Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

29 maja 2009, 19:14

oby i u ciebie tez w koncu dalo rade
dzieki, mam nadzieje ze w koncu zlapie proboszcza i zalatwie wszystko, bo ksiadz nam nie chcial dac pozwolenia bo kolendy moi rodzice nie przyjeli 3 razy...nie wiem jaki to ma zwiazek z chrztem, no cóż od poniedziałku bd łapać proboszcza

krzyś marudny bo mu zabek idzie, juz go troszke widac, mam tylko nadzieje ze szybko bedzie szedł w góre i sie przebije i bedzie miał chlopak spokój.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 maja 2009, 19:22

a ja nadal poleguje bo słabawo sie czuje..chyba bede musiała jakies badania porobic bo zauwazyłam ze mam bardzo ciemny mocz..chyba to nie za dobrze..

niunia na szczescie spi..zjadła dzis troche jabłuszka z bananem -chyba jej bardziej smakuje niz samo jabłko..a ja gonię do roboty mojgo męża..jak juz zsotał w domku to nich sie na cos przyda..

ragazzasuper ze mama juz spacerkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pogoda zrobiła sie fatalna..szkoda..
.mielismy jutro isc na ostatni mecz Wisełki w tym sezonie i nie dostalismy biletów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2009, 19:27

Marcia77, a okres mialas?? dziwne masz te objawy

no mala zasnela ale i tak za godizne ja budzimy bo zbieramy sie do domu bo zapomnialam kluczy wziasc a chlop ju zwraca ma 40 km do lublina


mała dziwnie spi przebudza sie z placzem dzis kupilam jej syrop hemopatyczny w trudnosciach usypiania jest od 1 roku ale mozna dawac pol lyzeczki... oby podzxialal bo bidula sie meczy... a moze to i ząbki niektore dzieci strasznie to znoszą

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 19:34

Marcia to zrób sobie te badana morfologię i mocz

[ Dodano: 2009-05-29, 19:37 ]
... a moze to i ząbki niektore dzieci strasznie to znoszą
u nas na pewno ząbki, bo synuś nigdy taki marudny nie był :ico_olaboga: , widać, że dziąsła napuchnięte,, wiem, że się powtarzam, ale oby szybko się te ząbki przebiły :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2009, 19:41

u nas na pewno ząbki, bo synuś nigdy taki marudny nie był :ico_olaboga: , widać, że dziąsła napuchnięte,, wiem, że się powtarzam, ale oby szybko się te ząbki przebiły :ico_sorki: :ico_sorki:
j atez si epowtarzam ale wies zjak cos martwi to mozna powtarzac wkolko i wkolko... no ja te zuwazam ze zabki i oby szybko wyszly a wiesz eksperci mowia ze od objawow powinny sie wyrznac w ciagu 3 mies najpozniej

a ja juz sama nie wiem co to u nas jest napewn manipulowanie na raczki a drugie to zęby chyab pbo u nas trwa to dobre 8 tyg :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 19:54

u nas trwa to dobre 8 tyg :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no to się już przyzwyczaiła, że ją nosicie

idę kąpać synka
Ostatnio zmieniony 29 maja 2009, 20:21 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

29 maja 2009, 19:55

hej
cos nie moge popisac - małemu ida zeby i marudzi bidulek. dotego zauważyłam malutki siniaczek na udku jego i sie martwie bo skad to u takiwgo maluszka? taka kreska jak zadrapanie i wokół fioletowy otok :ico_olaboga:

dzis na zakupach byliśmy, prezent dla tescia na urodziny i dla dzieci na 1 czerwca no i mi wpadły 2 bluzeczki :ico_haha_01: :ico_oczko:

aniabella fajnie że wróciłaś :ico_brawa_01:

ananke 3 dzidzi narazie nie planuje, ale też sie nie zarzekam, zobaczymy jaka syt bedzie i co los przyniesie :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 maja 2009, 19:58

Marcia to zrób sobie te badana morfologię i mocz
wiesz tylko jest problem bo nie mam z kim niuni zostawic..a piotrek nie bedzie juz brał wolnego :ico_placzek:

dziewczynki zycze Wam szybkiego przebicia zabków :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas pani doktor powiedziła ze sa u gory napuchniete dziasełka i ze szybciej wyjda tam zabki niz z dołu..ale narazie odpukać bez żadnych marudzen sie odbywa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

29 maja 2009, 19:59

Marcia77, zrob podstawowe badania i łykaj jakies witaminki. Ciaza to jest duże obciążenie dla organizmu kobiety

Moja niunia jakas taka dzisiaj bardzo zmęczona. Zasypiała mi już na siedząco wiec szybko wykąpałam i jak ją karmiłam to mi usneła tak że reszte dojadła na spiocha i nawet odbicie jej nie obudziło :ico_olaboga:

Ostatnio jak leży to cały czas probuje dzwigać się do siadania. Powiem wam że nawet wysoko udaje jej się podnieść :-)
A jak kłade ją do łózeczko spać to nauczyła się odwracać na lewy bok i tak zasypia. :-) Ja lubie spać na brzuchu lub na lewym boku wiec ma to po mnie :-) Nareszcie coś po mamusi nie wszystko po tatusiu :-D
Ostatnio zmieniony 29 maja 2009, 20:00 przez Ragazza555, łącznie zmieniany 1 raz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

29 maja 2009, 20:00

Marcia z malutka jedz, przeciez to chwile trwa...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości