donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 cze 2009, 20:15

ale biedaczek :ico_placzek:
nio, a ja jestem miękka i płacze razem z nim :ico_placzek:
właśnie zasypia

[ Dodano: 2009-06-06, 20:57 ]
ja zmykam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

06 cze 2009, 21:36

bry wieczór, doczytalam was :-D my bylismy u tesciow i brata roba, malemu na powietrzu bylo lepiej bo tak nie marudzil :ico_sorki:
wrocilismy po 20 to zaraz malego na kapanie wzielam, dalam jesc i spi teraz, zobaczymy jak dzisiejsza nocka bedzie, mam nadzieje ze oka.

ananke to fajno ze zadowolona od fryzjera wychodzisz :-D mnie nikt nie potarfi uczesac poza mna samą :-D

milutka kochanego ciala nigdy za wiele, pozatym 9 miesiecy bylas w ciazy tak raz dwa trzy nie idzie do dawnej figury wrocic, ale za to masz super corke :ico_brawa_01:
ja tez mam troszke kilo wiecej, no ale kiedys schudne, przynajmniej do kolejnej ciazy :P

i nie pamietam co dalej :ico_noniewiem: ide łóżka robic bo rodzice na weselu to sami sobie nie zrobia jak wroca...

gardlo mi przeszlo ale za to katar dostaje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-06, 21:52 ]
dobranoc kobitki, kolorowych :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

06 cze 2009, 22:09

...Jak poradziłyście tak zaczołem robić Milence po 150 ml. mleka i do tego na zagęszczenie 1,5-2 łyżeczek kaszki malinowej...chyba to kaszka choć wcale tak nie wygląda...najważniejsze że córce smakuje i już 5 flachę 150-ki zjadła u teściów...bo dziś śpi u nich niestety... :(

Ale już jutro wraca ze mna wieczorkiem do domu...

MARTA kazała wszystkie pozdrowić i wycałować...no tylko pozdrowić ..całować mi nie pozwoliła :P

A więc pozdrawiam: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Czujcie się pozdrowione :)

DOBRANOC :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 cze 2009, 22:22

gardlo mi przeszlo ale za to katar dostaje :ico_olaboga:
kuruj się. Ja mam nadzieję, że mnie nic nie złapie po dzisiejszym spacerze w deszczu
...Jak poradziłyście tak zaczołem robić Milence po 150 ml. mleka i do tego na zagęszczenie 1,5-2 łyżeczek kaszki malinowej...chyba to kaszka choć wcale tak nie wygląda...najważniejsze że córce smakuje i już 5 flachę 150-ki zjadła u teściów...
ale dziewczynka ma apetyt
MARTA kazała wszystkie pozdrowić i wycałować...no tylko pozdrowić ..całować mi nie pozwoliła :P
też ja od nas pozdrów, no i wycałuj :-D
Czujcie się pozdrowione :)
czujemy się :-D :-D

Zmykam, dobranoc kobitki, no i Piotrek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 cze 2009, 08:14

witam ja dzis nie wyspana Klauducha wyspała sie w dziena wnocy bdzila sie i ziewala dając znac ze juz sie jej nie chce spac ale jakos ją tulilam jeszcze na godzinke do spania... no i od 4 juz nie spi ale ja poszlam do drugiego pokoju wyspalam 3 h bonicnie spalam... i maz mial zmiane na burcie:-D dzis nie moge pozowlic na to by spala tak dlugo w dzien;p a i mielismy id\sc na dwor bo pogoda sliczna i ciepla tylko troszki wiaterek jest a z katarkiem juz jest lepiej nie jest zbyt rzadki raczej gesty i juz o wiele mniej.. wiec moze by sie skusic na spacer bo juz tydzien w domu siedzi


z planow na dzis nic nie robic... tylko mała sie zajmowac a jutro na silownia:D

a na głosowanie to zadne sie nie wybieram :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 cze 2009, 08:23

hej hej
u nas nocka suuuper. maly spal o 20.30 do 7.30 :ico_brawa_01: :-D
juz przewiniety i nakarmiony wywija w lezaczku :-)
dzis jedziemy na festyn na wies :-) ale na krotko bo niestety dzis 2 w nocy maz wyjezdza juz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
kurde i znowu zostaje sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ehhh ale zywot :ico_puknij:

Piotrek no widac ze ma coreczka apetyt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!

[ Dodano: 2009-06-07, 08:24 ]
my na glosowanie tez nie idziemy. wszystkie te partie po jednych pieniadzach, zreszta mnie to nawet nie interesuje i sie nie znam co kto gdzie i z kim wiec nawet nie bede podchodzic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 cze 2009, 08:33

plum :-)

ja na chwilkę - meldunkowo :-)

jesteśmy normalnie na nogach, bo maly przespał całą noc :-) także ja też wyspana :-D

ślicznie popisałyście, ale chyba doczytam jutro :-)

mi jeszcze zostało kupę roboty, obrać ziemniaki, makaron ugotować, surówki porobić, stół uszykować, kotlety posmażyć, paznokcie pomalować :-)
chłop sprząta do końca :ico_sorki:
usypiam najmniejszego na drzemkę właśnie i zabieram się zaraz do roboty...

msza jest na 13tą, znajomi przyjadą po 12 Ci, którzy mieszkają dalej, bo Dana piekła tort :-)

mam nadzieję, że wszystko będzie cudnie i bez stresu będziemy przeżywali przyjęcie tego sakramentu z synem...

miłego dzionka :-)

PS. Piotr, za to Ty możesz wycmokać Martusię od nas :-D i powiedz, że już baaardzo tęsknię :ico_sorki: i jak wygonię gości to będę bazgrała - niech sobie zrobi miejsce w komórce :-D :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-07, 08:41 ]
nie wiem jeszcze, czy to przypadek, ale wczoraj raz i dziś też raz Alek wyciągnął rączki do mnie, jak mu pokazałam, że chcę go wziąć na rączki :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 cze 2009, 08:42

witam :-)
u nas nocka też super, synek poszedł spać o 20.30 , obudził się po 6 wypił mleko, pofikał dostał czkawki, i spał do ok 8

[ Dodano: 2009-06-07, 09:15 ]
ja dziś znów będę z doskoku, bo synuś znów zaczyna koncertować, nawet na kolanach się wygina :ico_placzek:, najlepiej na rękach u góry

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

07 cze 2009, 10:25

Bry dzien,

maly obudzil sie o 2.30 na jedzenie i o po 3 zasnal dopiero i spal do 6,30 zjadl i jeszcze 2,5h dokimał, takze jest lepiej z tym, ze ja poszlam spac dopiero po 4....

ale narazie maly w humorze :-D

z nosa mi wiadrami leci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 cze 2009, 10:26

ja dziś znów będę z doskoku, bo synuś znów zaczyna koncertować, nawet na kolanach się wygina , najlepiej na rękach u góry
kurcze ale ci wspolczuje...jak ja bym chciala zeby mojemu wylazly te zeby bezobjawowo... ale marzenie scietej glowy pewnie :ico_placzek:

a gdzie wy sie wszystkie podziewacie?

u nas robi sie ladna pogoda. zaraz wybywamy z domu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość