Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

03 kwie 2008, 17:59

szkrab, To maluszek spory :ico_brawa_01:

Gie Ty lasko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie wyglądasz ;)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

07 kwie 2008, 10:27

berek :)

WRONKA - dziękuję :)

co tu takie pustki ostatnio??

ja przesyłam kilka fotek z minionej soboty i wesela:


to jeszcze w domku przed wyjściem

Obrazek

tu ja z Panem

Obrazek

Obrazek

a tu z teściem

Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 kwie 2008, 18:57

Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awiec zaczne od poczatku...Wrocilam niedawno z USG,na 100% bedzie to corcia!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale przy okazjii dowiedzialam sie,ze mam za malo wod plodowych :ico_placzek: :ico_placzek: Teraz musze duzooooooooooooo pic,jezeli nie chce trafic do szpitala pod kroplowke :ico_olaboga:

A oto wymiary mojej ksiezniczki

BPD=53 mm co odpowiada 21 Hbd
FL=43mm co odpowiada 23 Hbd
AC=184mm co odpowiada 23 Hbd
I niepokoi mnie BPD czyli wymiar dwuciemieniowy...odstaje od reszty :ico_placzek:

Teraz pije na sile wode mineralna :ico_olaboga: ale co zrobic ...
Jeszcze 4 tyg temu wszystko gralo!
Dzisiaj bylam na badaniach krwi i moczu,wyniki mam do odebrania w srode...oby wszystko gralo!!!


Gie,ale wywijalas na weselu... :ico_brawa_01: mnie czeka w maju :ico_haha_01: bede tamczyc jak w Dirty Dancing :ico_puknij: heheh...I faktycznie z frekwencja tu cienko :ico_placzek:

Juz dzisiaj zaszalalam...kupilam sliczna sukieneczke,oczywiscie rozowa :-D

Jakos nie mam weny dzisiaj,pisze bez ladu skladu...sorry!Chyba sie poloze.

Pozdrawiam was wszystkie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: paaaaaa

[ Dodano: 2008-04-07, 19:06 ]
Ojjjjjj jak przeczytalam te swoje wypociny :ico_olaboga: :ico_puknij: jestem po prostu zmeczona...wybaczcie :ico_sorki:

do milego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

07 kwie 2008, 19:53

Cześć Dziewczyny!!! Ja tylko na chwileczke!!
Bierzemy udział w konkusie i kazdy głosik się liczy więc jeśli podoba sie Wam mój synek to z góry dziękuję za każdy głosik!!
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... om=gallery

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 kwie 2008, 21:19

Witaski kochane ciezarowki :ico_ciezarowka:

Nikt tu nie zaglada???? :ico_placzek: :ico_placzek:

Kurcze,teraz sie martwie..tym ze mam za malo wod plodowych :ico_olaboga: Najgorsze jest to ze zaczelam szperac w necie i wyczytywac najrozniejsze posty na temat malowodzia :ico_szoking: Nawet nie potrafie sie cieszyc ze bede miala upragniona corunie :ico_placzek: Teraz ciagle mysle...pije hektolitry wody mineralnej i biegam co chwile do wc :ico_zly: Wsrode czyli jurto odbieram wyniki badan a w poniedzialek 14.04 jestem umowiona na wizyte u gina.
Powinnam myslec pozytywnie,ale jakos nie moge :ico_placzek:Lapie sie na tym,ze podchodze do tego histerycznie :ico_olaboga: Mam nawet wrazenie,ze dzidzia jakby mniej sie ruszala...Teraz nie bede mogla doczekac sie nastepnej wizyty w gabinecie Usg!I oczywiscie wiaomosci,ze wszystko jest OK.

bUZIAKI :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: i zagladajcie czesciej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

09 kwie 2008, 07:42

Jagna30 napewno bedzie wszystko dobrze.Tylko pij i pij i wypoczywaj.I czytaj jak naj mniej bo to nie wplywa kozystnie na samopoczucie. Moj brzuszek tez rosnie i maluszek dokazuje coraz mocniej.Coraz czesciej ogarnia mnie lenistwo ale niestey przy 17 sto miesiecznym szkrabie nie da sie leniuchowac :-) Buziaki dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 kwie 2008, 08:18

szkrab,dzieki za slowa... :-D
Co do brzuszka,moj tez rosnie...wydaje sie ze z dnia na dzien jest coraz wiekszy :ico_szoking: nie wspmne o ttym,ze jak sie opije wody,to mam wrazenie ze brzuchol mi eksploduje :ico_olaboga: I przyznam sie,ze tez coraz wiecej odpoczywam,czuje sie zmeczona i zaczyna bolec kregoslup :ico_placzek: A przed nami jeszcze TROCHE!!!!!!!
Pogoda tez moglaby sie juz poprawic...dziala jakos depresyjnie :ico_zly:

Pozdrawiam......... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

09 kwie 2008, 10:00

Witam was kochane sierpnióweczki

Gie na weselu wyglądałaś wystrzałowo i widze że też trochę potańczyłaś sobie. Ja tez ide w maju na wesele ciekawe jak to będzie z brzucholkiem potańczyć hehe. Pewnie wszyscy się będa dziwnie patrzeć :-D

Jagna myśl pozytywnie jestem pewna że wszystko się unormuje. Pij dużo wody wypoczywaj najważniejsze że dzidzia zdrowa. Koniecznie napisz jak po usg.

Umnie w sumie bez zmian na usg ide za tydzień za 2 na badania a za 3 do lekarza. Już nie moge doczekac się usg.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 kwie 2008, 08:38

micia26, dzieki juz mysle inaczej,uspokoilam sie i wierze ze wszystko bedzie ok! :-D Pije duzo i wiecej odpoczywam.

Wczoraj z mezem pojezdzilismy troche po sklepach z wozkami,aby sie zorientowac co maja do zaoferowania.I powiem wam ze zwariowalam!W jednym sklepie dziesiatki wozkow i wez tu wybierz ten jeden! :ico_szoking:
Oczywiscie przede wszystkim musi byc lekki,bo bede tachac go az na 2 pietro :ico_placzek: poza tym musi miec amortyzatory,pompowane kola,przekladana raczke,i latwo sie skladac...takiego wozka nie znalazlam :ico_placzek: bo np. jak byl lekki to mi sie nie podobal i nie mial amortyzatorow,albo jak mial amortyzatory to wazyl 20 kg :ico_szoking: itd........teraz poszperam troche w necie,byc moze znajde cos odpowiedniego.Jak narazie nie mam zielonego pojecia co wybrac.
Oczywiscie przy okazjii kupilam przesliczna rozowa czapeczke i sliniczek :-D
Wracajac jeszcze do tych wozkow jak macie jakies upatrzone badz po swoich pociechach sprawdzone to napiszcie...
Wozek po moich chlopcach dawno,dawno temu wyszedl z mody...
Acha,zapomnialam wspomniec ze mysle wydac tak do 1000 zl...

Narazie tyle...pozdrawiam :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 kwie 2008, 08:59

Jagna30, Ja mam podobny problem z wózeczkiem ,bo też mieszkam na 2 piętrze, i chyba zdecydujemy się na deltim x-lander xa,lub coneco toledo.Oba są do siebie podobne, z tym,że coneco jest troszkę lżejszy w wersji głębokiej,ale za to w x-landerze można osobno znieść gondolkę z dzidziusiem i bez problemu wpiąć w stelaz, w coneco zapinanie gondoli jest bardziej skomplikowane. Poza tym x-lander ma lepszą moim zdaniem amortyzację i jest bardziej "dopracowany", np takie bajery jak kieszonki w róznych miejscach,które się przydają i folia przeciwdeszczowa,której kconeco w zestawie nie ma. Wprawdzie pasuje do niego każda uniwersalna folia p/deszczowa do wózeczka,którą za parę groszy można dokupić w sklepie z artykułami dziecięcymi. Minusem coneco jest brak możliwości wpinania fotelika samochodowego do stelaża,ale dla mnie akurat to nie jest problem. Oba wózeczki są na pompowanych kołach,przednich mniejszych obrotowych,które można zablokować i tylnich większych. Mam mętlik w głowie i sama nie wiem co wybrać. Aha ceny coneco ok 750zł,a x-lander ok 1300,-bez fotelika

[ Dodano: 2008-04-10, 09:01 ]
Jagna30, trzymam kciuki,oby z Twoją córunią wszystko było dobrze i oby wyrównał się poziom wód płodowych

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość