Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2009, 21:26

yoanna, dzieki za przypomnienie :-D
wiec stawiem :ico_tort:
jeju moje malenstwo najmniejsze ma juz 8 miesiecy :ico_olaboga: kiedy to zlecialo :ico_szoking:

adia26, tez musze wyprac spacerowke bo juz sie pobrudzila ale ciagle ja mam w samochodzie i nie chce mi sie po nia isc :ico_oczko:
moj tez u kumpla na piwku :-) wiec cisza i spokuj :ico_sorki:
Ige odstawilam do wyra przed 8 i spi :ico_sorki:

sarenka, Ty i Yoanna to mozecie sobie rurki nosic :ico_sorki: zazdroszcze Wam dziewczyny ja sie tak zle czuje z ta nadwaga :ico_placzek:
wlasnemu mezowi nie pozwalam sie ogladac :ico_nienie:
niby cos sie ruszylo i waga spada ale po malu bardzo po malu :ico_noniewiem:
juz stracilam nadzieje ze kiedykolwiek bede wygladac tak jak przed ciaza :ico_placzek:
...no ale nie moge o tym gadac bo zaraz mi sie chce ryczec :ico_placzek:
straszne to jest sie tak nie czuc we wlasnym ciele...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 maja 2009, 21:41

Witam

mmarta, :ico_brawa_01: dla Iguni za 8 meisiecy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A my juz po grilu, norlamnie nie moge, Erik jeszcze nie spi, nei chce mu sie, co on wyrabia w lozeczku, normalnie wlosy deba staja, nie wiem czemu teraz tak pozno chodzi spac, dzis juz nei spal po poludniu, moze za jasno mu czy co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2009, 21:45

moze za jasno mu czy co
moze ja mam zeluzje zasloniete i zaslony w sypialnie zeby Iga spala no i zeby mi sie rano nie budzila :ico_sorki: dzieki temu i cycowi spimy do 8-9 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 maja 2009, 21:47

moze ja mam zeluzje zasloniete i zaslony w sypialnie zeby Iga spala no i zeby mi sie rano nie budzila :ico_sorki:
Eris ma w pokoiku roletki i zawsze mu zaciagam, zeby mial ciemno nawet i w dzien, wlasnie spi, zasnal po skosie a nozki zwisaly mu z lozeczka :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2009, 22:00

zasnal po skosie a nozki zwisaly mu z lozeczka
:ico_haha_01: no tak dzieciakom najwygodniej :ico_brawa_01:

ech nic mi sie nie chce znaczy chce mi sie jesc :-D ale tego nie moge :ico_nienie:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 maja 2009, 22:45

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale impreza mnie omineła :ico_brawa_01: dla Igi na te 8 miechów naprawde zleciało szybko a niedawno na porodówke jechałaś
:ico_haha_01:
my jutro na nauki przed ślubne idziemy mały zostaje z teściami buuuuuuuuuuu
Antek ładnie zasnoł o 20:30 jak zawsze od dłuszego czsu już chyba się nauczył i jak bym go chciała przetrzymać to się nie da

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 maja 2009, 23:17

hejka :)
marta ogromne brawa dla Igusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i po kawałku torta a co tam :ico_tort:
my jutro na nauki przed ślubne idziemy mały zostaje z teściami buuuuuuuuuuu
oj kochana mnie to znaczy nas,właściwie mnie, czeka to też niedługo ,bo będe zmuszona chodzić tam sama! ale fajnie że ty idziesz to będziesz mogła się ze mną podzielić co tam ciekawego się dzieje,bo nie wiem na co się szykować a w dodatku będe chodzić tam sama,bo mój przylaruje dopiero w lipcu :ico_placzek: :ico_placzek: na gotowe ,kurcze cwaniak jeden :ico_haha_01:
właśnie oglądałąm piękny film,i sie poryczałam,zresztą nic nowego zawsze się tak łatwo wzruszam :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-05-31, 07:21 ]
witam się z rana!!! :-)
dla śpiochów duża kawusia :ico_kawa: !!! też bym sobie pospała,ale mój mały dopiero ok.10 pada,ale razem z nim ja,córcia została u babci na noc więc będę mogła sobie jeszcze pospać :ico_brawa_01: :-D
u nas pogoda zapowiada się całkiem całkiem,dziś mamy imprezy z okazji dnia dziecka,więc na pewno na nie pójdziemy :-D
miłego i słonecznego dnia dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 maja 2009, 10:05

i ja sie witam i uciekam :-D
milego dnia

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

31 maja 2009, 10:09

Ja tez witam i zycze milej niedzieli.
papa

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 maja 2009, 10:10

Dzien dobry, i ja sie witam :) moja mala od 6 szaleje, i w ogole kaszel ma coraz brzydszy :[ ale nie ma temp wiec zadne zapalenei poki co nie wchodzi w gre nie?
W ogole smiac mi sie chce z mojego M bo spiewa jej takie kolysanki jak ja usypia ze nie moge ostatnio wymyslil cos o robaczkach wchodzacych do glowy i zjadajcych mozg :ico_olaboga: :ico_olaboga: chwali sie mu ze spiewa jej, ale jak mala zacznie rozumiec co spiewa to bedzie niezle przestraszona ;) ;) ale w ogole jak slucham niektore kolysanki ktore ma Nina - w jednej jest ze lecz straszny los, okrutna smierc w udziale im przypadla, krola zjadl pies, pazia zjadl kot, krolewne myszka zjadla :ico_szoking: pozniej sie okazuje ze sa z cukru, piernika i marcepana ale ja bym juz po takim szoku ktory mi zafundowali na poczatku nawet tego nie dosluchala!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości