Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 cze 2009, 16:33

Ale laska z Ciebie, masz taka fotogeniczna twarz ze szok, super wygladasz na zdjeciach
dziekuje ale ja jak laska nie wyglądam :ico_nienie: daleko mi do niej :ico_placzek:
A co do wesel to ja sie nie wypowiadam, bo mam całkiem innaczej niz wy
ja wesela nie mialam bo ślubu nie ma ale jakoś już mi przestaje na tym tak bardzo zależeć :ico_noniewiem:
kibelki posprzatane jeszcze gore odkurze i obiad ale w taka garówe nie chce sie gotować gooooooooorąco :ico_noniewiem:
dziekuje za komentarz na Nk :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 cze 2009, 16:47

Witam

Dzieki kochane za kaplemenciki o Weroni i Aduni :ico_sorki: :ico_oczko: Pati85, U mnie tez kiepsko z M jwst tak w ku....jacy ze szok :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: czepia sie byle czego i jak ostatnio ja sie staram jak moge nawet i sexik jest to i tak jak stwierdzil sexs wszystkiego nie zalatwi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i wez sie tu kobito staraj mmarta81, A co do zrobienia czego kolwiek w domu to wszystko sama musze i juz ma nawet problem jechac na zakupy
Ja mu mowie ze dziecko jest podziebione i nie chce z nia narazie wychodzic na dwor i zebysmy skoczylyli do sklepu raz dwa to on zaczol morde drzec ze co ona ma jeszcze ku...wa w tym domu robic a zanaczam ze nic nie robi kapletnie nic wraca z pracy i siedzi przed kompem albo z dzieckiem sie pobawi i tyle jego roboty Lozeczko sama skladalam i teraz jak bedzie trzeba obnizyc to wiem ze sama musze to zrobic
Do innego pokoju sie jeszcze nie przeniosl ale szuka dziory w calym zeby to zrobic ale ja mu mowie ze nie moze sie przeprowadziac do pokoju dziewczynek to stwierdzil ze sie w ogole wyprowadzi czujecie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie rece opadaja :ico_olaboga:
wiola85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Barawa dla Filipka za zebaczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna, a ja mysle kochana ze jak ci sie nie podoba ten wozek to im to powiedz i nie musisz nic na sile lepiej niech sprzedadza na allegro i tyle a ty jak co kupisz sobie jakis taki na szybko ugniataczek jak ja to mowie zwykla parasolke na takie szybkie wypady a tak masz fajny wozeczek co masz i tyle
A co do czerwieni Wera ma czerwony wozek i nie jest brzydki nawet bardzo ladny :ico_oczko: he he he Ale fakt jest faktem ze wazne jest jaki to wozek :ico_oczko: A co do tych twoich wielkich cyusiow to ja bym ich tak nie nazwala sa moim zdaniem fajne nie za duze i nie za male w sam raz duze to ja mam

mmarta81, Ja kochana tez waze teraz 70 kg :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: tyle ze wzrost 164 czyli masakryczna toczaca sie kula ze mnie

[ Dodano: 2009-06-02, 16:49 ]
dziekuje ale ja jak laska nie wyglądam :ico_nienie: daleko mi do niej
Nie gadaj kochana przeslicznie wygladasz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 cze 2009, 21:37

ja wesela nie mialam bo ślubu nie ma ale jakoś już mi przestaje na tym tak bardzo zależeć :ico_noniewiem:
no ja niestety nie moge go miec wcale, bo moj maz jest rozwodnikiem i mamy tylko cywilny, jest mi troszke przykro z tego powodu, bo nie jestem jakas specjalnie wierzaca, ale czasami chodze do koscioła, a nie moge isc do komunii swietej, a ostatnio sie dowiedziałam ze nawet nie moge zostac chrzestna, bo nie jestesmy w pełni praktykujacymi katolikami :ico_olaboga:

Porabana ta nasza wiara, teraz M prawie wcale juz nie chodzi do koscioła, no ale trudno, najwazniejsze ze sie kochamy :-D

dana, nie zazdroszcze sytuacji z mezem, musi byc nie ciekawie, ale bedzie lepiej :-)
A waga sie nie przejmuj, kazdemu cos sie tam nie podoba. JA to juz jestem az za chuda, bo waze 59kg na wzrost 172 i wszystkie gacie mi z pupy leca. Niby fajnie czy cos tam, ale juz M mi powiedział ze jestem zbyt koscista :ico_szoking: tak wiec jak by nie było zawsze jest cos nie tak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 cze 2009, 21:52

Dzien dobry, a u nas przesrany dzien :ico_olaboga: :ico_olaboga: okazalo sie ze moj M mial jakies przesluchanie w pracy, jeszcze moze miec przesrane, wiec kolega mi przywiozl auto, wpakowalam mala do samocodu i pojechalysmy na uczelnie. Nie poszlam na zaliczenie ktore okazalo sie byc egzaminem... wszyscy pieknie ubrani a ja z Nina cala rozowa :D wszyscy ja podziwiali i chcieli ja podotykac ;) a byl caly rok wiec wzbudzilysmy niemala sensacje :)) babka powiedziala ze spoko mam przyjsc na konsultacje wiec chcwala jej za to :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: poza tym pojechalysmy po katarek do cioci - nina pobawila sie z kuzynka rok starsza :) a pozniej po M do pracy i od 20.30 do 21.30 szalala bo nie chciala spac.. a normalnie chodzi przed 19 :( ja mam jutro kolejne zaliczenie ale na nie juz musze sie pouczyc :((( wiec zabieram sie do nauki i pewnie posiedze z 30 minut bo mi sie nie chce dluzej ;) a z rana pojde na silownie zamiast sie uczyc :502: :505: :504: :508: :508: :508: :508: :508:

[ Dodano: 2009-06-02, 22:54 ]
Ach bylabym zapomniala - na powitanie kolega mnie przywital na uczelni z paczka rafaello i butelka martini :DDDD

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 cze 2009, 22:21

http://www.allegro.pl/item646848636_lek ... 5_5kg.html

znalazłam fajną parasolke,chyba Ty yoanna szukałaś :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 cze 2009, 22:26

znalazłam fajną parasolke,chyba Ty yoanna szukałaś
:ico_brawa_01: no fajowa

yoanna, ja sie nie dziwie ze oblegali ciebie i Nine :-D no i niedziwe sie ze nie chce ci sie uczyc :-D

wiola85, jak ja Ci zazdroszcze tej wagi :ico_sorki: o kochana nie masz pojecia :ico_sorki:
zaczelam odchudzanie :-D
Iga i tak nie je juz samego cyca wiec chyba moge :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-02, 23:13 ]
chyba mam jakies zalamanie nerwowe czy cos...
no same czarne mysli mam w glowie :ico_placzek:
masakra i tak juz ciagle :ico_placzek:
kiedys mialam tak tylko przed zasnieciem a teraz ciagle :ico_placzek: ze iga umrze ze ja umre :ico_noniewiem: jak jakis czubek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 cze 2009, 06:44

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Marta moze okresik sie zbliza? Poza tym u Ciebie caly czas hormony buzuja, wiec moze przejdzie jak sie unormuja? Ja przed okresem zawsze mam takie czarne mysli :/

Agusia, wozek spoko :D ja znalazlam takie pol spacerowki sliczne, ale narazie olalismy parasolke. Mamy spacerowke i poki co to powinno wystarczyc :)

A ja wstalam juz o 6.00 :/ mam sie uczyc bo wczoraj poszlam spac 10 minut po tym jak otworzylam notatki ;) stwierdzilam ze dzis bedzie dobry czas na to zeby cos poczytac... Nina szaleje, wiec skupic za bardzo sie nie da :) ale spoko nie w czerwcu to we wrzesniu zalicze :) jakos tak nie mam parcia ...

Wzielam wczoraj katarek dla Niny i bedziemy odciagac jej odkurzaczem :D no zobaczymy, to nasz pierwszy raz ale wszyscy polecaja - ona na szczescie bardzo lubi odkurzacz i cieszy sie jak go wyciagam bo wie ze zaraz jej wciagne stopke :D i strasznie sie cieszy wtedy - na szczescie rowniez mamy 5 stopniowa skale mocy na odkurzaczu wiec nie uszkodzi jej noska - I hope so :)

Zmykam pobawic sie chwilke z Nina i do nauki fuuuuu

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 cze 2009, 09:48

dana, nie zazdroszcze sytuacji z mezem, musi byc nie ciekawie, ale bedzie lepiej :-)
Powiem ci kochana ze juz jestem zmeczona ta cala sytulacja i musze stwierdzic ze kiedys znajome mi mowily ze wszyscy faceci to swinie i bez wyjatku bo tylko udaja ze nas rozumieja najbardziej to rozumie nas ale inny kolega a tak dokladniej lepiej udaje bo niestety tak jest ze jak sie z nimi rozmawia to mowi ze on by swojej kobiecie tak nie mowil tak nie zrobil a jak juz ma ta swoja to po czasie to samo robi albo gorzej wiec juz nie wierze ze sa jacys lepsi ja tez tak bronilam mojego M jak mi tak mowiono i po 16 latach zwiazku y przykroscia przyznaje ze sie mylilam niestety a tamte mialy racje
JA to juz jestem az za chuda, bo waze 59kg na wzrost 172
Buuuuuuu :ico_placzek: no to sie jeszcze sie bardziej zalamalam nie dosc ze mala jestem to okragla jak paczek
zaczelam odchudzanie
a jak ci idzie bo mnie koszmarnie wiesz kochana ty to jestes tez wysoka to i tak wygladasz o niebo lepiej :ico_oczko:
hyba mam jakies zalamanie nerwowe czy cos...
no same czarne mysli mam w glowie :ico_placzek:
masakra i tak juz ciagle :ico_placzek:
kiedys mialam tak tylko przed zasnieciem a teraz ciagle :ico_placzek: ze iga umrze ze ja umre :ico_noniewiem: jak jakis czubek
Nie czubek!!! ja tez sie ciagle boje o mala i widze ze moj M tez tak sie boi jak poloze ja do lozeczka to ciagle pyta czy spi na pleckach czy na boczku bo boi sie ze sie przewroci na twarzyczke i sie udusi i w ogole jest za tym zeby ja miec przy sobie ciagle mowi zeby jej nie odkladac do lozeczka wiesz jak czlowiek sie naslucha o tych smierciach lozeczkowych i w ogole to zyje w ciaglym stresie a po za tym swiat jest tak zakrecony i ludzie zli ze czlowiek sie boi zeby krzywda tym naszym maluszkom sie nie stala :ico_olaboga: Ja tez ogolnie sie boje o wszystko i mam przedziwne mysli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 cze 2009, 10:38

Wpadlam sie przywitac, ale nie wiem co mam pisac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-03, 10:41 ]
dana, nie wiedzialam, ze masz taka duze cora, jaka pannica, ladna dziewczyna, ile ma lat????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 cze 2009, 10:44

witam z rana
Iga wlasnie wal,la w kant nogi od stolu :ico_olaboga:
Ja tez ogolnie sie boje o wszystko i mam przedziwne mysli
no wlasnie :ico_noniewiem:

u nas mialo dzisiaj byc pogorszenie pogody ale jak narazie upal :ico_sorki:
wiec zmykam na spacerek :-D
milego dnia

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość