Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 maja 2009, 14:43

jak samopoczucia? jestescie coraz blizej i mam nadzieje, ze lato nie bedzie bardzo upalne w tym roku, zebyscie jakos zniosly te ostatnie tygodnie przed rozwiazaniem... trzymam kciuki... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziekujemy :-D
też mam nadzieje ze da sie przeżyć jakoś lato z brzuszkiem :ico_oczko:
czasem zagladam na wasz watek i oglądam dzieciaczki Wasze, ślicznosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie same sie dziwicie jak to szybko zleciało... dopiero co wy pare miesięcy przed nami "wałkowałyscie" temat sierpnióweczek a już niebawem wasze bąbelki będą miały roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życzymy zdrówka maluszkom i uśmiechu na ich małych twarzyczkach :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 maja 2009, 14:51

IZUŚ - no my przezylysmy cieple ubiegloroczne lato, to i Wy dacie rade... najwazniejsze, to duzo pic (wody!!! :ico_oczko: ), nie wystawiac sie na slonko za duzo, odpoczywac i spokojnie czekac na malenstwa :)

a czas leci, rzeczywiscie baaaardzo szybko :ico_szoking: ja dopiero co chodzilam z taka wielka pilka, a Zuzia zaraz skonczy rok - niesamowite... Wam tez szybko zleci...

wazne, zeby porody byly szybkie i malo bolesne, a dzieciaczki zdrowe jak rybki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

będę zaglądać i czekać z niecierpliwością az zaczniecie się po kolei sypac, hhehheee :-D :-D :-D

PS. Przejrzalam pobieznie forum i widzialam wasze brzuszki - cuuuddoooo!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 maja 2009, 15:05

Gie no chyba sobie najgorszy okres na rozwiązanie wybrałyśmy ze względu na końcówkę ciąży a zarazem najlepszy dla maluszków ;-)

MI to już teraz jest okropnie duszno w domu i okna pootwierane są cały czas,nawet w kuchni na noc jest zostawiane żeby do pokoju okrężną drogą coś wleciało bo strasznie jest, ja sobie nie wyobrażam ...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 maja 2009, 15:12

MI to już teraz jest okropnie duszno w domu i okna pootwierane są cały czas,nawet w kuchni na noc jest zostawiane żeby do pokoju okrężną drogą coś wleciało bo strasznie jest, ja sobie nie wyobrażam ...
Renia ja mam to samo, mieszkam na ostatnim 4 piętrze a nade mna tylko dach, w mieszkaniu upał da sie wytrzymać tylko przy wentylatorze włączonym, bo termometr w mieszkaniu wskazuje 40 stopni a w słoncu na balkonie to nieraz nagrzewa sie tak ze pokazuje 50 stopni :ico_szoking: :ico_szoking: bo w słońcu jest

dobrze ze jako tako lubie ciepło i umiem wytrzymać upały, zobaczymy jak sobie poradze z nimi w ciaży :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-25, 15:16 ]
będę zaglądać i czekać z niecierpliwością az zaczniecie się po kolei sypac, hhehheee :-D :-D :-D
zapraszamy :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-05-25, 16:04 ]
długo sie zbierałam ale wreszcie zrobiłam fotki
oto my w przeddzień ukończenia 27 tygodnia
nadal +16kg

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 maja 2009, 16:22

izuś_85, ale masz pokazny brzucholek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajny taki :-D
A co do domku, to ja mam zimno:-P i to do tego stopnia, ze nie wiem nigdy jak jest na polu, bo w domku, dlugie spodnie i sweterek musze miec. A na polku np +25st :-D

Bylam na zakupach ale nic sobie nie kupilam :ico_zly: znalazlam sukienke ale jak ja przymierzylam to czulam sie jak hipopotam :ico_sorki: masakra :ico_sorki:

Zaraz ide do altanki poczytac ksiazeczke ale duszno na polu :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

25 maja 2009, 16:23

jestem
izis Beatko jestesmy umowione

nie zalatwilam nic bo portfel zostawilam w aucie u K ah zreszta glowy na zakupy dzis nie mam troche problemow mamy bo jeden psior nasz pogryzl sie z 2 psem i teraz czeka nas sprawa w sadzie moj K byl u adwokata 1000zl bedzie kosztowac nas obrona :ico_placzek: :ico_olaboga: ah i jestem podlamana ciagle mam lzy w oczach nie wiem co bedzie dalej zamiast cieszyc sie :ico_ciezarowka: to teraz placzki mam w oczach na sama mysl ze moze nas nawet na lozeczko na Michalka nie stac przez to wszystko

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 maja 2009, 16:29

betina, o jejku, to nieciekawie :ico_sorki: wspolczuje :ico_pocieszyciel:
Ale napewno znajdziecie wyjscie z tej sytuacji. Tu zaoszczedzicie, tam cos wyskrobiecie i starczy na wszystko. Zobaczysz!!! :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 maja 2009, 17:15

megi5566, ja ostatnio tez pisalam ze przymierzalam fajną sukienke ale wyglądałam w niej masakrycznie - dokładnie hipopotam. Lepiej mi w obcisłych bluzeczkach albo luźnych tunikach i do tego spódniczka albo spodnie niz jakakolwiek suknia.

izuś_85, duuuuuży brzusio!!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 maja 2009, 17:41

izuś_85, no brzuszek klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

betina, dacie radę, na pewno, jak nie to to inne łóżeczko, cóż siła wyższa i czasem się marzy o bajerach ale trzeba jakiekolwiek kupić, zresztą nie rodzisz za miesiąc więc jeszcze chwilka jest

Po prostu ni będziemy latać w sukienkach tylko w spódniczkach :ico_haha_01: bo jakby taki jeden czy drugi słoń na dwór wyszedł to jakaś kraksa czy cóś murowana :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 maja 2009, 17:50

izuś_85, ale masz pokazny brzucholek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajny taki :-D
izuś_85, duuuuuży brzusio!!!!
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ano duuuży, ale co tam, kocham brzuszka mojego wielkiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Amelka ma w nim duzo miejsca :ico_brawa_01: ale pępek mam dalej schowany :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wróciłyśmy z lodów właśnie :-D :-D :-D zjadłam 3 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

betina, nie martw sie kochana, jakoś to będzie... biedactwo moje...
oj... dlatego też Przemkowi powtarzam, zeby uważał na naszego zaczepiakę

z drugiej strony, jakby któryś pies podbiegł do mnie bez smyczy to albo dostał by mocnego kopa zeby uratować go od zebów Hakera, albo Haker skróciłby go o głowe i od razu dzwoniłabym po pały :ico_zly: tyle psów bez smyczy biega ze szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ludzie na to przyzwalają...
a pusć nasze luzem :ico_olaboga: :ico_olaboga: zeżarli by cie żywcem kretyni bez szkoły :ico_zly: :ico_zly:
ja już wszystkich z osiedla nauczyłam chodzic na smyczy :ico_oczko: jest kilku takich którzy uciekają na drugą strone jak mnie widzą z psem, nie dlatego ze boją sie Hakera a dlatego ze boją sie mnie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość