Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 maja 2009, 11:02

OOO ale naklikane od wczoraj :-D

MArta Adia switene dzieciaczki, jeju one juz sa takie madre :-)
Adia a Kacperek ma juz tak duzo wloskow, fajnie wyglada, szybko mu urosły, ostatnio jeszcze mial tak malutko :-)

Yoanna pewnie miałas burze wczoraj, bo u mnie tez byla, a ja szykowałam grilla dla rodzinki i troche nie wypaliło, potem jak przestało padac, to M szybko upiekl kiełbaski a my w domu siedzielismy :-) Ale taka zawierucha byla ze strach sie bac :ico_olaboga:

My dzis nocka standardowa, budzenie, budzenie i placz. Ale widze ze zabki na dole sa juz prawie na wierzchu, dziaselka takie rozpulchnione i widac pod skora juz prawie zabka, jeju niech juz wychodzi bo nie moge sie doczekac :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 maja 2009, 11:03

Pati masz racje gdybym miała Kacpra przebierac za kazdym razem jak się pobrudzi to robiłabym to 3 razy dziennie :ico_szoking:
no u mnie zdarza sie, ze przebieram Erisia czesciej

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 maja 2009, 12:28

Witam
Pati mieszkanko super urzadziłaś a meble w kuchni bardzo ładne jednak się opłacało tak męczyć teraz to nic tylko siedzisz i podziwiasz wasze dzieło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Eryk to niesamowity chłopak :-D :-D
Dziewczyny fotki maluchów niesamowite jak nam dzieci rosną szybko
Iga niesamowita z tym królikiem pewnie chciała go zagłaskać my mamy małego pieska i Antek jest zachwycony nic tylko by go głaskał , Mmatra a co do mamy to jak będziesz w pl to powiedz jej ze wolałabyć od niej dowiadywac się o trudnych sytuacjach i o tym co się u niej dzieje bo będziesz bardziej spokojna wiedząc i słysząc to od niej niz dowiadując się od innych , dużo zdrowia dla mamy
Zdjęcia Kacperka niesamowita ale przystojny facet z niego będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dana trzymaj się kochana czasem potrzeba czasu zeby sobie wszystko przemyśleć w spokoju ale mam nadziej ze wszystko sie ułozy i wasza miłość na tym zyska będzie silniejsza
ja was troche zaniedbałam ale mały jest bardzo a to bardzo zajmującym maluchem zrobił sie taki mamin synek a dotego od 2 dni robi po 5 kup i to takich ze g:((
wiec cały dzionek nic tylko przebieram pampersy i piore ubranka i nie wiem czy to zeby jakieś zatrucie :ico_noniewiem:
wieczorem zawsze was czytam wiec jestem na bierząco :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-05-29, 12:31 ]
na samym dole to nasz piesek Aron :-D :-D
chciałam wkleić wam jeszcze film ale musze nad tym popracować :ico_oczko: bo jak narazie to dla mnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 maja 2009, 15:07

Słonko ale Antoś jast opalony super a my niedługo na spacerek bo w końcu sloneczko nam wyszło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 maja 2009, 15:23

Slonko Ty tez lustrzanka zdjecia robisz? Czy wykadrowalas? Bardzo ladne zdjecia :D Jesoo jak mi sie marzy dobry aparat :))

Wiecie co moja Nina robi? To jakis kolejny sabotaz... wczoraj jak szlam na silownie to juz spala godzine, wiec stwierdzilam ze moge wyjsc bo sie niedlugo obudzi wiec moj m bedzie musial sie nia zajac z 1,5h, a ta co? Spala w dzien ponad 2h!!! A dzisiaj wyszlam jak mala zasnela bo nie chcialo mi sie czekac :P wracam a ona dalej spi!!!!!!! I obudzila sie jak weszlam do pokoju na nia popatrzec :O no i nie wiem co to ma znaczyc bo mi spala 2h raptem kilka reazy w calym swoim zyciu, a mojemu M dreugi raz z rzedu :[

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 maja 2009, 17:14

jejku dziewczyny Antkowi chyba dwie 3 wychodzą normalnie masakra jakaś mały płacze cały dzionek biedny nie wie co ma z sobą zrobić a ja jak pomyśle ile jeszcze przed nami to az mi sie :ico_placzek: chce .to jak wychodiły pierwsze zęby to nic w porównaniu do tego :ico_szoking:
wkleje wam film ale nie wiem czy sie otworzy bo w fotosiku wgrywałam
http://www.fotosik.pl/video/a9dff82cef083d1e.html

[ Dodano: 2009-05-29, 17:17 ]
ale chyba się nie da zobaczyć :ico_zly: :ico_zly: co ja zle zrobiłam i gdzie najlepiej wgrać :ico_zly: ?????????????

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 maja 2009, 18:18

Ja widze :DDD ale macie piekny ogrod no a Antos dzielnie i ladnie juz stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niego :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 maja 2009, 19:09

slonko2008, Antos jest sliczny, i tez taki puchaty, ale chyba wazy mniej niz Filip :-)
Filmik tez widziałam, kolejna pociecha juz fajnie stoi na nozkach :ico_brawa_01:

yoanna, u mnie tez tak było, ze jak wychodzilam z domu, na jazy głównie co mnie po 2 godziny nie bylo to maly jak byl z M zasypial i zawsze miał szczescie ze on spał i nie musiał za bardzo sie nim zajomowac.
Ja mam lustrzanke cyfrowa :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 maja 2009, 19:19

Pamietam, pamietam, bo dostalas fotoalbum gratiS :DDD ja tez kiedys kupie! :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 maja 2009, 19:29

yoanna, jak milo, ze tez ktos zapamietuje takie rzeczy :ico_haha_01: ja tez sporo pamietam, ale nie ukrywam ze czasem rozne rzeczy mi umykaja :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości