Awatar użytkownika
Pocahontas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2009, 19:58

22 maja 2009, 22:07

Witajcie serdecznie:)
Mam termin na 11 czerwca, ale ginekolog powiedział, że poród może być w każdej chwili. Więc wszystko już spakowałam i czekam. Jak na razie jest spokojnie:) Chociaż podbrzusze również mnie pobolewa raz mocniej raz słabiej. Najgorsze jest to puchnięcie rąk i nóg, rano czasami z łóżka nie mogę się ruszyć. Ale pocieszam się, ze to już niedługo. To będzie mój drugi poród. Mam czteroletnią córcię Emilkę:) Córcia już się braciszka doczekać nie może. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę lekkich porodów.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 maja 2009, 22:40

Pocahontas, witaj :ico_oczko:
Fajnie ze zagladnelas i mam nadzieje ze bedziesz wpadac coraz czesciej :ico_oczko:
Córcia już się braciszka doczekać nie może
wiec bedzie kolejny czerwcowy chłopczyk :-D Gratulacje :ico_oczko:

Moj maz wrocił wiec jestem juz szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

22 maja 2009, 23:12

ramonka, w takim razie ciesze sie razem z Toba,ze maz juz wrocil :ico_brawa_01:
trzeba korzystac z kazdej chwili bycia razem!
Ja na meza jeszcze troche musze czekac zanim wroci z pracy, nawet spiaca nie jestem.
Pocahontas, witamy serdecznie ! Super,ze mamy jeszcze jedna czerwocwke. Czy moglabys nam powiedziec dlaczego Twoj lekarz sadzi,ze porod moze byc w kazdej chwili? Czy masz juz jakies objawy?

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

22 maja 2009, 23:52

Witaj Pocahontas,

Ja juz jestem po wizycie, no i porod mam wyznaczony na 10 czerwca, mam sie pokazac w szpitalu o 6 rano, wiec gdzies okolo 4:30 musimy wyjechac, bo mamy do niego kawalek drogi. Lekarka dzisiaj stwierdzila, ze brzuszke mi sie obnizyl, no ciekawe czy jednak porod nie wyjdzie wczesniej niz 10 czerwca.

[ Dodano: 2009-05-23, 13:51 ]
Hmmm....dziewczyny gdzie Wy wszystkie jestescie?? Ja to dzisiaj spac nie moge juz o 6 rano sie obudzilam.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

23 maja 2009, 14:34

Ilka79, ja juz jestem. Super, ze masz juz termin. To juz niedlugo :ico_brawa_01: Z tymi obnizonymi brzuszkami to tak roznie bywa. Moj juz od dwoch tygodni jest niziutko i wciaz ciszaaaa... ale to pewnie dlatego,ze to moja pierwsza ciaza i jeszcze tak z dwa tygodnie moge pochodzic.
Poszlam bardzo pozno spac. Wogole to mialam ochote cala noc sprzatac. :ico_puknij: Chyba cos sie niedobrego ze mna dzieje :ico_olaboga:
Za niedlugo jade do ikei, musze kupic wanienke w koncu. Brzuch coraz bardziej mi dokucza. Wlasnie sobie uswiadomilam,ze moja mama urodzila mnie na 10 dni przed terminem, ale jak widac Oliwier nie chce sie do mnie upodobnic :-D

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

23 maja 2009, 14:54

Wogole to mialam ochote cala noc sprzatac.
Podobno to normalne w ostatnim miesiacu, chyba wszystkie szalejemy teraz z tym sprzataniem i ukladaniem hihihihi
Z tymi obnizonymi brzuszkami to tak roznie bywa. Moj juz od dwoch tygodni jest niziutko i wciaz ciszaaaa... ale to pewnie dlatego,ze to moja pierwsza ciaza i jeszcze tak z dwa tygodnie moge pochodzic.
Wlasnie wyczytalam, ze jesli kobieta rodzi pierwszy raz to brzuszek moze sie obnizyc duzo wczesniej przed porodem nawet do paru tygodni, a jesli to jest drugi itd. porod to brzuch sie odrazu obniza zaraz przed porodem.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

23 maja 2009, 15:21

Ilka79, to prawda do czterech tygodni przed porodem moze sie obnizyc :-D Ja staram sie jakos wykorzystac ten czas, kiedy jestem z brzuszkiem. Ciagle wydaje mi sie,ze musze jeszcze cos zrobic przed porodem. Pewnie jak dostane boli to spanikuje, ze gotowa nie jestem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Pocahontas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2009, 19:58

23 maja 2009, 18:01

Witajcie:)
W poprzedniej ciąży brzuszek mi się obniżył jakieś dwa tygodnie przed porodem. Teraz w sumie jest dość wysoko jeszcze. Też mnie ogarnia szał sprzątania. Tak jak piszecie podobno to normalne w ostatnim miesiącu.
Ilka79 mamy zbliżony termin:)
ziolo007 lekarka powiedziała mi, że macica jest już miękka, a że to drugi poród to bywa różnie. Ale jak na razie wszystko się uspokoiło:) Tylko stopy mi dziś opuchły :)
Ramonka Twój mąż pewnie często poza domem? Ma wyjazdową pracę pewnie?
Pozdrawiam Was serdecznie

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

23 maja 2009, 19:28

Pocahontas, u mnie z tym szalem to roznie bywa. Jednego dnia sprzatalabym, a drugiego tylko lezala :-D to tak jak ze zmianami nastroju. Raz chcxe mi sie smiac, a innym razem ciagle bym plakala.

W koncu kupilam wanienke :597: :597: bardzo mi sie podoba, a ta wkladke ktora kupilam duzo wczesniej idealnie pasuje. To moja pierwsza Dzidzia, wiec boje sie polegac tylko na moich rekach, tym bardziej,ze maz tylko w pierwszym tygodniu mi pomoze, a pozniej to juz sama bede musiala. Jak bedzie sobie lezal na tej wkladce to wydaje mi sie to znacznie wygodniejsze.

Widzialam dzisiaj w autobusie dziecko cztero albo piecioletnie z palcami w buzi. Cos okropnego! Dotykalo wszystkiego, a pozniej do buzi. Smoczek wiec kupie, ale podam w ostatecznosci :ico_oczko:

Jak dzisiaj cichutko na forum. Dla mnie czy weekend czy dzien powszedni to niczym sie nie rozni. Samiutka sobie siedze.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

24 maja 2009, 01:58

Pocahontas, Ja mam termin na 16 czerwca z miesiaczki a z USG na 18, ale ze pierwszy syn przyszedl przez cesarskie ciecie to teraz tez mam miec cc i robia to tydzien przed terminem, akurat wypada na 10 czerwca.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość