Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

28 maja 2009, 16:40

Witam !
Dzieki kochane za pocieszenie mam nadzieje ze wszystko sie jakos pouklada :ico_sorki: :ico_sorki:
dzis stawiam :ico_tort: z okazji naszej
:ico_prezent: No to najlepsze zyczonka dla was :ico_tort:
Facet jest inny niz kobieta, i nie mozemy oczekiwac od siebie tego co sami chcemy tej drugiej stronie ofiarowac. Dopoki nie zdamy sobie sprawy ze jestesmy inni zwiazek to pole bitwy." :) moze cos w tym jest?
No na pewno cos w tym jest :ico_oczko:
Dziewczyny wiecie co sie dzis talo- Eris spadl mi z lozka w sypialni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge sobie wybaczyc, ze go zostawilam na moment sama, jaka ze mnie matka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: plakal biedny, nic mu sie ni stalo, bawi sie normalnie, smieje sie , ale liczy sie sam fakt, jak ja moglam go zostawic wiedzac co on wyrabia, nigdy nie zostawialm go samego na lozku,a co mnie dzis podkusilo, wyszlam na sekundke z sypialni i sie ogladnelam i go nie widzialam, zobaczylam tylko nogi i pobieglam ale nie udalo mi sie go zlpapac, juz lezal na ziemi buzka do dywanu, ma czerowny nosek, lekko starty, ale zadnych siniakow czy guzow nie ma. Tak mi zle z tego powodu :ico_placzek:
Kochaniutka nie martw sie napewno nic mu nie bedzie dzieci nie takie gleby zarabiaja to wszystko przed nimi :ico_oczko: I nie win sie Jestes wspaniala matka tylko mamy juz ruchliwe dzieciaczki moja Wera juz dawno zaliczyla pierwszego glebacza i wszystko jest ok
Filmiki Erisia sa superowskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mieszkanko wypasik sliczne :ico_oczko:
Dana kurde nastepnym razem zdasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moje wielkie marzenie
a co do m to wiesz moj m spi w osobnym pokoju caly czas
ale jak on by sie przeniusl to kolejny krok by jescze bardziej sie oddalic od siebie dlatego tak bardzo bym nie chciala
ak wiem, caly czas go obserwuje i jak cos mnie bedzie nie pokoilo to pojedziemy do szpitala niech go zbadaja, moze moglam od razu jechac, ale dzwonilam do kolezanki i mowila, ze jesli nie wymiotuje, nie ma krwiaka i normlanie sie zachowuje to nie musze jechac tylko, zebym go obserwowala
nie martw sie zobaczysz nic mu nie bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 maja 2009, 16:49

nie martw sie zobaczysz nic mu nie bedzie :ico_oczko:
mam taka nadzieje :-)
Filmiki Erisia sa superowskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mieszkanko wypasik sliczne :ico_oczko:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za mile slowa

dana, jejku nie doczytalam, ze zdawalas prawko, uda sie na pewno nastepnym razem.
Ja zdalam za 5 razem, za kazdym razem mnie udupiali. Jeden egzaminator uwzial sie na mnie i jak znow mnie egzaminowal to zrezygnowalam z egzaminu a on sie smial ze mnie, idiota jeden i powiedzial do takiego innego egzaminatora, ze ze mnie kierowcy nie bedzie i ze na oewno nie zdam prawka. Debil jeden, a ja zdalam i smigam do Polski na zmiane z mezem i nie powiem, zebym zle jezdzila inaczej maz by mi nie dal auta, a predkoscia nie grzesze po austostradzie :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 17:05

Pati obserwuj obserwuj ale na bank mu nic nie bedzie.Kazda z Nas pewnie przez to przejdzie bo nie raz sie bobasy walna :ico_olaboga:

Dana zapomnialam Ci odpisac...Iga je juz duzo ale nie je jajka i bananow :ico_nienie: no i wiadomo slodyczy itd.Ale dostaje teraz sloiczki np.makaron z mieskiem i warzywami itd

a teraz Wam pokaze co mam z Igolina :ico_olaboga: jak jej sie nie chce jesc albo sie najadla to koniec nie wmusze ani lyzeczki :ico_nienie: nie da rady ona robi nie nie i koniec :ico_olaboga:
troche sie ciesze bo przynajmniej jej nie przekarmie :ico_sorki: :ico_oczko:
View My Video

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 maja 2009, 17:09

a teraz Wam pokaze co mam z Igolina :ico_olaboga:
ale ona slodka, jak fajnie kiwa glowka, no nie moge z niej, mala agenciarka, uczylas ja tego czy sama z siebie tak robi??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 17:16

uczylas ja tego czy sama z siebie tak robi???
mama ja nauczyla ...ciagle do niej mowilam jak nie chcesz to sie mowi nie i kiwalam glowa...a ta zamiast nauczyc sie mowic nie to nauczyla sie kiwania glowa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 maja 2009, 17:20

Hej laseczki

dana--nastepnym razem bedzie lepiej.
A sytuacji z mezem nie zazdroszcze,,wiem ze takie sytuacje dobijaja zwlaszcza gdy sie bardzo kocha druga osobe.A czemu on taki sie zrobil??Ja od wczoraj tez mam ciche dni,ale to z powodu drobnostki,,maz sie wielce obrazil i uniosl honorem.PRzyjdzie jak czegos zapragnie.
PAti--sliczne macie mieszkanko.Meble mamy z tej samej serii.A i lampe tez kiedys taka mialam,a teraz mam ta tradycyjna ikeowska,,nei w formie butli.
Obserwuj Eryczka,,jesli nei wymiotuje,nie ma powiekszonych zrenic,nie jest senny to wsio ok.
yoanna--a ty juz ten smigasz na fit?????FAjnie.
JA wlasnie na 18godz sie wybieram.RAno bylam ale na silce a teraz chce na aerobik.
Chyba kazdy facet przytulenie kojarzy z sexem :ico_puknij: :ico_noniewiem:
marta--ale superancko Igolek kiwa glowka......jaka madralisia.SZok.
DAjesz jej zupki z wiekszymi kawalkami???

No nic koncze ,,polece jeszcze po ziemniaczki to zrobie na kolacje placuszki ziemnaiczane ze smietanka.

Milego wieczorku

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 maja 2009, 17:24

mama ja nauczyla ...ciagle do niej mowilam jak nie chcesz to sie mowi nie i kiwalam glowa...a ta zamiast nauczyc sie mowic nie to nauczyla sie kiwania glowa :ico_haha_01:
acha, to ja musze zobaczyc czy i moj sie nauczy, jak na razie zalapal papa, pokazuj ei mowi, jakie to slodkie
PAti--sliczne macie mieszkanko.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Meble mamy z tej samej serii
:-D
A i lampe tez kiedys taka mialam,a teraz mam ta tradycyjna ikeowska,,nei w formie butli.
moja Ericzek porwal, dorwal sie do niej lapkai i odwrocilam ja druga strona :-)
Obserwuj Eryczka,,jesli nei wymiotuje,nie ma powiekszonych zrenic,nie jest senny to wsio ok.
nie wymiotuje, senny nie jest, wlasnie wstal, spal 2 godzinki, bawi sie, smieje zachowuje jak zawsze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 18:27

marta--ale superancko Igolek kiwa glowka......jaka madralisia.SZok
:ico_sorki: dzieki kochana
DAjesz jej zupki z wiekszymi kawalkami???
tak od niedawna :ico_sorki: i kawlki makaronu-tosta lyka :ico_oczko: czasem przy lykaniu wiekszych kawalkow na jeszcze odruch wymiotny :ico_olaboga: ale polyka wiec ok :ico_sorki:
oczywiscie wolala by papke cwaniara :-) ale juz nie dostanie :ico_nienie:
acha, to ja musze zobaczyc czy i moj sie nauczy, jak na razie zalapal papa, pokazuj ei mowi, jakie to slodkie
brawa dla Ericzka :ico_brawa_01:
nie wymiotuje, senny nie jest, wlasnie wstal, spal 2 godzinki, bawi sie, smieje zachowuje jak zawsze
_________________
to na bank wszystko bedzie ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 maja 2009, 19:11

Dobry wieczor :)

Po pierwsze bo juz dawno chcialam to napisac, i wlaczam Was dzis kilka razy, Wiola! ja i tak zazdroszcze Ci ze masz takiego meza ktory Ci kwiatka na dzien mamy z synkiem przyniosl - to naprawde kochane :)))) moze jeszcze Cie dzis zaskoczy??

Po drugie, no Iga rozwala :D taka rozumna, ona pewnie najszybciej zacznie rozumiec o co chodzi we wszystkim :PP moja nauczyla sie robic papa, robi to nieudolnie bo macha rekami jakby latala :P ale nauczy sie koordynowac ruchy..

Poza tym bylysmy dzis u lekarza, twierdzi ze mala kaszle bo jej zabki od gory ida:
Wazy 7590, ma 68,5 cm, odparzyla sobie pupe i nie mialam jak isc po masc bo moj m poszedl do pracy na 19 a oczywiscie nie sluchal ze po 18 jest masc gotowa i nie pomsyal ze moze przed praca by podjechal te 500m.... no ale nie wymagajmy za duzo od prostych i bezmyslnych facetow :P

Dzis spimy same w nocy i troche sie stresuje... boje sie :D:D no ale jakos damy rade (ogladnelam ostatnio program o UFO i mnie strach oblecial :/

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 19:25

yoanna, dzieki :-)
Poza tym bylysmy dzis u lekarza, twierdzi ze mala kaszle bo jej zabki od gory ida:
a widzisz mowilam Ci :-D teraz to moge lekarzem zostac :ico_haha_01:
68,5 cm,
no to Ninka jest malenka :ico_sorki: Iga 64 miala w 4 czy 5 miesiacu :ico_haha_01:
no ale ona sie 59sm urodzila :ico_olaboga:
Dzis spimy same w nocy i troche sie stresuje... boje sie :D
my Cie obronimy jak co wlaz na forum :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość