Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 kwie 2008, 09:39

hello
Wpadłam sie przywitac bo zaraz jade zawieżć małego do siostry i na 12 na pogrzeb :ico_placzek:
Miłego dnia dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

08 kwie 2008, 09:43

Paulina446, trzymaj się dzisiaj ciężki dzień - dla wujka [*][*]
Dla Gabrysi duuużo zdrówka i żeby antybiotyk szybciutko zadziałał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

08 kwie 2008, 11:13

witam ./Dziewczyny ,kochane jestescie naprawde :ico_buziaczki_big:
Edyta to nie tajemnica ....wiec tak Maja jest u babci bo ja od stycznia pracuje.Babcia byla u nas od poczatku stycznia pozniej pojechala w lutym do moich dziadkow (bo moj dziadek mial raka no i niestety zmarl ,więc tam siedziala ze swoja mama ciagle) moj M mial zalegly urlop więc on siedzial z Majką a potem od marca znowu ptzryjechala babcia no i trochę musiala pojechać do dziadka i pomieszkać w domu bo on by sie tam zaplakał. Teraz jest tam 2 tyg a nam sie wydaje jak by byla z miesiąc alboponad :ico_placzek:
wczoraj siedzialam do pozna i wiecie co moj M pracuje na zmianyraz ma na 7.00 a raz na 15.00 i 23.00 ipolioczylam godziny ktore opioekunka musialaby sedzac z Majką .Liczylam tak 7zł za godz. to wcale tak duzo mi nie wyszło bo około 400zl.więc juz dalam ogloszenie do internetu ,ze szukam takiej osoby -MOOżEEEE SIE UDAA.TRZYMAJCIA KCIUKI :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 kwie 2008, 11:42

martka78, trzymam kciuki żeby jakaś opiekunka sie znalazła :ico_sorki: ja chętnie sama zajęłabym se moja przyszłą synową ale te kilometry :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-08, 11:43 ]
martka78, a twoja praca jak? zadowolona jesteś ? pracujesz na zmiany?

[ Dodano: 2008-04-08, 11:44 ]
kubus zasnął przed 11 :ico_sorki: ciekawe kiedy się obudzi i w jakim humorku :ico_noniewiem:
zrobiłam tort :ico_tort: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-08, 11:45 ]
i relaksuję się z :ico_kawa: herbatką zieloną
zamytałabym która chce ale nikogo nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 kwie 2008, 11:50

Witam!
Nocka z pobudka o 4.40 i nie spał z pół godziny,potem znowu sie przebusził na chwilkę,ale zasnął i wstaliśmy przed 10 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: w dzień go nie położę już,wcześniej pójdzie spać wieczorem

Narazie jest troche lepiej,nie marudzi tylko nie je

wiecie boje sie że znowu złapał jakiegoś robala kurcze,w ogóle to jak zaczęłiśmy sie spotykać z Emilką to nie wiem czy ona juz sie pozbyła tej glisty,a jak nie ?? kurcze mógł od niej załapać znowu coś :ico_olaboga: oni nie robili jeszcze badań
dzis kupie w aptece pojemniki i oddam do badania kał,mam nadzieje ze nie ma niczego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale dziwne jest to,bo zachowuje sie tak jak wtedy kiedy miał,niedobry,brak apetytu

wczoraj zjadł rano jedna małą parówkę,kilka łyżek zupy i może z 5 frytek,wypił z 2 kubki jogurtu i tyle,kolacji nie jadł i śniadania dzis też nie :ico_olaboga: :ico_placzek: i nie jest głodny,nie chce jesć
cholera a było juz tak dobrze

dzięki Wam dziewczynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za pocieszenie :ico_sorki: :ico_sorki:

zdrówka dla wszystkich dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

Martka trzymam kciuki mocno zebyście kogoś znaleźli ,napewno sie uda :ico_buziaczki_big:

ide :ico_prasowanko: bede wieczorkiem,teraz maly sterczy nade mna

paa

a u nas tez słonko,ale chyba nie za ciepło jest

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

08 kwie 2008, 11:51

pata, kurcze fajnie by bylo jak bys mieszkala w Wawie.Przynajmniej bym sie nie martwila czy oddalam Maje w dobre ręce.No i Kubuś.....napewno swietnie by sie bawili :-) :-) :-)
A w pracy ok.Jestem ostatni dzien na zwolnieniu dlatego w domku siedze i pisze z Wami :ico_haha_01: jutro do pracy .A pracuje zawsze od 8.00 do 16.00.Mam nadzieje ,ze szybko ta opiekunka sie znajdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 kwie 2008, 11:51

kurcze dwa razy mi sie wkleiło

zmykam do wieczorka paa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 kwie 2008, 11:54

witajcie :ico_oczko:
nocka spoko :-)

Paulina446, [*][*][*] dla wujka

martka78, trzymam kciukasy zeby opiekunka szybko sie znalazla :ico_oczko:

dziewczyny dziekuje jestescie kochane :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

moja Gabi nie daje sobie wpuszcvzac kropelek a co mowic o antybiotyku :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ile ja sie musze nameczyc bo meza nie ma i nie ma mi kto pomoc ja przytrzymac :-D
teraz spi ale bardzo nie spokojnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

08 kwie 2008, 11:54

Patka :ico_tort: pewnei przepiekny i na pewno pyszny .Wy to wogole zdolne jestescie .Ja tez nastepnym razem postaram sie dla moich dzieciaczkow i upieke sama torty :-) ale jeszce troche czasu mi zostalo :-D
a u nas slonka nie ma tylko pada i wieje dosyc mocno .A ja pije kawke :ico_kawusia:

[ Dodano: 2008-04-08, 11:58 ]
magda75, moja Maja jak miala antybiotyk do oczka za[pisany to przez pierwsze trzy dni nasile trzeba bylo ja trzymać ale potem mowilismy jej spokojnie ,ze trzeba kropelki wpuscic i ona juz wiedziala,ze trzeba i sama sie kladla i glowę odchylała do tylu i oczka szeroko otwierala :ico_brawa_01: smiesznie to :-D wygladalo

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 kwie 2008, 12:11

martka78, to masz dzielna coreczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja Gabi raczej nie zrozumie tego :-D
jak tylko zblizam sie do niej to odrazu ucieka z wielkim placzem a jak juz ja zlapie to jestem mokra przez jej wyginanie :ico_szoking: ale zawsze troszeczke wpadnie mam jej wpuszczac 3 razy dziennie do oczek a do uszu 3 razy po 2 kropelki musze sie przemeczyc aby jej pomoglo :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość