Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 maja 2009, 14:39

witaj Monika 25 mam podobny problem z tymi hormonami i nastrojami.
Chyba trzeba się z tym pogodzić. Ja jak mam ochotę popłakać to poprostu to robię, nie duszę niczego w sobie. Lepiej mi jak się poryczę i wyrzucę te emocje.

Ważne tylko żebym wtedy nie była sama. Zawsze przytulam się do męża, On już nawet nie pyta co się stało :-) przytula i tyle. To pomaga :ico_oczko:

Jak coś bardzo mnie złości albo właśnie mam płaczący dzień (średnio raz na dwa tyg) ale ryczę jak bóbr :) to staram się wyobrazić sobie moje dziecko :-) jakie będzie śliczne i to też trochę pomaga.

Nie wiem czy można pić melisę ale zapytam jak będę na wizycie.

Dziś się trochę martwię bo kłuje mnie w lewym boku ale tak minimalnie :ico_noniewiem: może sama sobie to wkręcam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 maja 2009, 18:11

melduje sie :-D

Dziewczyny najgorsze sa pierwsze 3 miesiace,potem to mija i wraca w 3 trymestrze.Wowczas bedziemy chodzili i plakaly,ze jestesmy grube,brzydkie i obolale :ico_oczko:

anusiek, co do tej melisy,to wiem,ze u nas dziewczyny pily ale ja chyba bym odradzala.Noale lepiej zapytac lekarza. Ja nawet jak mi lekarz cos zaleca,to staram sie brac polowe tego albo wcale,bo wiem,ze zawsze cos przejdzie do dzidziusia :ico_olaboga:

A co do przeczucia to mi sie wydaje,ze bedzie drugi syneczek :ico_brawa_01:

Dzis dostalam od syneczka truskawki i wreszcie sie najadlam :-D

[ Dodano: 2009-05-26, 18:12 ]
A co do nudnosci to ja tez mam i teraz wymiotuje wieczorem :ico_puknij: Koszmar,bo nosem idzie,tchu zlapac nie mozna :ico_olaboga:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

26 maja 2009, 19:18

a ja coś zaczynam czuć że jednak będzie córa :-) a na początku wydawało mi się że chłopak.. a teraz jakoś mi się zmieniło :ico_haha_01:


co do humorków to ja potrafie się rozpłakać o wszystko :ico_szoking: raz się rozpłakałam że nie było mleka i nie mogłam sobie naleśników zrobić.. raz że serial mi się skończył... raz się rozpłakałam bo mąż pisał do kogoś smsa :ico_szoking: :ico_szoking: jakieś takie wogóle głupawe powody mnie zmuszają do płaczu :ico_haha_01: :ico_haha_01: mój R. się już nawet nie przejmuje i się ze mnie śmieje :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 maja 2009, 19:24

mikusia pisze:raz się rozpłakałam że nie było mleka i nie mogłam sobie naleśników zrobić..
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

mikusia pisze:raz się rozpłakałam bo mąż pisał do kogoś smsa
- no nie moge z Ciebie :ico_smiechbig:

mikusia pisze:mój R. się już nawet nie przejmuje
- moj to juz nie reaguje jak wymiotuje,tylko czeka az skoncze,zeby podac mi chusteczke i wyniesc miske :-D
Z Jedrulem w ciazy poczatkowo wychodzil z lozka,trzymal mnie za glowe,pytal jak pomoc ale po paru miesiacach juz tylko reke wystawial z wyrka,zeby mnie poklepac po plecach a teraz juz tylko tak,jak pisalam - chusteczka i wyniesienie miski :-D
No i jak wraca,to mnie zawsze przytuli :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

26 maja 2009, 23:22

hej
z tego co piszecie to ja naprawde lekko przechodze te ciaze
nie mam zadnych takich hustawek nastrojow nie rycze ani nic tylko moze szybciej sie denerwuje i czasami naprawde o glupstwa
no i mam mdlosci nie znosze tego i na zarcie tez nie moge patrzec a szczegolnie sniadanie,tylko owoce moglabym ciagle jesc no i paluszki

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

27 maja 2009, 08:43

bylam wczoraj u ginki. i wlasciwie jestem rozczarowana.nie powiedziala mi nic nowego. wg niej to 9tydz ale to wg miesiaczki liczone.zlecila badanie krwi moczu i cukier. nic specjalnego.mam lykac kwas. i musze sie umowic na usg bo u nas w gabinecie nie ma...
ciagle rzygam :ico_chory: jestem oslabiona i wogole paskudnie sie czuje :ico_placzek:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

27 maja 2009, 08:50

dorota większość wizyt będzie taka :-) bo przecież co ma ci mówić nowego? jakbyś miała usg to by było jakieś urozmaicenie, a tak to zawsze będą takie nudne te wizyty ;-) czasami tylko będzie cie podpinać do takiego sprzętu żeby posłuchać serca ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 09:34

monika83, to tylko sie cieszyc,moja kolezanka wogole nie ma objawow w ciazy,poczatkowo byla senna ale ani nie mam mdlosci,nastrojow czy wymiotow.Smiejemy sie,ze jest stworzona do chodzenia w ciazy i porodow ( tez miala lekki)

dorotaczekolada, eee to lipa,jak moze nie byc USG w gabinecie :ico_zly: Gdzie chodzisz?
No a cala wizyta,no coz.Ja tez nic wiecej sie nie dowiedzialam do tej pory,tyle,ze juz robilam wyniki i wiem,ze sa dobre :ico_sorki:

A ja stawiam za 3 okienko :ico_brawa_01: Fajnie juz wyglada taka cala dzidzia :-D
No i snilo mi sie dzis,ze juz czulam ruchy :ico_szoking: :ico_wstydzioch: Chyba zapamietalam dokladnie te z Andrzejkiem,ze tak super we snie je odczuwalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 maja 2009, 13:43

cześć Dziewczyny,

A ja właśnie siedzę z termometrem :cry:
mam 37 i niesamowity ból głowy :ico_placzek: nic nie biorę bo się boję, pije tylko sok malinowy...

mam nadzieję, że mnie nic nie rozłoży :ico_sorki:. lub że to tylko zmiana pogody...
Zaczęłam właśnie 10 tydzień dziś.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 13:49

anusiek, 10???? Ja zaczelam 9 a termin mam na 30 a Ty na 31 i 10? Cos Ci sie pokrecilo :ico_oczko:

A przeziebienie,kurcze - taka temperatura dzidzi nie zaszkodzi.Kup sobie aktimelki,herbatka z cytrynka,mleko z miodem i grzanka z czosnkiem i bedzie git :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość