Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2009, 22:25

Agusia1982, ale superancki smiech ma Nicolasek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: SLODAS z niego na maxa :ico_brawa_01: I Ci powiem ze na zdjeciach zawsze wydawalo mi sie ze On jest pulchniejszy a widac ze on szczuplutki i dlugi :-D
a jak fajowa zaiwania w chodziku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 cze 2009, 22:35

wydawalo mi sie ze On jest pulchniejszy a widac ze on szczuplutki i dlugi
no właśnie bo zdjęcia zawsze oddają inne wrażenia,a rzeczywiście nie należy do pulchnych,niestety ,ale co tam,Natalka też taka chudzinka była,tylko że ona nie chciała mi jeść,a Nicuś właściwie lubi pojeść a wygląda jak wygląda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 cze 2009, 22:50

Dana superbfoteczkim Weronia jest słodziutka a Ada no piękna dziewczyna ci wyrosła :ico_brawa_01:
A :ico_brawa_01: gusia Nicolasek ma super śmiech żeby sie tak uśmiechać do kromeczki chleba to tylko dzieci potrafia, a na chodziku sprawnie się już porusza :ico_brawa_01:
u mnie maly dzis tak marudzil ze szok mam nadzieje ,ze nocka bedzie lepsza dzis :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2009, 00:07

cisza...
nic ja chyba ide spac :ico_spanko:
Wiecie co czy to mozliwe ze Iga sie budzi bo ja (czyli mleko :-D )jestem w pokoju????? bo jak nie ide spac do 1 30 to i ona spi a jak ide sie polozyc o 12 to ona sie budzi :ico_zly:
nie wiem sama...no ale narazie nie sprawdze bo sie za bardzo boje tej smierci lozeczkowej :ico_placzek: zeby ja przeniesc do swojego pokoju...chociaz lozeczko bym miala 1,5 merta od siebie :ico_noniewiem: no ale za sciana a teraz mam 15 cm od lozka :-D
nie wyobrazam sobie jak Igusi nie bedzie w naszej sypialni :ico_placzek:

Zapomnialam sie pochwalic ze Marcin kupil nowe lozko :-D 3 osobowe(wiadomo zeby Igusia miala wygodnie jak nad ranem do nas przychodzi :-D )
dostawa ma byc do 2 tyg wiec jak przyjdzie to Wam wkleje fotke :ico_haha_01: lozko bedzie zajmowac cala sypialnie prawie :ico_olaboga: ...wiadomo lozeczko Gusi sie zmiesci :ico_sorki:

Najgorsze ze Marcin chya kupil to lozko bo on ma zamiar na nim jakis sex uprawiac :ico_haha_01: ale ja nie mam najmniejszej ochoty nadal na to :-D bede musiala cos wymyslic zeby s :ico_olaboga:
Miszka napisz co tam u Was slychac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 cze 2009, 10:15

Agusia1982, no super te filimiki, tez bede musiała korzystac z tego :-D
A smiech zabujczy :-D :-D i jak juz fajnie raczkuje, jeju ja tez juz bym chciała zeby Filipek umiał :-)
A i zauwazyłam ze mały chodzi Ci na palcach w chodziku, nie powinnas znizyc go troszke nizej zeby stabilnie cala stopa po ziemi chodzil :ico_noniewiem: Nie chce sie wymadrzac, ale tak mi sie wydaje.
Wiecie co czy to mozliwe ze Iga sie budzi bo ja (czyli mleko :-D )jestem w pokoju?????
:-D no mozliwe, czuje zywe mleko :-D
Najgorsze ze Marcin chya kupil to lozko bo on ma zamiar na nim jakis sex uprawiac :ico_haha_01: ale ja nie mam najmniejszej ochoty nadal na to :-D bede musiala cos wymyslic zeby s :ico_olaboga:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre, dobre :-D a to ty tak nic nie masz ochoty??? bo ja to jestem niewyzyta seksualnie :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 cze 2009, 10:19

dzień dobry u nas nocka ok. :ico_brawa_01: maly juz spi znowu :ico_noniewiem:
mysle że wybierzemy sie na spacerek cala rodzinka dzis :ico_brawa_01: pogoda taka sobie :ico_noniewiem: ale nie pada :ico_sorki:
Mart to super że trójeczke ja uwielbiam takie wielkie wyrka :ico_brawa_01:
Miłej niedzieli dziewczynki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2009, 10:35

wiola85, ja przed urodzeniem Igusi to mialam BARDZO duzo ochoty ale teraz nie mam za grosz :-D moze to te hormony bo ciagle karmie :-)
a mojemu M tez sie udziele i zabardzo mu sie nie chce no ale czasem mu sie zachce a mi nawet czasem nie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiec musze uciekac :-D
nic najwyzej bede spala w szopce na ogrodzie :ico_oczko:

adia26, dobrze ze Kacperek dal Ci sie wyspac :ico_sorki: i udanego spacerku

A ja dzisiaj jade sama do miasta :ico_szoking: Marcin z Iga zostaje :ico_olaboga:
pewnie wroce po godzinie :ico_noniewiem: bo od 8 miesiecy nigdy nie zostawilam Igi na wiecej niz godzine :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2009, 10:48

Witam

u nas nocka ok, maly wstal przed 9, zjadl niedwawno kaszke i chyba chce spac, bo trze oczka, taka pogoda paskudna wiec mu sie nie dziwie.
Leje od wczoraj bez ustanku i jaka zimnica,ogrzewanie w domu zalaczone :ico_olaboga: gdzie te lato :ico_olaboga:
Pati super sie Eris śmieje :ico_brawa_01: widze zdemolawa karuzelke :-D
dziekujemy, a karuzelki to on uwielbia demolowac :-D
Pati super śmiech,
dziekujemy, kochana faktycznie Nicolasek podobnie sie smieje, jaki z nniego sloadziak i jak fajnie raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati zabujczy ten smiech moja tez sie tak hihra ale nigda sama tak z siebie nie a ten mial ubaw sam z tego co robil boski :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki kochana, on zawsze jak sie bawi i rzuca zabawkami np to sie tak sie smieje, slodkie to jest, a wczoraj to malo co sie nie posikalam ze smiechu :-D

A fotki cudasne, Weronisia jest slodka, a druga core masz sliczna, bedzie miala powodzenie w przyszlosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a dodam że tą stronkę odkryłam dzięki Pati dziękujemy bardzo :ico_brawa_01:
nie ma za co kochana, ciesze sie, ze Ci sie podba i z niej skorzystalas :-)
Zapomnialam sie pochwalic ze Marcin kupil nowe lozko :-D 3 osobowe(wiadomo zeby Igusia miala wygodnie jak nad ranem do nas przychodzi :-D )
no to super, pewnie nie mozesz sie doczekac :ico_brawa_01:
Najgorsze ze Marcin chya kupil to lozko bo on ma zamiar na nim jakis sex uprawiac :ico_haha_01: ale ja nie mam najmniejszej ochoty nadal na to :-D bede musiala cos wymyslic zeby s :ico_olaboga:
hehe, dobra jestes, ale sie usmialam :ico_haha_01:


A ja dzisiaj jade sama do miasta :ico_szoking: Marcin z Iga zostaje :ico_olaboga:
pewnie wroce po godzinie :ico_noniewiem: bo od 8 miesiecy nigdy nie zostawilam Igi na wiecej niz godzine :ico_noniewiem:
jedz kochana i sie nie martw, poradzi sobie, a TY sie rozerwij

Ja wcuoraj Erika zostawilam na 3 godziny samego z tatusiem, bo bylam wpracy, jak przyszlam to fajnei sie bawili, a i pwoiedzial, ze pierwszy i ostatni raz go przewijal, bo zrobil kupe i to ponoc jaka i ze malo co nie zwrocil, hehe dobrze, a ja to musze robic od 9 miesiecy prawie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie ch wie co to znaczy

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

07 cze 2009, 12:47

witam!
dziękujemy za miłe komentarze do filmików :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A i zauwazyłam ze mały chodzi Ci na palcach w chodziku, nie powinnas znizyc go troszke nizej zeby stabilnie cala stopa po ziemi chodzil
wiesz co,on miał niżej ale miał podkurczone nóżki i było mu nie wygodnie,a wydaje mi się że nie które dzieci jak zaczynaja chodzić to właśnie na paluszkach,tak było z moją córcią i teraz właśnie z Nicolaskiem,bo nawet jak prowadze go za rączki to też na paluszkach :ico_noniewiem: myslę że jest ok :ico_oczko: ale dzięki za radę :ico_brawa_01:

jejku u nas pogoda też do bani!!! pada i pada :ico_olaboga: a mój właśnie zasnął już drugi raz dziś,ale nic dziwnego szaro i ponuro! a ja właśnie się szykowałam do mamusi na obiadek i po moją córcię bo na weekendy śpi u babci

:-D
A ja dzisiaj jade sama do miasta Marcin z Iga zostaje
właśnie kochana nie martw się poradzą sobie,wkońcu Igusia zostaje ze swoim tatusiem i nic jej nie grozi :-D na pewno będzie dobrze,a ty korzystaj :ico_haha_01:
co do łoża-hmmm,super! my mieliśmy takie duże jak mieszkaliśmy w norwegi-220 na 200 prawie na całą sypialnie i obok oczywiście łóżeczko Nicolasa :ico_haha_02: powiem ci że było tak wielkie ze spaliśmy prawie osobno :-D więc masz szanse ucieć mężowi :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 cze 2009, 12:48

Dzien dobry :))
No smiechy Waszych dzieciaczkow sa boskie! Jak z reklam :)) Twoja cora Dana jest bardzo ladna :) nawet nie chce myslec co to bedzie jak do Niny zaczna przychodzic koledzy, chyba bede ze strzelba stac w przedpokoju :P
Ja spie od wczoraj od 19, mala dalam do kapieli o 18 :O i poszla spac, no i dzieki temu obudzila sie o 5 :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale moj M ja wzial i uspal i spalysmy do 8.30 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A co do przewijania kupy to ja ostatnio zjechalam mojego M, bo przychodzi do mnie i mowi - Nina chyba zrobila kupe, przyniesc Ci czysta pieluche? A zazwyczaj jak miala kupe to bral i przebieral a tu taki tekst LO Chyba sie przyzwyczail, za bardzo, no ale mam nadzieje, ze to sie juz nie powtorzy - i tak sie zloszcze, bo u nas nie ma wstawania na zmiane do Malej, wiem ze to on pracuje i moze byc zmeczony, ale jak nie pracuje to ja moglabym sie wyspac, no i musze go poprosic zeby wstal do niej .. no niby i tak dobrze ze wstaje jak prosze..
Ja wlasnie zjadlam obiad, posprzatalam w mieszkaniu, mala spi, ja popracowalam troche, i musze sie zbierac bo jak Nina wstanie to idziemy na spacer i do glosowania :))) wspierac nasz narod w UE :P
Milego dnia dziewczyny

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość