lewa jedyneczka jest większa od prawej :-D
ciężko pewnie zrobić co?
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za szczepienie no i za to, że tak ładnie rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję w imieniu synka :-D
manenka, założyłyście "baby group"?? Polek tam masz tak dużo?? :ico_sorki:
a raz moja siostra była w przedszkolu przy kościele Pl i tam poznała parę polek które się już ze sobą spotykają , no i umówiły się raz z nami i się sobie spodobałyśmy i teraz co piątek się spotykamy , co tydzień u kogoś innego, fajnie jest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 maja 2009, 07:15

witam u nas nocka o 1, 4 i 6 rano pobudli i juz od dawna nie spimy

my zaraz zbieramy sie na pogrzeb a mama zostanie z mała

Gaga ja mam zamiar kupic takie samo krzeslko co i ty;P

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 maja 2009, 08:19

witam
wpadłam tylko podpisac liste i uciekam bo troszke roboty dzisiaj mam :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 maja 2009, 08:40

plum Kobietki i Maluszki :-)

my z Alankiem juz od godzinki na nogach :-D
już chłopiec po śniadanku, ja teraz zabieram się za kawkę i będę gotowała nową zupkę dla niego na kilka dzionków: marchewka-ziemniaczek-cukinia młoda :-) to dla niego zupełnie nowy zestaw smakowy (oprócz marchewki), ale mam nadzieję, że mu posmakuje :-)
a raz moja siostra była w przedszkolu przy kościele Pl i tam poznała parę polek które się już ze sobą spotykają , no i umówiły się raz z nami i się sobie spodobałyśmy i teraz co piątek się spotykamy , co tydzień u kogoś innego, fajnie jest :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprrr
u mnie też jest kilka Polek z dziećmi, ale niestety jakos kontaktu nie mamy większego...
ja chodzę w środy na mieszaną baby group, są tam Szkotki, Polki i Słowaczka :-D i z tą Słowaczką najlepiej mi się gada :-) zresztą chodzę z nią też na angielski, więc może dlatego :-)

oczywiście nerwy z samego rana, bo mamy zaplanowaną wycieczką nad Atlantyk :-D bo chcemy spenetrować trochę drugie wybrzeże, a tu ani grama słonka :ico_zly:
dumam wlaśnie czy się poddać, czy jednak pakować rodzinkę w auto :?: heh... a wczoraj pięknie, dzis na prognozie bleeee do sześcianu, a na jutro znów pięknie :ico_noniewiem:

a u Was jakie plany??

[ Dodano: 2009-05-23, 08:50 ]
aaa, stawiam na dobry początek dnia :-) komu kawkę?? komu herbatkę??

ObrazekObrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 maja 2009, 08:55

Witam :-)
nocka jak zawsze OK
u nas od rana pochmurno

ja napiję się herbatki :-D

planów na razie nie mamy, jak się rozpogodzi to pójdziemy na spacer, albo pojedziemy do babci

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 maja 2009, 09:42

witam i ja- my wczoraj wieczore do babaci przyjechałysmy bo była u nas taka burza ze awaria produ była i co chwile wyłaczali wiec wolałam nie ryzkowac ze nie bede miała ciepłaj wody i pojechałam a tatusia zastawiłysmy w domku :-D
aaa, stawiam na dobry początek dnia :-) komu kawkę?? komu herbatkę??
ja zdecydowanie kawkę poproszę

[ Dodano: 2009-05-23, 09:44 ]
dziewczyny fajne foteliki ale ja chyba narazie jeszcze nie kupuje bo moja taka malizna zeby sie w tym utopiła

manenkasuper ze synuś tak pięknie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość