Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 cze 2009, 11:59

dana, mmarta81, z włosami tez miałam problem po porodzie, a dokładnie po 3 miesiacach zaczeły mi strasznie wypadywac, normalnie garsciami. Platac to mi jakos specjalnie sie nie platały, bo nie mam takich długich włosow jak wy.
Stosowalam jakiest tam witaminy, odzywki i po 2 miesiacach ustało, ale to podobno naturalne ze organizm osłabiony, ale dziwne ze dopiero po 3 miesiacach :ico_noniewiem:
Teraz juz jest spoko :-D

A dzis zona mojego szwagra zrobi mi jakies jasniejsze refleksy pasemka na moich włosach, bo jakos zachciało mi sie zmiany, a ciagle w tym ciemnych brazowych wlosach wygladam nudno, obym nie wygladała jak potwor z jasniejszymi wlosami. :ico_szoking:

No i od poniedziałku do pracy :ico_placzek: bede chodzila na dwie zniany od 7 do 14 lub od 14 do 21. Nawet lepiej ze tak przynajmiej bede mogła całe rano lub popołudnie spedziec z Filipkiem. Tylko najgorzej ze jeszcze nie mam tego prawka i czekaja mnie wycieczki autobusowe :ico_zly: no chyba ze M bedzie mogł to mnie zawiezie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 cze 2009, 12:22

Witam

marna pogoda, zimno, raz slonce a raz niebo takie czarne jakby mialo püadac.
Erik nie chce mi juz spac o 20 chodzi tak o 22 i dzis wstal o 9.30, wykorzystalam to i sprzatnelam kuchnie, musze jeszcze lazienke sprzatnac

Macie racje dziewczyny, lepiej isc do lekarza, nie wiem co sie stalo, juz nie pierwszy raz zapomnialam tabletki,a le tak nie mialam wiec teraz tym bardziej sie martwie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 cze 2009, 14:05

Witam się z wami nastukałyście tych stronek :-D
My wczoraj byliśmy na plaży ogólnie miły dzionek wkleje wam kilka fotek

w drodze na plaże
Obrazek

Obrazek
wylegujemy się

Obrazek

z tatusiem
Obrazek
Obrazek

Obrazek
tu Kacperek najadł się piasku :ico_noniewiem:
Obrazek
jeszcze filmik jak jadł piach :ico_noniewiem:
http://www.youtube.com/watch?v=dE4kwcsI ... annel_page
a to już w domku w baseniku :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 cze 2009, 19:10

Jejku dziewczyny po pierwsze dziekuje, bo myslalam ze za to chwalenie mnie potępicie :(
Po drugie Dana jakby ktos tak o mojejNinie kiedys powiedzial, to bym go za jaja chwycila i wykrecila :[ naprawde!! Wiec Ci sie wcale nie dziwie!!
Po trzecie Adia zazdroszcze piasku, morza i pogody! Jak ja uwielbiam morze.. mam nadzieje ze w tym roku uda sie wyjechac gdzies :))

A po czwarte kupilismy dzis nawilzacz powietrza - o taki:

http://allegro.pl/item653611608_nawilza ... od_ss.html

I deske do krojenia, i kocyk zeby polezec nad jeziorkiem troche, i byly takie sliczne obrusy - a szukam czarnego bawelnianego takiego bez nadrukow itp, ale narazie nie moge znalezc.

Projekt oddany, kolega mnie zabral za to na shoarme (kurczak z frytkami, sosami, bulka i zestawem surowek :DDD chcial mi postawic drinka ale bylam autem - milo z jego strony :) a mi to naprawde bez roznicy czy robie prace sama czy za kogos :))
Ale stwierdzilam, ze pomlu nie mam z nimi o czym rozmawiac :( bo ja bym im o Ninie opowiadala i o tym ze wykupkala migdala z rafaello (ktore jej dalam w papierku, i zjadla ze smakiem zanim zauwazylam - nie pisalam Wam o tym? nie? no nie lubie sie powtarzac a czasem mi sie zdarza :) no i wiem ze oni niebardzo chca to sluchac...

Moj m drugi dzien z rzedu siedzial od 10 praktycznie do 17 z mala, bo ja pojechalam najpierw na silownie - gdzie moj przystojny pan instruktor trenowal jakas blondyne i sie tak podniecala i takimi tekstami rzucala i w koncu wziela od niego numer telefonu :ico_zly: :ico_zly: :P:P

A teraz spadam do sklepu bo moj M sie uczy i obiecalam kupic mu lody albo pudding czekoladowy, za to ze sie tak ladnie mala zajmowal

A co do Zirci i Miszki to tez bym chciala zobaczyc maluszki ich :)
Zirca a Ty wrocilas na stale do Polski czy wracasz do Dublina? Kiedy zaczniesz nas czesciej odwiedzac? I pokaz nam Ala wreszcie!! Please :)

[ Dodano: 2009-06-04, 20:12 ]
A Wiola!! A propo tesciowej - ja bym nigdy nie poszla przeprosic, niestety jak nie czuje sie winna to mi to nie przejdzie przez gardlo :( a Twoj m zachowal sie jak kazdy facet broniacy mamusi (moj tez ja broni zawsze jak o niej mowie cos zlego :()

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 cze 2009, 22:14

Yoanna masz sie czym chwalić wiec ok. :ico_brawa_01: no ja tez moge troszke na przykład w przedszkolu występowlam jako tancerka tańczylam krakowiaka taniec grecki spiewalam na scenir itd. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no i na ty,m się skończyla moja przygoda z tańcem i piosenką :-D :-D
ale dzis mam powód do dumy Kacperek podniósl sam pupke trzymajac sie fotela i pięknie wstał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dodam tylko że na tym fotelu siedział Piotrek a kacper gdy się chwytal to chapnoł go za jajka :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: i się szybciutko podniósł szkoda że tego nie nagralam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 cze 2009, 22:33

tym fotelu siedział Piotrek a kacper gdy się chwytal to chapnoł go za jajka i się szybciutko podniósł szkoda że tego nie nagralam
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ja leje ale sie usmialam
wielkie brawa :ico_brawa_01: dla Kacperka :ico_brawa_01:

yoanna, fajowy ten nawilzacz musze tez kpic :ico_sorki: ale sie boje ze mi plesn wyjdzie na scianach :ico_oczko:

adia26, swietne foteczki :ico_brawa_01: jak sie slicznnie bawi piaskiem :-D i jaki dobry moze byc :-D

U nas wlasnie byli znajomi jeszcze tacy ktorych z Polski znamy i na poczatku mieszkalismy z nimi 6 miesiecy w jednej chacie przywiezli Igusi prezent na dzien dziecka :ico_brawa_01: ten chudzik rozsuwany co Ty masz Yoanna :ico_brawa_01: bardzo jej sie podoba nie chciala z niego zlezc :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 cze 2009, 22:43

tym fotelu siedział Piotrek a kacper gdy się chwytal to chapnoł go za jajka i się szybciutko podniósł szkoda że tego nie nagralam
no super,nie źle sobie radzi! ah ci faceci:) :ico_brawa_01: :-D
super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w tym piasku to Kacperek chyba skarbów szukał :-D tak kopał i kopał!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przywiezli Igusi prezent na dzien dziecka
super :ico_brawa_01: pochwałą dla znajomych! u nas o dniu dziecka zapomniala najbliższa rodzina czyli dziadkowie moich dzieci( teściowie) :ico_placzek: przykre ale prawdziwe!!!!ale po tym wszystkim ja sie juz do nich nie odzywam!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dobranoc,idę lulu!~!! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 cze 2009, 22:57

u nas o dniu dziecka zapomniala najbliższa rodzina czyli dziadkowie moich dzieci( teściowie) przykre ale prawdziwe!!!!ale po tym wszystkim ja sie juz do nich nie odzywam!!!
:ico_noniewiem: no czasem i tak bywa co zrobisz moze o urodzinach nie zapomna :ico_nienie: :ico_sorki:
dziewczyny jeszcze troche i bedziemy wyprawiec pierwsze urodzinki dzieciaczka :ico_brawa_01:
ja juz wiem gdzie tort zamowie i ze Iula bedzie miala klauna :ico_haha_01: :ico_haha_01: reszty narazie nie wiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 cze 2009, 07:59

Klauna oja :DDD spoko :)
Agusia, a tesciowie Twoi to dupiaści sa! Moi przynajmniej caly czas oferuja pomoc przy malej, caly czas chca ja widziec a jak widza to nie wypuszczaja za rak, co mnie drazni no ale to dziadkowie wiec zagryzam usta :/ naprawde nieladnie ze tak rzadko widuja dzieci i poki maly jeszcze nie wie o co chodzi to Twojej coreczce moze byc przykro, ze dziadkowie o niej nie pamietaja i jej nie odwiedzaja :(
A co do nawilzacza to tez sie balam, ale to jest takie dziwne, zwieksza wilgotnosc powietrza, ale jak sie nastawi ta pare na meble np to w ogole sie nie skrapla nic :O:O i ta mgielka nie jest mokra tylko zimna, nie wiem jak oni to robia, po kilku godzinach przyszlam do malej do pokoju a tam jak dmuchalo na lozeczko i kocyk to wszystko suchutenkie ani kropli wilgoci nie czuc - no i podobno jony srebra nano silver, maja dzialanie antybakteryjne i antygrzybiczne i nic sie nie pojawi.. no zobaczymy :) moj M twierdzi, ze rewelacyjnie sie oddycha jak sie wstaje po takiej nocy i ze mozna wziac taki gleboki oddech i jest tak super :D mam nadzieje, ze ninie tez sie podobalo bo ma ten katarek i kaszelek :( a my chcialysmy dzis jechac do mojej mamy, z nina pospacerowac po lesie no i przede wszystkim pokazac jak mala chodzi za raczke, i jak pieknie spaceruje na okolo stolu, lozka itp :) w ogole najbardziej lubie, jak leci za mna na czworaka, po chwili chwyta sie nogawki i zaczyna wstawac i pozniej stoi z ta malutka glowka i wielkimi oczami i patrzy w gore na mnie :D i jak ja biore na rece to sie cieszy mniammmmmmmmmm :D kochana :):)

dzisiaj tez jedna pobudka w nocy, mam nadzieje, ze to juz bedzie norma! Dzis rowniez musze isc na kontrole do lekarza - wydaje mi sie, ze pupa jej sie poprawia, ale dalej czerwona, no moze rozowa, a wczesniej byla krwisto czerwona. Ale kaszle i kaszle :( no wiec nici z wyjazdu, moze do jutra sie cos poprawi? A tak chcialam sie nia pochwalic :( i odebrac buciki, i prezenty dla nas na dzien dziecka hihihihi :D i spotkac sie z kolezanka ktorej nie widzialam z 5 lat :O i przyjaciolka ktora ma mi mnostwo do opowiedzenia :(

Milego dnia! :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 cze 2009, 09:12

Wiatam!
A dzis zona mojego szwagra zrobi mi jakies jasniejsze refleksy pasemka na moich włosach, bo jakos zachciało mi sie zmiany, a ciagle w tym ciemnych brazowych wlosach wygladam nudno, obym nie wygladała jak potwor z jasniejszymi wlosami. :ico_szoking:
UUUUUUUUUUUUUU to zamiesc puzniej fotke bedziemy czekaly :ico_oczko:
Macie racje dziewczyny, lepiej isc do lekarza, nie wiem co sie stalo, juz nie pierwszy raz zapomnialam tabletki,a le tak nie mialam wiec teraz tym bardziej sie martwie
kochana nie martw sie na zapas lec i daj znac co tam
adia26, ale boskie fotki musialo byc czadowo nad ta woda
ale dzis mam powód do dumy Kacperek podniósl sam pupke trzymajac sie fotela i pięknie wstał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dodam tylko że na tym fotelu siedział Piotrek a kacper gdy się chwytal to chapnoł go za jajka :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: i się szybciutko podniósł szkoda że tego nie nagralam :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Brawa dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ha ha ha a co tam wazne ze bylo sie za co zlapac grut to wstac hehehe
Agusia1982, no cuz takie jest zycie O mojej adulce to juz chrzestna dawno zapomniala a chrzestny w tym roku chyba tez ja spisal na strary wiecie jak mi przykro patrzec na nia wim ze jest duza ale wlasnie tym bardziej jej jest przykro bo wszystko bardziej rozumie i widzi jaki swiat jest ze dorosli zachwycaja sie malutkimi dziecmi jak szczenietami a jak tylko podrosna to juz nie pamietaja ze jest jakies tam dziecko :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość