Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 maja 2009, 07:51

Katka, mam pytanko do jakiego szpitala się wybierasz rodzić?
ja chyba postawię na Godulę, bo mają oddział septyczny dla rodzących

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 maja 2009, 08:17

W nocy miałam 3 skurcze, takie "porządne" i bolesne. Musiałam przeczekać w bezruchu aż miną. Własciwie każdej nocy budzą mnie 3-4 skurcze. Juz sobie wyobrazam jak boli poród :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:
kochana nie koniecznie musi bolec. Ja miałam poprzedzające skurcze bardzo bolesne. Leżałam tak jak ty wtedy w bezruchu i myślałam kiedy sie skończy. Taki ból. A poród. PESTKA. Od momentu jak mi przebili pęcherz w niecałą godzinke był synek na świecie. Poleciał przy pierwszym parciu. Kasieńko chodzisz do szkoły rodzenia?? Jeśli nie to polecam. Bardzo duzo tam się nauczyłam i bardzo duzo mi pomogło. Noc poprzedzająca poród cała przelezałam ze skurczami. I czytałam sobie książkę. Bóle miałam jakbym miała pierwszy dzień @. Także będzie dobrze. Dzidzia na koniec Ci wszystko wynagrodzi. Ja od razu zapomniałam o bólu :)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 maja 2009, 09:12

Katka, mam pytanko do jakiego szpitala się wybierasz rodzić?
ja chyba postawię na Godulę, bo mają oddział septyczny dla rodzących
najprawdopodobniej bede rodzila w Świętochłowicach, dzis bede rozmawiala z moim ginkiem na ten temat. Za nim pojechac nie pojade, bo pracuje az w Rybniku :ico_noniewiem:
Biorę tz pod uwage Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwiacach:
http://www.szwg.pl/uslugi.htm
tam rodziła AGnieszka z kwietniówek i bardzo chwaliła :-)
albo jeszcze Klinikę w Ligocie, tez słyszalam od bliskich znajomych same dobre rzeczy .

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

28 maja 2009, 09:12

dziewczyny kupiłam wczoraj Mamo to ja wydanie czerwcowe, ile tam jest ciekawych artykułów o kapieli obcinaniu paznokietkow rozwoju, no na kazdej stronie cos, pierwszy raz trafilam zeby w 1 gazecie ciekawy byl kazdy
artykół, podejrzewam ze w praktyce bedzie inaczej niz na stronach gazety ale troche mi lzej jak sobie poczytałam :-D
katkaprzepowiadajace zaczyna sie juzzz :ico_olaboga: :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 maja 2009, 09:15

Kasieńko chodzisz do szkoły rodzenia??
nie i sie juz nie wybieram :ico_noniewiem:
kochana nie koniecznie musi bolec. Ja miałam poprzedzające skurcze bardzo bolesne. Leżałam tak jak ty wtedy w bezruchu i myślałam kiedy sie skończy. Taki ból. A poród. PESTKA.
postaram sie byc bardzo dzielna :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Dzidzia na koniec Ci wszystko wynagrodzi. Ja od razu zapomniałam o bólu :)
tego jestem pewna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-28, 09:16 ]
katkaprzepowiadajace zaczyna sie juzzz :ico_olaboga: :-)
tak myśle, bo sa inne niz te przedwczesne, stawianie macicy tak nie bolało. Natomiast te nocne skurcze potrafią dać w kośc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 maja 2009, 09:49

najprawdopodobniej bede rodzila w Świętochłowicach, dzis bede rozmawiala z moim ginkiem na ten temat. Za nim pojechac nie pojade, bo pracuje az w Rybniku :ico_noniewiem:
czyli Piaśniki, też fajna porodówka, moja koleżanka tam rodziła niedawno
u mnie w gre jeszcze wchodzi szpital na Raciborskiej w Katowicach
ale chyba pozostanę przy Goduli, dużo znajomych tam rodziło i wszystkie chwalą sobie położne i opiekę, no i mają ten oddział septyczny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 maja 2009, 10:31

tak myśle, bo sa inne niz te przedwczesne, stawianie macicy tak nie bolało. Natomiast te nocne skurcze potrafią dać w kośc
mysle ze to na pewno skurcze przepowiadajace z tym ze ciekawe ile one mogą trwac :ico_noniewiem:
najwyzej bedziesz czerwcowka - jeszcze 2,5 tyg i Aurelcia moze spokojnie wychodzic :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

28 maja 2009, 10:56

hello
ja juz zrobiłam reczne pranie malusztkich ciuszków które ostatnio kupiłam bo były różnych kolorów i nie mogłam wrzucić ich razem do pralki
teraz do uprania zostala mi pościel i rożki ale to dopiero na poczatku lipca jak juz bede łóżeczko ubierac
a dziś przedostatnie egzaminy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 maja 2009, 11:56

Hej!!!wpadłam do was na momencik,ale nie wiem co napisac,może tylko to to że was podczytuje czasami,i trzymam za was kciuki,może o mnie zapomniałyscie,ale ja o was nie.U mnie dobrze jakos.....no może prawie dobrze,ale sie trzymam,musze jakos,slicznie wyglądacie a brzuszki przesliczne,sciskam was mocno i całuje.........dbajcie o Siebie,i cieszcie sie ciąża,bo juz nie długo powitacie wasze maleństwa.......

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

28 maja 2009, 13:50

Hej dziewczyny :ico_haha_02:
może o mnie zapomniałyscie
Nawet tak nie myśl kochana :ico_oczko: :ico_nienie:
Cudownie że dajesz nam znać o sobie, choć jak sama pisałaś - zaglądając tu na wątek wspomnienia na pewno wracają...
Jestem całym sercem z Tobą!
:ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość