lilo

10 mar 2009, 16:35

Pauliss, no to gratuluję zakupu i miłego gotowania :ico_oczko:

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

17 mar 2009, 11:54

Dziękuję bardzo :-) Teraz z czystym sumieniem mogę polecić ją znajomym i najbliższym he, he. A tak w ogóle to nie długo moi rodzice mają rocznice ślubu i zastanawiam się czy taka mikrofala byłaby dobrym prezentem? W sumie idę troszkę na łatwiznę, ale wiem, że i im przydałoby się takie urządzenie.

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

30 kwie 2009, 11:32

u Was już po kłopocie a u mnie przed :ico_haha_02: tak sobie ostatnio myślałam, że rzeczywiście taką kuchenkę mikrofalową to już chyba każdy ma w posiadaniu, prócz mnie więc chyba pora to zmienić. To jak z tym mpm? fajne mają te kuchenki? bo wiecie ja to chcę coś takiego prostego w obsłudze no i najbardziej to na tym grillu mi zależy :ico_haha_01: ale jedno jest pewne wizyta w sklepie mnie czeka ale miło będzie jak zechcecie mi coś jeszcze doradzić

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 maja 2009, 09:14

Ja w tesco osttanio kupilam fajna mikrofalowke bo stara zmarla smiercia naturalna :ico_haha_01:
zadnych bajerow nie potrzebuje w niej, bo w sumie tylko uzywam jej do odmrazania i podgrzewania czegos... nic w niej nie gotuje,, nie pieke itd...
no przede wszystkim najczesciej z niej korzystam wieczorami ghdy robimy popcorn :ico_haha_02:

wizualnie ladna, wszystko co potrzebuje jest w niej i kosztowala wtedy 199zł :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
HighHills
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 maja 2009, 13:15

30 maja 2009, 00:59

ja ze względu na dość aktywny tryb życia nie wyobrazam sobie kuchni bez mikrofali...
mam ten model Amica:
AMICA_Kuch_mikrofalowa_AMG20E80G_2B_Karty_do_gry_GRATIS_28_wysylka_od_29_zl_29-36093,122.html
jest niedroga, a naprawde dobrej jakosci. I co dla mnie wazne nie wybucha i nie staje w płomieniach, gdy w srodku znajdzie sie chocby najmniejszy skrawek aluminium...:D Mozecie sie smiac, ale w domu - obecnie studiuje w krakowie - mam nieco drozsza mikrofale i gdy niepostrzezenie wlozylam do niej taleerzyk z malutkim, zlotawym wzorkime - po wlaczeniu mikrofali zaczely buchac iskry... bezpieczniej czuje sie z moja Amica ;)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2009, 10:10 przez HighHills, łącznie zmieniany 1 raz.

bajajka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:13

24 cze 2009, 19:28

HighHills pisze: Mozecie sie smiac, ale w domu - obecnie studiuje w krakowie - mam nieco drozsza mikrofale i gdy niepostrzezenie wlozylam do niej taleerzyk z malutkim, zlotawym wzorkime - po wlaczeniu mikrofali zaczely buchac iskry... bezpieczniej czuje sie z moja Amica ;)
doskonale to znam :D mnie się kawałek aluminium zwyczajnie zaczął palić... strach się bać. ja jednak polecam mikrofale siemensa . to już sprzęt nieco droższy niż te "teskowe" mikrofale, ale dla mnie bardzo ważne jest by miała w sobie funkcję grilla, wtedy kanapki z serem smakują jak zapiekanki a nie kawał gumy :D
Ostatnio zmieniony 25 cze 2009, 10:11 przez bajajka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
żaneta34
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 05 lis 2008, 17:20

28 cze 2009, 18:30

A ja tak sobie mysle czy zamiast mikrofali nie kupic sobie dobrych garnków indukcyjnych.

Awatar użytkownika
Goldkiss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:34

03 lis 2009, 00:15

Mnie się teraz marzy taka kuchenka, jaką moja siostra dostała z okazji ślubu od chrzestnych... Bo ma funkcję opiekania na chrupko i gotowania na parze, więc byłaby idealnym rozwiązaniem dla mojej "mikrokuchni" w której mało co się mieści...

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

03 lis 2009, 17:09

słyszałam właśnie o tych nowościach w mikrofalówce jak gotowanie na parze, grillowanie, opiekanie. super sprawa wydaje mi się. nie wszystkie modele dysponują takimi rarytasami :D
swojego czasu myślałam nad kupnem parowaru ale ceny są naprawdę ... dlatego nie wiem czy lepiej nie dołożyć i nie kupić sobie takiej mikrofali np z LG bo sama mikrofalówka też się napewno przyda. zawsze mam problem z podgrzaniem obiadu jak mąż wraca do domu :D albo małemu się coś zachce:D

kasiula86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:30

06 lis 2009, 14:48

Właśnie fajna byłaby taka kuchenka z tymi wszystkimi bajerami typu rozmrażanie, grill, termoobieg, gotowanie na parze. Polecicie jakiś model, który ma te wszystkie funkcje? Sama szukam i szukam, ale nic takiego nie mogę znaleźć. Swoją drogą to pewnie musi kosztować jakieś mega pieniądze :ico_noniewiem:

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość