Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 maja 2009, 23:32

Kati cała przyjemność po mojej stronie :-D
Brawa dla dziewczynek za nocki bez pampersa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Wiadomo początki bywają trudne,ale teraz już pewnie będzie z górki :-)

u nas też od kilku dni pada i już są takie ogromne kałuże ,że :ico_szoking: .Bartek wczoraj u babci tak się zmoczył,że :ico_olaboga: .W kaloszkach mu woda chlupała ,a dodam,że był pod opieką ...Dominika :-D .Wrócił do domu przemoczony i przeszczęśliwy :ico_haha_01:

uciekam spać,bo wczoraj troszkę nocki zarwałam i dziś :ico_spanko: mnie męczy :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

01 cze 2009, 10:57

Zapraszam na kawusie z rana :ico_kawa:

Wiecie co od wczoraj bolal mnie polik od wewnetrznej str i myslalam ze moze sie ugryzlam w nocy czy cos takiego, ale dzis rano jak sie obudzilam jest jeszcze gorzej,patrze do lustra i nie wierze,prawie cala dolna osemka zarosnieta dziaslem :ico_szoking: tak mnie to bolo ze nawet nie moge nic jesc,bo ciezko mi cokolwiek ugrysc :ico_zly: nawet byzi nie moge dobrze zamknac :ico_zly: :ico_zly:

Iwciu,Bartus byl napewno bardziej zadowolony ze spaceru z Dominikiem niz jakby byl z Toba :-D w koncu nie ma to jak starszy brat.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 cze 2009, 13:43

http://change.menelgame.pl/change_please/1368806/ -prośba od mojego synka starszego-klikajcie na ten link -dziś prośba też aktualna



kati ja poproszę kawki :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

01 cze 2009, 15:37

Iwciu pow.Dominikowi ze w link kliknelam,tylko o co w tym chodzi,bo nie kumam za bardzo :ico_noniewiem:

Ide robic kawke bo pogoda do d...ze az sie spac chce,wieje i pada :ico_zly: i musze poszukac czegos slodkiego bo mam @ i mam chcice na czekolade :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 cze 2009, 15:55

Kati - za takie klikanie Dominik ma kasę na "używki" (piwko,wóda itp...) ,miejsce do żebranie też podobno trzeba kupić i takie inne potrzeby bezdomnego menela :ico_oczko: .Niedługo mu sie pewnie znudzi,ale póki co to klikajcie w ten link niech ma dziecko za co żebrać :-D

Kati ta twoja ósemka jak się sprawuje,dalej boli,a ona rośnie,czy już wyrosła,cóż tak szaleje :ico_olaboga:

u nas wreszcie dziś nie pada,ale pogoda ciągle taka niepewna :ico_noniewiem:
ja sobie właśnie kawkę zrobiłam,idę wypić ,bo zimnej nie lubię :ico_nienie:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

01 cze 2009, 16:06

O moj bleze, kasa na "uzywki"czego to ludzie nie wymysla :-D ale pewnie niech ma radoche :ico_brawa_01:

Ja mam juz ta 8 od dawna,tylko teraz mi napuchlo dziaslo,nie wiadomo z jakiej przyczyny :ico_noniewiem: i wyglada to tak jakby zab byl schowany w tym dziasle,boli jak cholera :ico_zly: :ico_olaboga: Iwciu czy mi sie wydaje ,czy my tu same zostalysmy na tym forum :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 cze 2009, 18:13

Kati ja też mam takie wrażenie,gdzieś te nasze paniusie pouciekały :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

01 cze 2009, 18:43

No to nie ladnie dziewczyny,wracajcie do nas :569: :569: :569: :569:

Moja Olcia zrobila strajk z jedzeniem.Od obiadu nic konkretnego nie zjadla,nic jej nie wchodzi ani owoce,ani chlebek z ulubionym serkiem,tylko same bzdury,teraz np zapycha sie chipsami :ico_zly: zrobie jej chyba kaszke na kolacje,pozniej mleko,a jutro moze bedzie miala normalny apetyt :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2009, 09:11

witam z rańca :-D
dziś znów u nas deszczysko,więc zapraszam na mocną kawkę.Dodatkowo wczoraj zjechała do mnie @ i całkiem nie wiem co mi się chce a co mnie nie boli :ico_olaboga:

idę wstawić jakąś zupkę,jakieś ciacho trzeba zrobić a tak mi się nie chce :ico_wstydzioch:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

02 cze 2009, 09:45

Ja rowniez witam i poprosze kawusie :-D

U nas naszczescie dzis slonecznie tylko troszke wieje,ale i tak jest cieplutko.
Ja na obiadzik kurczaka dzis usmaze :ico_haha_02:

Ide sie umyc i do porzadku doprowadzic,ledwo co wstalam to od razu do kompa :ico_puknij: dobrze ze chociaz malej mleko zrobilam :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość