Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 cze 2009, 21:17

leona, e tam,za malo :-D

Kurcze,tesciowa jutro wyjezdza i znowu bede musiala sama gotowac,sprzatac..ehhhh do dobrego sie czlowiek szybko przyzwyczaja..a buuuu :ico_wstydzioch:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

02 cze 2009, 22:06

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: już stycznówki

gratulacje i spokojnych 9 miesięcy

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 cze 2009, 09:06

Dzień dobry
Ja dzisiaj jestem przymulona bo pogoda do d... tylko pada i wieje a mi się nawet z łóżka wstać nie chciało :(
Mam nadzieję że będzie od jutra lepiej bo normalnie zasypiam na tym krześle.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 cze 2009, 09:29

witam i ja :ico_sorki:

U nas tez dzis szaro i deszczowo :ico_noniewiem: Nocka jakas niespokojna :ico_olaboga:
No i stawiam za 10 tydzien :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 cze 2009, 10:45

witam z rana

u nas szaro i deszczowo :ico_placzek: :ico_chory:
jutro wyjezdza i znowu bede musiala sama gotowac,sprzatac..ehhhh do dobrego sie czlowiek szybko przyzwyczaja..a buuu
:ico_haha_01: ja nie lubie jak moja tesciowa gotuje :ico_haha_01:
ale mamusi uwielbiam :ico_brawa_01:
No i stawiam za 10 tydzien :-D
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja dzisiaj siedze w domu
ale jutro musze jechac zrobic ten progesteron
i przy okazji chyba porobie reszte badan
tylko nie wiem jak wytrzymam bez sniadania :ico_chory:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 cze 2009, 11:34

leona, moja tesciowa to super babka i gotuje rewelacyjnie,wiec naprawde mialam dobrze,bo robila wszystko na co mialam ochote :ico_brawa_01: Dzis wracaja do Sopotu i znowu jak wracam do akcji :ico_oczko: No ale ile mozna odpoczywac :ico_wstydzioch:

A co do gotowania mamusi,to tez swietnie gotuje i duzo przepisow mam od niej :-D

Siostra tez do mnie dzwonila,ze maja juz czeresnie i mam przyjechac, a ja sie boje,bo to cala wyprawa,no i to zwolnienie co mam L4,jest takie,ze mam lezec i w razie jakiejs kontroli to leze :ico_zly:

Dasz rade z tymi badaniami,ja wzielam sobie kanapeczke i zaraz popobraniu krwi zjadlam :ico_wstydzioch:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 cze 2009, 15:17

Dasz rade z tymi badaniami,ja wzielam sobie kanapeczke i zaraz popobraniu krwi zjadlam
chyba tez tak bede musiala zrobic :ico_oczko:

ja sie zdrzemnelam :ico_spanko:

ale co tu innego robic jak caly dzien pada deszcz :ico_zly:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

03 cze 2009, 16:48

Witam.byłam dzisiaj robic beta hcg ni i się potwierdziło spada :ico_placzek: .w niedzielę jak miałam robioną w szpitalu beta 11003 a dzisiaj 9970 dodam jeszcze że badania były robione w tym samym laboratorium w szpitalu.tak że jutro czeka mnie strasznie trudny i ciężki dzień i nie wiem jak ja to wszystko przeżyję .Wiem że będę musiała byc silna ale to naprawdę jest bardzo trudne .w dodatku mąż musi byc jutro w pracy i nie ma mowy o tym żeby był ze mną w szpitalu ale moja mama która jest ze mną od poniedziałku w domu zaproponowała sama że ze mną pojedzie i będzie przy mnie cały czas.tak że myślę że jakoś to będzie. nagorsze teraz to jest to czekanie .po nocach spac nie mogę i nie wiem jak będzie tej nocy chyba nawet oka nie zmrużę.ale pocieszają mnie wszyscy jak tylko mogą nawet brat do mnie dzwoni codziennie z Londynu i mnie pociesza chociaż wiem że też jest mu z jednej strony ciężko jego żona też spodziewa się dziecka ma termin na grudzień ale dzięki BOGU u nich zagrożenie minęło 2 tygodnie temu i teraz wszystko jest ok.przepraszam że wam tutaj tak smucę ale musiałam to z siebie wylac .
LEONA pytanie do Ciebie czy ty masz termin na 10 stycznia?
dziewczyny trzymam za Was kciuki. i wierzę w to z całego serca że za kilka miesięcy ponownie będę mogła dołączy do jakejś grupy np.majóweczek albo czerwcóweczek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 cze 2009, 17:02

zuzab, przykro mi bardzo,ze to Cie spotkalo :ico_placzek: Czy wiadomo jaki jest powod? No i dlaczego dopiero na majowki chcesz dolaczyc,moja siostra poronila i po miesiacu wpadli i urodzila sliczna Danielke :ico_brawa_01: Mysle,ze ten maly anioleczek bedzie czuwal teraz nad wami,i nastepny bobas urodzi sie caly i zdrowy. Przykry napewno bedzie zabieg,ale dasz rade. Tu na lipcowkach jest Katka,ktora poronila az dwa razy a teraz jest w ciazy z Aurelka i niebawem rodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No i oczywiscie zagladaj do nas i pisz co u Ciebie,jestes styczniowka :ico_wstydzioch:

leona, u nas bylo nawet slonko ale bardzo zimno,tylko 14 stopni i chyba przez ta zmiane pogody ja sie czuje dzis fatalnie :ico_noniewiem: W glowie mi sie kreci,spac mi sie chce i jest mi slabo :ico_olaboga: A buuu...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 cze 2009, 17:35

zuzab, trzymaj sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tez kilka lat temu poronilam i mialam zabieg
latwo nie bedzie ale dasz rade :ico_sorki:
LEONA pytanie do Ciebie czy ty masz termin na 10 stycznia?
tak :-)
u nas bylo nawet slonko ale bardzo zimno,tylko 14 stopni
no a u nas co chwile pada :ico_noniewiem:

ja czuje sie dobrze
chociaz ciagle bym spala :ico_spanko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość