Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

07 cze 2009, 21:06

Tak, On zaprasza mnie na wizyty w soboty i w środy bo wtedy ma dyżury. Bardzo dokładnie przeprowadza badania za każdym razem USG ostatnio naturalnie również KTG podczas ostatniego chociaż podłącza urządzenie położna międzyczasie przychodzi sprawdza zapis pyta czy wszystko OK, jak widzi, że długawo czekam na KTG szuka położnej interesuje się pacjentką nie pozostawiaj jej samej sobie, po prostu jest bardzo troskliwy, posiada bardzo pozytywną energię która przechodzi na pacjentkę, jest opanowany spokojnie wszystko tłumaczy, po prostu wysokiej klasy specjalista. I nie cukruje tutaj absolutnie bo nie mam ku temu powodów po prostu taka jest prawda. I bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego lekarza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 cze 2009, 21:06

Dobrej nocki zycze i ide polezec przed tv :ico_oczko:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 cze 2009, 21:09

dusia555 coś mi się zdaje że w tym tygodniu to już na bank zobaczysz córeczkę:) trzymam kciuki

Może ta środa przyniesie nam kilka czerwcówek- czas pokaże:)

A ja właśnie przeszłam małego doła spanikowałam że Mikiego nie czuję i sie poryczałam na calego ale już sie uspokoiłam bo Miki znowu szaleje ja przez to zwariuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Tak bardzo chciałabym go zobaczyć

[ Dodano: 2009-06-07, 21:11 ]
dusia555 super że masz aż tak czułego lekarza ja niestety przez tą zmianę szpitala mogę nie rodzić przy swojej lekarce no i nawet położnej nie mogę tam załatwić. W poprzednim szpitalu mogłam a teraz już wiem, że jej nie wpuszczą cóż trzeba będzie sobie jakoś poradzić a poza tym liczę bardzo na pomoc męża, więc powinniśmy sobie wszyscy poradzić:)

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

07 cze 2009, 21:12

ramonka, wzajemnie do jutra PA :ico_haha_02:

Ilka79 też tak sądzę bo raczej innego wyjścia nie ma, jak sama kruszynka jakoś nie chce wyjść. Skoro piszecie o grupach krwi. Ja też mam 0RH - a mąż B+. Oprócz badań na przeciwciała które okazały sie prawidłowe, żadnych innych czynności lekarz nie podejmował. Czy też tak było w Waszym przypadku w czasie pierwszej ciązy ?

[ Dodano: 2009-06-07, 21:16 ]
5thelement, z pewnością doskonale sobie poradzicie, czego z całego serca Wam życzę. Zwałaszcza w Twojej sytuacji (inny szpital, brak położnej którą chciałaś) obecność małżonka będzie nieoceniona.

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 cze 2009, 21:19

też tak myślę:) teraz i ja uciekam bo z mężem nie widziałam się od wczoraj spokojnej nocki wam życzę

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

07 cze 2009, 21:22

Ja też zmykam. Idę jeszcze przed spankiem pogaworzyć z mężem. Również dobrej i spokojnej nocki życzę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 21:26

Ika - no wlasnie po urodzeniu synka nie dostalam immunoglobuliny,bo te przeciwciala juz byly :ico_zly: Lekarz w szpitalu w Gdansku powiedzial,ze dzieci juz miec nie powinnam,moja doktorka w Sopocie to samo,dopiero jak sie tu przeprowadzilismy,to znalazl sie lekarz,ktory powiedzial,ze to nie problem w tych czasach i kazal zachodzic :ico_brawa_01:
I bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego lekarza :ico_brawa_01:
- super :ico_sorki:

Dobranoc dziewczynki :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

07 cze 2009, 21:55

Czy też tak było w Waszym przypadku w czasie pierwszej ciązy ?
Tutaj odrazu podaja immunoglobuline jesli kobieta ma 0Rh-, sadze ze to dla bezpieczenstwa, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy i czy wogole kobieta wytworzy przeciwciala, a wtedy mozna urodzic przedwczesnie.
hej
ja wlasnie nie chciałabym zawału dostałabym idac do szpitala na zaplanowany porod, a tak jak wezmie z nienacka to nie ma wyjscia
Ja z jednej strony wolalabym niespodzianke, ale z drugiej strony ciesze sie, ze wiem, bo plus jest tego, ze ide tydzien przed terminem. A tak to niewiadomo ile bym jeszcze w ciazy chodzila, jesli dziecko by nie chcialo wyjsc to mialabym jeszcze z 3 tygodnie ciazy maximum, a wogole to juz czlowiek za bardzo mysli i czeka nieustannie jesli swoj termin przekroczy a dzidzia niechce wyjsc, wtedy to dopiero sie doczekac czlowiek nie moze.
A ja właśnie przeszłam małego doła spanikowałam że Mikiego nie czuję i sie poryczałam na calego ale już sie uspokoiłam bo Miki znowu szaleje ja przez to zwariuje
Ja tez tak panikuje jak mam cisze w brzuszku, wiec tez juz naprawde chce to moje dziecko zobaczyc i sie nie denerwowac.

iw_rybka, podobno te przeciwciala sie wytwarzaja po pierwszym dziecku i pierwsza ciaza nie jest zagrozona, ale druga tak. Dla mnie to dziwne, ze lekarze Ci powiedzieli ze nie mozesz miec juz dzieci. Ja po porodzie dostalam zastrzyk i mial mi wystarczyc chyba na 2 lata. Teraz dostalam zastrzyk chyba w 28 tygodniu ciazy. Moja mama miala taki sam problem. To moja siostre wczesnie urodzila, no i mama byla podwiazywana w czasie ciazy, zeby jej tylko nie stracic. Wiec jesli to wszystko mozliwe bylo 25 lat temu, to teraz to juz maja duzo lepsza medycyne.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 cze 2009, 07:32

Dzien dobry :ico_kawa:
Ja dzis nie mam spania , od 6 łaze po mieszkaniu :ico_oczko: Słonko ładnie swieci wiec pranie robie, moze przeschnie zanim zacznie padac :ico_sorki: :ico_sorki:
Tutaj odrazu podaja immunoglobuline jesli kobieta ma 0Rh-, sadze ze to dla bezpieczenstwa, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy i czy wogole kobieta wytworzy przeciwciala, a wtedy mozna urodzic przedwczesnie.
Ja pamietam, jak zaczleam plamic cos ok 8 tygodnia to lekarka kazała mi robic grupe krwi i juz wtedy chciała mi podac immunoglobuline, ale okazało sie ze mam grupe A Rh+ wiec nie było takiej potrzeby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

08 cze 2009, 07:49

Witam w piękny słoneczny dzień:_

Ja dzisiaj jakieś dziwne sny miałam ale właśnie się obudziłam więc zaraz uciekam śniadanko szykować dla całej ferajny:)
Żal mi mojego 19-letniego pieska bo przyzwyczaił się że może na chwilkę wskoczyć do łóżka do swojego pana a teraz ograniczam mu to bo on nie będzie chciała ale przez to że jest już ślepy może wskoczyć na bąbelka. Więc wolę go oduczać.

A wy jakie plany bo my z mężem jedziemy na zakupy do Auchan a później może zahaczymy o ten sklep z wózkami:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość