Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 maja 2009, 13:08

Dzien dobry :)))
Co do strojow kapielowych, to mi srednio podobaja sie jednoczesciowe - ale ten pierwszy CUDO! :) Sama bym sobie taki kupila :) bardzo mi sie podoba i dol i gora :)
Ja tez musze cos kupic dla siebie, ale szukam takiego co by powiekszal piersi ze 4 razy :PPP
Co do pokazywania sie swojemu M, to ja robie wszystko zeby patrzyl na moja pupe, bo ja uwielbia, i to musze niezle sie nakombinowac zeby nie widzial cellulitu i rozstepow na niej - bo i one sa - ale powiem Wam ze dostalam od kolezanki ktora pracuje w aptece krem LOBO i teraz kupilam sobie od niej za 18zl, a normalnie kosztuje kolo 100zl, i jest rewelacyjny!! Smarowalam rozstepy na piersiach i zostaly mi dwa takie ktore widac jak sie przyjrzy!! No i pupe tez potraktowalam nim :) mam nadzieje, ze pomoze - no i po pierwszej wizycie na silowni juz mi sie wydawalo ze jest lepiej :PP no nic grunt to pozytywne nastawienie! :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 maja 2009, 13:28

Iwona H, zdjecia super :-) a Paula jak ladnie siedzi sama na bujaku :ico_brawa_01:
my ostatnio zabralismy malego do miasta i posadzilismy go na takim osiolku, do ktorego sie wrzuca monete i on sie buja... ale Jasper zeslizgiwal sie z niego i o malo nie walnal glowa w grzywe tego osiolka (plastykowa) :ico_noniewiem: trzeba go bylo trzymac, ale i tak mial frajde :-)

co do strojow, to ja nie lubie jednoczesciowych, no chyba, ze na basen... ale na plaze :ico_nienie: teraz tez bede musiala sobie nowy kupic, bo ostatnio kupowalam, jak jeszcze karmilam (piersi mialam wieksze niz teraz)... no i teraz miseczki sa za duze :ico_placzek:
podobnie jak yoanna mam kompleksy na tym punkcie... cala reszta - moze byc, nie narzekam :-) ...no, moze bym jeszcze chciala miec gesciejsze wlosy, ale to jakos przezyje ;-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

27 maja 2009, 13:35

Iwona H, zdjecia super :-) a Paula jak ladnie siedzi sama na bujaku :ico_brawa_01:
Iwona H, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: superowskie zdjęcia :DD
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 maja 2009, 15:00

podobnie jak yoanna mam kompleksy na tym punkcie... cala reszta - moze byc, nie narzekam :-) ...no, moze bym jeszcze chciala miec gesciejsze wlosy, ale to jakos przezyje ;-)
boshe ty patrzysz i nie grzmisz ;-)
ile ja bym dała żeby miec taka talie osy jak ty, oj ile!!! :-)
a jeżeli chodzi o włosy to mogę ci torche odstapić ;-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 maja 2009, 16:45

http://www.we-dwoje.pl/jak;dobrac;kosti ... ,7175.html

Jejku jaki sliczny ten zolty!! :) Ale mam sie strzec gladkich kolorow - no nic wszystkie moje wysilki skieruje teraz na szukanie takiej gory z wielkimi zelowymi wkladkami :PP

Ale ten na dole tez ladny :) dla Pan z brzuszkiem :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 maja 2009, 16:48

podobnie jak yoanna mam kompleksy na tym punkcie... cala reszta - moze byc, nie narzekam :-) ...no, moze bym jeszcze chciala miec gesciejsze wlosy, ale to jakos przezyje ;-)
boshe ty patrzysz i nie grzmisz ;-)
ile ja bym dała żeby miec taka talie osy jak ty, oj ile!!! :-)
a jeżeli chodzi o włosy to mogę ci torche odstapić ;-)
talie osy i deche z przodu... nie wiem, czy by Ci sie to podobalo :ico_oczko:
a wlosy - chetnie, przeslij mi troche na maila, to sobie pozniej doczepie :-D :-D :-D

dziewczyny, ile Wasze maluchy jedza na obiad? ja od jakichs 2 tyg. podaje malemu caly duzy sloiczek (200g) i wciaga caly :ico_szoking: deserku moglby zjesc 2 razy tyle, ale staram sie ograniczac do 150g (chociaz i tak pewnie wychodzi z 200g :ico_noniewiem: ), w tych tabelach zywienia jest napisane, ze nie powinno sie dawac wiecej niz 150g.. dlaczego nie??
aha i dzisiaj podalam malemu po raz pierwszy nektarynke, smakowalo :-) melon tez mu smakuje... nastepny w kolei bedzie arbuz i papaja (z lokalnych przysmakow) :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 maja 2009, 16:53

http://allegro.pl/item635529650_bikini_ ... ratis.html

To mi sie podoba :D chociaz wolalabym zolty, albo zielony, albo czarny :( albo chociaz bialy?

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 maja 2009, 17:10

yoanna, fason dobry, ale ja nienawidze sznureczkow ;-)

zaraz znajde cos na moj gust :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 maja 2009, 17:14

Ja wlasnie szukam identycznego tylko na grubszych ramiaczkach, bo takie sznurki podobno dla biusciastych sa :))) ale majteczki calkiem calkiem :PP co prawda obiecalam sobie ze kupie zabudowane albo spodenki, zeby ludzie nie cierpieli zbytnio, ale skoro juz zaczelam cwiczyc na tej silowni to skusze sie na bardziej skape ;)

[ Dodano: 2009-05-27, 18:23 ]
ta laseczka ze zdjecia w zoltym kostiumie - ma kostium z new yorkera - do kostiumu sa szorty niestety - ale tam kupuje sie osobno czesci wiec mozna kupic majtusie :D no i ceny sa niskie wiec moze sie przejde i poogladam :)


Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość