Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

29 maja 2009, 12:33

Zuza nogi zaczely mi puchnac tydzien temu, cisnienie mierzyla mi mama na biezaco co 2-3 dni i bylo w normie, a bad.moczu zrobilam przed sama wizyta,zeby było aktualne i wyszlo bialko. Od razu pognałam do ginka.
Widzialam, ze nogi sa opuchniete, moczylam w letniej wodzie, trzymalam je na podwyzszeniu, ale nie nie sadzilam, ze mam w organizmie az tyle wody i to w samych nogach, bo reszta ciala nie puchnie.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

29 maja 2009, 13:32

hej dziewczyny
Katka moja przyjaciółka w poprzedniej ciazy to samo miałą co Ty,teraz nic nie może pić prawie,tzn baardzo ograniczac ilośc wody,jej lekarze mówili że mały będzie wazył właśnie 4-4,5 kg a urodził się 3,300,więc nie ma sie co sugerować,przed porodem powinni ocenić wielkośc dziecka przez brzuch,przynajmniej u nas tak robią.a Ty ile ważyłaś jak się urodziłaś?Wagą też sie nie stresuj bo w ostatnich tyg.ciązy najwięcej sie przybiera.ja już nie wchodze na wagę nawet bo mój mąż schudł i ważymy tyle samo :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,aha ta koleżanka jak tylko urodziła to miała 12kg mniej bo tyle wody z niej zeszło.pilnuj ciśnienia i odpoczywaj dużo :-D
wczoraj kupilismy Hanusi nowe łóżeczko,pościel ,2 kpl.poszewek,baldachim "liść", kapelusik,a Olusiowi prześcieradełka,smoczek,przewijak,dwie czapeczki.na allegro kupiłam laktator medela,udało mi się nowy za 50zł i deo tego nakładki silikonowe wkładki laktacyjne aventu i purelan gratis :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super.
Hania poszła spać a ja się za sibie usze wziąć
malutkaniunia gratulacje egzaminów zdanych :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

29 maja 2009, 16:06

Lalka ja urodziłam sie z wagą 3,5 kg, moj M tez.
To ograniczanie picia jest dla mnie koszmarem, bo ja mogę wypić duszkiem pół butelki wody mineralnej. Ale teraz rzeczywiście ograniczam sie i nie pije tyle, choc mam wielkie pragnienie.
A miala Twoja kolezanka podwyzszone ciśnienie? albo białkomocz?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 maja 2009, 19:12

i ja juz po egzaminach ;] mam wakacjeeeee :ico_brawa_01:
jeśli chodzi o ocenki to mam tzry 5 dwie 4 i jedna 3 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 maja 2009, 19:27

Katka, dasz rade, juz zostalo naprawde niewiele, wiem ze dla dzidziusia zrobi sie wszystko, ja w poprzedniej ciazy bylam na diecie bezcukrowej przez ostatnie 2 miesiace, ciezko bylo wytrzymac ale wiedzialam ze to dla dobra malucha.

malutkaniunia88, super ze masz juz wakacje, ocenki super. gratuluje!

ja wypluta tym goracem po calym dniu, dzisiaj u nas 27st...

najpierw na 10.00 playgroup, pozniej zakupki w miescie, pozniej park z dziewczynami i ledwo dokulalam sie do domu po 14.00...uffff

M. wrocil z pracy i od razu pojechalismy po polski chleb, kielbase na grilla itp.

jutro bedziemy grillowac na morzem:) ze znajomymi.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 maja 2009, 19:31

super ze masz juz wakacje, ocenki super. gratuluje!
pewno jak sie dzidzi juz urodzi to ocenki nie beda az tak rewelacyjne bo bedzie mniej czasu na nauke ale najwazniejsze aby zaliczyc ta szkole :-D

a my jutro jedziemy na pokazy Mariusza Pudzianowskiego :-D ja kierwoca oczywiscie bo brat i R. chca sobie :564: ale co tam ;] moze jakies nowe foteczki beda ;]

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

29 maja 2009, 20:24

i ja juz po egzaminach ;] mam wakacjeeeee
gratulacjeeee :ico_brawa_01: :-D
jutro bedziemy grillowac na morzem:) ze znajomymi.
to tak po Polsku super miłego dzioneczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 maja 2009, 21:22

Hejka :ico_haha_02:
Katka, aż się boję że mogę mieć to samo :ico_chory:
Nogi też mam strasznie napuchnięte :ico_olaboga: W nocy mi drętwieją i łapię okropne skurcze :ico_noniewiem: Butów na rzepy nie zapnę :ico_olaboga: A jak już mi się uda to same się rozpinają... bo kostki mam jak balony.
Ciekawe co tam mi wyjdzie w badaniach moczu, które zrobię w poniedziałek, bo w środę wizyta.
Białko w moczu, opuchlizna i wysokie ciśnienie mogą świadczyć o zatruciu ciążowym (tfu tfu...).

malutkaniunia88, w końcu masz spokój z tymi egzaminami i nauką - przynajmniej do narodzin maluszka :-D Gratuluję!!

Lalka, pochwal się łóżeczkiem dla Hanusi :ico_haha_02:
Czy zdecydowałaś się na to a la księżniczka??
A co to takiego ten baldachim liść??

eve81, grillowanie nad morzem - poeeezja :ico_haha_01: !!
Super że zakupy się udały :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-29, 21:24 ]
Sorki to o udanych zakupach miało być do Lalki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 maja 2009, 21:39

Katka, wspolczuje tej opuchlizny :ico_sorki: :ico_sorki:
ale juz niedługo i wszystko zejdzie :ico_sorki:
a z ta waga to zawału myslalam ze dostane :ico_szoking: chyba dzieciatko nie przybiera az tak bo boje sie myslec :ico_noniewiem:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 maja 2009, 10:08

a z ta waga to zawału myslalam ze dostane :ico_szoking: chyba dzieciatko nie przybiera az tak bo boje sie myslec :ico_noniewiem:
nie, ramonko, ta waga to przez wode zatrzymana w organizmie.
Przez dwa dni zeszło ze mnie 3,1kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Mimo, ze opuchlizna powoli schodzi, to mam tak obolałą skóre i żyły na stopach, jak dotykam kostek to odczuwam ból, jakbym miała tam same siniaki.

Kajuniu ja poki co cisnienie mam 130/80, M kupil mi wczoraj cisnieniomierz, bo musze sprawdzac 3 razy dziennie.
Lekarz zlecił mi tez badanie na kreatynine, kwas moczowy, białko. Musimy sprawdzic jak pracuja moje nerki.

malutkaniunia gratuluje zdanych egzaminów !!!

eve udanego grilla :ico_haha_02:


Mnie dzis w nocy meczyły bóle brzucha, o 5.00 sie uspokoiło i odsypiałam do 8.00.

Buzka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość