Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 16:42

miszka pisze:My musimy dla naszych bobaskow,mimo wszystko starac sie pocieszac i wspierac ,bo wszystko bedzie w porzadku,zobaczycie
oby oby...nie nie moge o tym juz myslec bo normalnie szok :ico_placzek: a jak tam Miszka znalazlac jakies fajne mieszkanko?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 16:47

Martunia,ja dzis wolne w pracy wzielam i poszlam na rajd po agencjach,znalazlam kolejne 6 mieszkan do obejrzenia i na pewno cos wybiore bo wszystkie na parterze i z wyjsciem z salonu na ogrod,a tego wlasnie szukam :-D Teraz tylko kwestia,czy mozna bedzie w ktoryms powiesic antene,bo ja nie dzwigam angielskiej telewizji,a jestem uzalezniona od polskiej :ico_olaboga:
Moze nawet bedziemy sie przeprowadzac w tym samym terminie :-D

[ Dodano: 2008-04-08, 16:50 ]
Ty kochana jutro juz 15 tydzien!To juz naprawde z gorki,po kolejnym usg anatomicznym juz tylko czekac na szczesliwe rozwiazanie,wiec uszy do gory :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 17:20

miszka pisze:Teraz tylko kwestia,czy mozna bedzie w ktoryms powiesic antene,bo ja nie dzwigam angielskiej telewizji,a jestem uzalezniona od polskiej
chyba nie powinno byc z tym wiekszego problemu.No to mam adzieje ze cos wybierzecie :ico_sorki: szkoda ze blizej nie mieszkasz bysmy razem na spacerki mogly chodzic :ico_sorki:
miszka pisze:Ty kochana jutro juz 15 tydzien!
no wiem wlasnie ze :ico_chory: jutr :ico_chory: o juz 15 tyd. :ico_szoking: szok

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 17:28

mmarta81 pisze:chyba nie powinno byc z tym wiekszego problemu.No to mam adzieje ze cos wybierzecie szkoda ze blizej nie mieszkasz bysmy razem na spacerki mogly chodzic

Ale byloby fajnie,pewnie po sklepach ogladac ciuszki tez bysmy biegaly :ico_haha_01:
mmarta81 pisze:no wiem wlasnie ze jutr o juz 15 tyd. szok

Ale leci,co?ani sie obejrzymy a tu 20 tydzien bedzie,i polowa za nami.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 18:21

Ja tak sobie mysle ze oby do tego 32 tygodnia sociagnac i bedzie dobrze :ico_sorki: ciesze sie ze jak narzie mnie zadne chorobskon nie zlapalo i ze sie dobrze czuje :ico_sorki:
miszka pisze:Ale byloby fajnie,pewnie po sklepach ogladac ciuszki tez bysmy biegaly
o no wlasnie to by bylo super :ico_brawa_01: juz kilka ciuszkow kupilam ale to bardziej przez przypadek bo byla jakas promocja tak to narzie sie nie biore za kupowanie...z wiadomych powodow :ico_noniewiem: ale jak sie przeprowadzimy to chce w miare szybko kupic szafe i kompde do dzieciecego pokoiku zebym pozniej mogla ciuszki ze spokojem popraci poprasowac ale to nie wczesniej niz w lipcu raczej pod koniec lipca chyba sie zdecyduje

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 20:16

Nie no ,wiesz ja tak opowiadam o niekupowaniu za wczesnie,ale raczej tego ciezkiego sprzetu-wozkow,lozeczek ,komodek-bo to tworzy klimat w mieszkaniu.Ale ciuszki to chyba juz spokojnie mozemy kupowac powoli,bo jak zostawimy wszystko na ostatnia chwile to nas finansowo zabije :ico_olaboga:
Ale pokoik tak jak Ty, gdzies na poczatku lipca zaczne urzadzac.
mmarta81 pisze:Ja tak sobie mysle ze oby do tego 32 tygodnia sociagnac i bedzie dobrze ciesze sie ze jak narzie mnie zadne chorobskon nie zlapalo i ze sie dobrze czuje

Moj Mateuszek urodzil sie w 32 tygodniu ,masz racje to juz tak niezle ,on sie co prawda urodzil ze spora niedowaga 1400,bo po prostu faszerowali go w brzuchu antybiotykami,ale dziecko urodzone juz w 24 tygodniu ciazy ma szanse przezyc!!!Przeciez one po 600 gram maja,widzialam takie drobinki,miscily sie w 1 dloni pielegniarki :-D
Ja tez odpukac,od grudnia nie chorowalam,a to dosc dziwne,ale najgorsze sa choroby w pierwszym trymestrze,wiec my juz mozemy chorowac!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 21:05

miszka pisze:ale najgorsze sa choroby w pierwszym trymestrze,wiec my juz mozemy chorowac!
:ico_brawa_01: to juz za nami oby nam dalej zdrowko dopisywalo :ico_brawa_01: :ico_sorki:
miszka pisze:24 tygodniu ciazy ma szanse przezyc!!!Przeciez one po 600 gram maja,widzialam takie drobinki,
no dokladnie moja kolezanka urodzila 1000gram na raczce sie coreczka miescila taka malutenka jak paczuszka cukru-a teraz jaka panna :ico_sorki: wiadomo im pozniej tym lepeij dziacko wieksz i wszystko dobrze juz uksztautowane gotowe do zmierzenia sie ze swiatem.Mi tak przykro jak ogladalam taki film o porodach i te biedna malenstwa tak krzycza po urodzeniu tak im napewno zimno i jasno i obco :ico_noniewiem: oj jak ja zaraz przytule to moje malenstwo jak sie urodzi to juz nigdy nie puszcze :-D a propo urodzin to ostatnio stwierdzilam ze tak miebardzo bym chciala zeby ktos moje malenkie dziecko bral na rece wogole zeby znajomi przychodzili je ogladac :ico_noniewiem: i pewnie cos mam z gorem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 21:31

mmarta81 pisze:a propo urodzin to ostatnio stwierdzilam ze tak miebardzo bym chciala zeby ktos moje malenkie dziecko bral na rece wogole zeby znajomi przychodzili je ogladac i pewnie cos mam z gorem

Wiesz,ze mnie to tez jakos tak mierzi,chyba nie bede pozwalala dotykac!
Tyle miesiecy bedzie czescia mnie ,a po urodzeniu ludzie zaczna je traktowac jak osobny byt,jakos mi to nie pasuje!
Ja teraz placze na wszystkich filmach,ale jak widze malutkie dziecko, niekoniecznie ogladajac porod,to sie tak roztkliwiam,lzy mi plyna strumieniami.W ogole tak mi jakos wszyskich szkoda,nie wiem co te hormony ze mna robia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 kwie 2008, 10:33

miszka pisze:W ogole tak mi jakos wszyskich szkoda,nie wiem co te hormony ze mna robia
no dokladnie nie mowie juz jak zobacze jakies takie malenkie bobo jak jestem gdzies w sklepie czy na ulicy i o tym zagladaniu do wozkow :ico_sorki: jeszcze mnie ktos do wiezienia wsadzi za to zagladanie ludziom do wozkow :ico_sorki: A tak wogole to dziendobry Miszka pewnie w pracy dzisiaj :ico_sorki: milego dnia zycze :ico_brawa_01: u nas ladne sloneczko :ico_brawa_01: spijam kawke i szykuje sie do zjadzenia sniadanka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-09, 10:34 ]
aaaa 15 tydzien dzisisj mi sie zaczyna :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 kwie 2008, 16:41

mmarta81, gratuluję!!!!! :ico_brawa_01:
ja jeszcze trochę i nareszcie przerzuce sie na drugi trymestr.... :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość