Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 kwie 2008, 22:53

Ika202, sukieneczka cudowna, sama bym taką chciała, no ale cóż tylko na wigilię ją założyłam Lence, bo raczej na codzień ubierać w kiecki nie ma sensu.
Z tego co widzę to lubią takie berbecie stroić w kiecki na codzień. My po domu robimy za dresiary. Albo śpioszki, albo pajacyki, albo jakieś spodenki bawełniane. Jeansy zakładam Lence tylko jak gdzieś idziemy/ ktoś przychodzi, żeby nie była tak piżamowa :ico_oczko: ale też nie zawsze

[ Dodano: 2008-04-07, 23:40 ]
Ja z tym Markiem nie wytrzymam nerwowo. Miał być o 21 - 21.30 o 23 zaczelam intensywnie dzwonić, bo drastycznie przekroczyl czas na spoznienie. Mial wylaczony telefon...za 20 razem udalo sie dodzwonic. Okazalo sie, że juz wraca i mial wylaczony tel bo jedna menda do niego wydzwaniala (ta menda nie jestem ja). No masakra...

[ Dodano: 2008-04-07, 23:54 ]
Wiecie, że ten głupek od tygodnia nie zmienił czasu!! wymyslił, że wróci autobusem tyle, że jedyne połączenie jakie ma to takie gdzie musi przejechać całe miasto! dopiero go musiałam uświadomić, że o 24 autobusy nie jeżdżą

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 kwie 2008, 09:26

Janiolek pisze:Wiecie, że ten głupek od tygodnia nie zmienił czasu!!
:ico_brawa_01: tacy są fececi.
Chociaż w tym roku to ja zapomniaam o zmiaie czasu :ico_oczko: Wstałam o 7 (starego czasu) i zajęłam się malym po jakimś czasie patrzę- to już 9 (cholera ale ten czas szybko leci) no więc usypiam zawzięcie małego, bo to jeg pora przecież - godzinę to trwało to usypianie. Zziajałam się, spociłam, wkurzyłam jak cholera ale w końcu się udało!! Wychodzę od niego a mój mąż (po tej godzinie!!!) pyta się mnie dlaczego usypiam dziecko skoro ono dopiero co wstało. Już się domyślacie, że przestawił zegarek w międzyczasie?!? :ico_noniewiem:

Janiolek w paczce Nestle jest: łyżeczka (standardowo) Nan Ha2, Misiowy ogródek i Sinlac. No i trochę propagandy. A ty z czego dostałaś probki oprócz hippa?

[ Dodano: 2008-04-08, 09:45 ]
A oto obiecane foty mojego łobuza :ico_haha_02:
Gdzie jest dzidzia? Zostawiałam na macie!
Obrazek
Taki mały a już rozrabia!! Podpełzł do kwiatka i go wpiep..hmm... zjada :ico_oczko:
Obrazek
No i wreszcie idziemy na spacerek (czekam wreszcie grzecznie aż mamusia się ubierze :ico_haha_02: )
Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 kwie 2008, 10:32

kilolek, ja dostałam bebilon, botem bebiko/bobovita i hipp

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 kwie 2008, 10:37

Janiolek pisze:kilolek, ja dostałam bebilon, botem bebiko/bobovita i hipp
hmm, ciekawe czy ja tez dostanę. A może si upomnieć?

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 kwie 2008, 11:01

kilolek, nie dostalas tych poprzednich? Ja poczekam jeszcze tydzien i sie upomne do Nestle :-) lubie dostawac paczki, lubie Nestle i Gerbera :-)
A Kubolek cudny :-)

Musze jeszcze pochwalic Lenke. Wyszlam o 7, pojechalam na egzamin, ktory w koncu udalo mi sie napisac, a mala obudzila sie dopiero jak wrocilam o 10 :-) taka kochana jest

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 kwie 2008, 11:16

kilolek pisze:Chociaż w tym roku to ja zapomniaam o zmiaie czasu :ico_oczko:
No tym razem to ja też zapomniałam przestawić zegar :ico_wstydzioch: a zdjęcia super i faktycznie z niego mały wędrowniczek :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: mój też mi ucieka z maty ale za zwyczaj to córa siedzi koło niego i z nim bawi a jak za daleko zejdzie to mnie woła że kwiatuszek sobie idzie :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 kwie 2008, 11:21

Janiolek pisze:nie dostalas tych poprzednich?
no nie, tyko hippa i teraz nestle. Masz może na propagandzie od tych pozostałych adresy internetowe?
Do nestle jest www.nestle.pl/dziecko/

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 kwie 2008, 11:36

ja znam taką jakąś stronkę oni niby zajmują sie tymi wszystkimi paczuszkami http://www.superrodzice.pl/

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 kwie 2008, 11:38

Wiem, wiem wchodziłam na stronę Nestle. Widziałaś ostrzeżenie przy wejściu na mleka początkowe?? Masakra!! Poszukam adresów, bo zaraz biore sie do sprzątania

[ Dodano: 2008-04-08, 11:40 ]
U nich też byłam. Ciekawe czy dostanę tą paczkę po piątym miesiącu. Piszą, że dają na szczepieniu, a za tydzień idę, a jutro idziemy do pana
dr hab. med. "Starego zboczeńca" specjalisty kardiologa :ico_oczko:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

08 kwie 2008, 11:41

Cześć dziewczynki dzieciaczki super ;). Ja tak rzadko pisze bo stale latamy od lekarza do lekarza z nasza Julcią. Nie potrafimy sobie jakoś poradzić z tą skórką małej - stale zsypana mimo ostrej diety u mnie. Jakoś ciężko trafić nam na dobrego lekarza w kółko ktoś namwia nas na testy nowe maści a my jak rodzice wierzymy że małej to pomoże a tu bez zmian :( ale ostatnio byliśmy u pani dermatolog i jest lepiej :) W koncu Jula przestała się drapać w nocy a zjeła spaniem ;) a i ja mam pomału wprowadzać wszystkie rzeczy do mojego menu. A tak wogóel to stawiam dla Was wszystkich :ico_tort: bo dzis kończe swoje 28 urodzinki - stara baba już ze mnie. Pozdrawiam serdecznie wszytskie mamusie i dzieciaczki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość