Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 maja 2009, 22:55

umarlabym po drodze a z Iga to juz wogole masakra :ico_olaboga:
dokladnie, ja raz jechalam do Niemiec autobusem, bo zostalam dluzej w Pl, a moj P. pojechal autem, pwoiedzialam nigdy wiecej autobusem, 20 godzin, myslalam, ze umre i nei dojade, to byl jeden wielki koszmar :ico_olaboga:
a tak samolotem wylatuje o 12 a o 16 jesyem w poznaniu :ico_brawa_01:
no wlasnie, Ty samolotem masz polaczenie bezposrednio do Poznania, a ja nie mam i szkoda, w moim miescie nie ma lotniska :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A powiedz jak Igunia znosi podroz samolotem, musisz miec dla niej fotelik czy jak???

[ Dodano: 2009-05-28, 22:58 ]
oby...bo ostatnio mam dziwne sny...
ja tam w sny nie wierze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 23:00

A powiedz jak Igunia znosi podroz samolotem, musisz miec dla niej fotelik czy jak???
wiesz dla niej to jakby siedziala mi na kolanach w jakims miejscu nie odzuwa roznicy jak narazie.Do 2 roku dziecko trzeba miec na kolanach w samolocie ale ja klade sobie obok na siedzenie torbe i zawsze mam 2 miejsca :-D
w samolocie sa 3 miejsca wiec oststnio ja usiadlam z Iga pod oknem po srodku bylo wolne a na koncu usiadl taki facet po 40-stce i cos ciagle do mnie zagadywal...i do Igi ze sliczny chlopczyk :ico_zly: a ubrana byla na rozowo .
wiec tak mnie wkurzyl ze mi sie juz wogole z nim nie chcialo gadac :ico_oczko: wyjelam, cyca Iga dopadla go a ten jak to zobaczyl glowa w druga strone i juz do konca lotu sie nie odezwal :ico_haha_01:

Zjadlabym sobie lody :-D

[ Dodano: 2009-05-28, 23:01 ]
ja tam w sny nie wierze
a mi sie sprawdzaja.Wysnilam sobie w koncu Igusie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 maja 2009, 23:07

a mi sie sprawdzaja.Wysnilam sobie w koncu Igusie :ico_haha_01: :ico_oczko:
acha no to masz prawdziwe sny :ico_oczko:
do Igi ze sliczny chlopczyk :ico_zly: a ubrana byla na rozowo .
o jaki dziad, tez bym sie wkurzyla, na Erika z kolei mowia, ze sliczna dziewczynka mimo, ze ma ciuszki typowo chlopiece, oni chyba slepi sa :ico_noniewiem:
wyjelam, cyca Iga dopadla go a ten jak to zobaczyl glowa w druga strone i juz do konca lotu sie nie odezwal :ico_haha_01:
hehe, no to zalatwilas dziada

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 maja 2009, 23:09

witam! ja tylko nja chwilke ale doczytałam Marta nie martw się o mame,ja miałam tarczyce całą w guzach i mi ją wycięli,teraz przyjmuje hormony(juz do końca życia) i jest ok,trzeba pilnowac właśnie żeby te hormony były w normie,TSH 60,to faktycznie dużo,ale jak byłam w ciązy to miałam 140!!! wyrównali mi tabletki i potem było już ok,poprostu stale trzeba to kontrolowac nie może byc za dużo i za mało! nie jest to nic strasznego! więc się nie martw,mamie nic nie będzie!
u nas Nicolasek śpio dziś od 19.00,nie spał w dzień i musiałam wcześniej go położyć
u nas przeszło gradobicie i w ogóle burze! masakra :ico_olaboga: :ico_szoking: raz upały raz deszcze! weź bądz tu mądry! a teraz ide dam mleczko na śpiocha i też ide lulu,bo już kimałam :ico_spanko: :ico_spanko:
dobranoc

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 maja 2009, 23:11

Zegnam sie na zdis, bo juz mi sie oki zamkyja.
Zycze kolorowych snow i do juterka.
DOBRANOC !!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 23:15

Agusia1982, dzieki Ci kochana za informacje pocieszylas mnie :ico_sorki:
bo ja nic na ten temat nie wiedzialam :ico_placzek:
Pati dobranoc do juterka

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 maja 2009, 23:22

hej aleeee super mieszkanko masz Pati , a eryczek jak buszuje w łóżeczku :ico_brawa_01: no nic super te nasze dzieciaczki wszystkie są wrześniowo październikowe cudeńka :ico_brawa_01:
Dana przykro z powodu prawka następnym razem się uda :ico_sorki: u mnie jak u Marty chłop śpi w innym pokoju i powiem wam że mi dobrze mam całe łóżko dla iebie i nikt mi nie chrapie :-D :ico_haha_01:
Marta super igol kiwa głowką ja tez wklejam filmik z Kacprem jak się ładnie sam karmi :-D
http://www.youtube.com/watch?v=K79oVK1x ... annel_page

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 23:27

adia26, ale Kacperek to przystoniak sliczne ma oczka jak mamusia :-D
a jak slicznie wcina :ico_brawa_01: samodzielny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 maja 2009, 23:31

Kacper już śpi Piotrek tez też mialam isc ale lubie wieczorkiem porozkoszować się ciszą :ico_sorki: chciałam wam jeszcze kilka zdjęć Kacpra wklejic ale internet mi chodzi jak flaki z olejem dzic :ico_noniewiem: ,

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2009, 23:34

lubie wieczorkiem porozkoszować się cisz
oj ja tez ale od 8 miesiecy tej ciszy niewiele :-D
chciałam wam jeszcze kilka zdjęć Kacpra wklejic ale internet mi chodzi jak flaki z olejem dzic ,
mam nadzieje ze uda Ci sie cos wkleic ja tez sie postaram :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości