Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 maja 2009, 15:09

Czescik!
a sprawdzilas co do tych dojazdow ile czasu potrzeba i czy nie ma za duzo korkow :ico_noniewiem: Urodziny to mozna zawsze przed swietowac i zrobic imprezke z kolegami przed przeprowadzka, nawet na jakims placu zabaw! sprawdz dobrze z tymi dojazdami :ico_noniewiem:

Co do znieczulenia, to masz racje! jak porod szybki, to nie ma co brac! tym bardziej, ze drugi dzidzius to jeszcze szybciej bedzie :-D :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 maja 2009, 18:50

ewusia75 pisze:Salut,no wlasnie myslac o doworzeniu mialam na mysli stara szkole w 92 bo Olek chce tu skonczyc szkole no i juz mu obiecalam!Do tego ma urodziny ktore tez chcialby zrobic tutaj tzn zaniesie ciasto i cukierki do szkoly bo impreza urodzinowa w tym roku odpada mialbyc Mc'donald ale odpuscilam sobie i mu wytlumaczylam ze w tym roku nic z tego!
Ja to sie staram nie martwic :ico_haha_01: ale czasami tak mnie cos wezmie!
Co do znieczulenia to raczej go nie bede brac w polsce rodziilam bez no i biorac pod uwage ze b.szybko urodzilam to sie nie oplaca!
pozdrawiam

:ico_szoking: ojej, faktycznie jak myslisz dowozic synka to bedzie ciezko :ico_olaboga:
ja bym go jedna przeniosla od razu :ico_noniewiem:
duzy chlopak juz jest, wiec mozesz mu wytlumaczyc ze to kawal drogi, ze Ty w ciazy jestes, mysle ze zrozumie :ico_oczko:
ale i tak zrobisz jak uwazasz :ico_oczko:
tak jak pisala Anulaf urodzinki mozna zrobic wczesniej i polaczyc je np z imprezka pozegnalna :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 maja 2009, 08:59

Mysle, ze warto sie zastanowic co do tych dojazdow... :ico_noniewiem: sproboj przejechac ta sama droge wieczorem w godzinach szczytu razem z synem i wyobraz sobie, ze tak bedzie dwa razy dziennie! rano na pewno beda korki, po poludniu troche lepiej...

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

15 maja 2009, 13:01

hej,rozmawialam na ten temat z paroma osobami zdania sa podzielone ale my wybralismy jazde. W sumie to nie koniec swiata 4 dni w tyg.no i tylko czerwiec jakos damy rade gdyby to byl marzec to tak napewno bym go przeniosla bez namyslu!
Ja dzisiaj zlorzylam ostatnie papiery do maciezynskiego w securite teraz juz tylko czekam na wyliczenie.
Jak sie przeprowadzimy i juz wszystko ustawimy to moge jechac na porodowke ;)
Tak naprawde to sie ciesze tam beda 3pokoje-63m2 a tutaj mamy male 2pokoje 38m2 nawet nie ma miejsca na lozeczko.
W koncu odrzyjemy :ico_brawa_01:
buziaki

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 maja 2009, 13:53

Fajnie, ze bedziesz miala wiecej miejsca :ico_brawa_01: to jest bardzo wazne jak sa dzieciaczki :-D

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

17 maja 2009, 16:24

Witam w niedzielne popoludnie,u nas poranek spedzony na "broccante" z synem poszlismy w poszukiwaniu ciekawostek no i wrocilismy z siata ubran dla malej.
Nie dosc ze tanie to jeszcze wogole nie zniszczone no i synus mial radoche bo sam wszystko wybieral wiec dla niego to radocha :ico_haha_01:,placil ze swojego kieszonkowego!
Widze ze pomocnika bede miala juz teraz przejmuje sie rola starszego brata.Wczoraj bardzo mnie bolal pepek i lewa strona mialam wrazenie ze mala mi walnela od srodka.Ide klejc pierogi bo farsz juz mam przygotowany teraz ciasto i gotowanie ale mam tak strasznego lenia ze nic mi sie nie chce!!
pozdrawiam

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 maja 2009, 16:46

Oj ten len , to zarazliwy, bo mnie tez dopadl :ico_oczko: :-D

Wiedze, ze ty tez Ewusiu jestes za takim kupowaniem z okazji :ico_brawa_01: ja tez tak robie!!! warto tez zagladac do sklepikow czerwonego krzyza albo "secours populaires"!!! oni wyprzedaja za malutka cene ciuchy, a pieniadze sa przeznaczone na dobry cel :ico_oczko: istnieje to we wszystkich miastach, no ale niestety jakosc sprzedawanych ubran zalezy od osob, ktore tym sie zajmuja! My tu mamy na dodatek takie stowarzyszenie, ktote sprzedaje ubranka i rozne rzeczy dla dzieci do 6tego roku zycia :ico_brawa_01:
No widzisz! juz masz super pomocnika :ico_brawa_01:
pozdrowionka :ico_haha_01:

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

20 maja 2009, 09:34

hej,widze ze znowu watek umiera!
Przeprowadzka zaplanowana na piatek 29 maja jestem przerazona ale sie ciesze-glupie uczucie!
Co u Was slychac?Anulaf Ty to pewnie w polsce a Monika puk puk jestes?
buziaczki

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 maja 2009, 14:25

Ja Ewusiu juz jestem!!! :-D

Nie denerwuj sie tak ta przeprowadzka! :ico_nienie: przeciez nie daleko to bedzie, wiec nie jest zle! najgorsze to sa takie przeprowadzki daleko, bo wtedy musi sie zmiescic i sie stresuje :ico_zly:
trzymaj sie!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 maja 2009, 21:34

witajcie! jestem i ja :-)
u nas ostatnio ciezkie chwile :ico_olaboga: Alicja nie chce spac w nocy (tylko na rekach,przy cycusiu jej dobrze) , Wiktorek sluchac sie nie chce i dokucza :ico_olaboga:
urwanie glowy :ico_olaboga:
Anulaf podziwiam Cie ze dajesz rade ze swoja gromadka :ico_brawa_01: :ico_sorki:
a z dobrych wiesci to ze Wiktorek zostal promowany do nastepnej "klasy"- ms :ico_brawa_01:

ewusia75, nie przejmuj sie przeprowadzka,jakos to pojdzie...
Ty jestes uprzywilejowana :ico_ciezarowka: to chlopaki zajma sie wszystkim :ico_oczko:
kurcze, nie wiem czy pisalas, wiec spytam: czy wiesz jakiej plci malenstwo nosisz w brzusiu?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość