Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 cze 2009, 06:51

hej
podpisuje liste z rana :-) i mykam :ico_kawa: sobie zrobić
Zapowiada się dzisiaj upalny dzień :ico_brawa_01: Już mi brakowało ciepełka, kto to widział taki zimny czerwiec :ico_noniewiem:
i chlupalo mu w nosku i charczal
a spróbuj mu oczyścic nosek gruszką może tylko cos mu się tam nazbierało :ico_noniewiem:
Ragazzaale suuuper fotki.
:ico_sorki: teraz na te cztery dni też jedziemy tam wypoczywać :-) Tylko mnie mój P wczoraj wieczorem :ico_zly: mówiac że zaprosił swoich rodziców A tak sobie chciałam bez teściowej weekend spędzić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 cze 2009, 07:59

witam

i ja sie melduje...

malo bede pisac pewnie dzis bo czeka mnie pewnie meczacy dzien jak wczoraj
kto to widział taki zimny czerwiec :ico_noniewiem:
no co ty od 20 czerwca znowu ochlodzenie gora od 15 do 21 stopni :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-09, 07:59 ]
a noc jak zwykle duzo pobudek i jestem nie wyspana... ale wyspie sie po smierci; )

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 cze 2009, 08:36

a spróbuj mu oczyścic nosek gruszką może tylko cos mu się tam nazbierało
odciagam mu NOSEFRIDA ale to nie wiele pomaga. glutki wyjda a on i tak charczy, i w dodatku zaczal kaslac i kichac. az mi go zal :ico_placzek:
teraz na te cztery dni też jedziemy tam wypoczywać Tylko mnie mój P wczoraj wieczorem mówiac że zaprosił swoich rodziców A tak sobie chciałam bez teściowej weekend spędzić
chyba bym zmienial plany. nie wiem czy bym wytrzymala tyle dni z tesciowa pod jednym dachem :ico_nienie:
no co ty od 20 czerwca znowu ochlodzenie gora od 15 do 21 stopni
no nieeee....a gdzie sie podzialo lato :ico_placzek: :ico_noniewiem:
a noc jak zwykle duzo pobudek i jestem nie wyspana...
w koncu na pewno sie zmieni. musisz to po prostu przeczekac. innej rady nie ma :ico_noniewiem:

a ja juz sie wykapalam, maly spi a ja lece zrobic kotlety mielone.tylko ze z 2kg miesa. bedzie ich fuura. ale sobie zamroze i bede miec na jakis dluzszy czas.

a dziewczyny powiedzcie jakie macie te blendery czy melaksery co tak na papke dobrze wszystko miela, bo wlasnie musze sobie kupic i nie wiem ktory wybrac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 cze 2009, 08:39

plum z rana :-)

u nas noc oki :-) Chłop jak szedł do wyra, to akurat mały wstał na jedzonko, więc się nakarmili bez budzenia mnie :-D noo, a teraz już wstaliśmy :ico_sorki:

mój mały dziwnie ostatnio jada... mało mleka, ale za kaszką na gęsto, deserkiem czy zupką to wyje wniebogłosy :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Ragazza555, ja też miałam pisać, że tam na wsi cudnie, ale podzielam Twoje zdanie odnośnie teściowej - ciszy i spokoju nie bedzie za bardzo :ico_olaboga:

ja dziś szykuję się już na ten zabieg, choć dziś go nie będzie, bo by kazali na głodniaka i wczoraj dzwoniliby do skutku... ale jest parę spraw, które możemy załatwić, póki Krzyś w domu....

no i ja dziś na angielski :ico_sorki: znów nic nie robiłam, ale co tam... polezę, pogadam, może coś do głowy wejdzie :ico_sorki:

dobra, lecę, bo mi ktosik maruda :-)

[ Dodano: 2009-06-09, 08:40 ]
a dziewczyny powiedzcie jakie macie te blendery czy melaksery co tak na papke dobrze wszystko miela, bo wlasnie musze sobie kupic i nie wiem ktory wybrac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja zaraz wygrzebię, a już pokazywałam kiedyś :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 cze 2009, 08:40

witam :-)
nocka super :)
byłam już w sklepie, zjadłam śniadanko, Szymuś gaworzy w łóżeczku
od rana słoneczko i cieplutko :-D także pójdziemy na spacerek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 cze 2009, 09:04

a ja juz sie wykapalam, maly spi a ja lece zrobic kotlety mielone.tylko ze z 2kg miesa. bedzie ich fuura. ale sobie zamroze i bede miec na jakis dluzszy czas
bedzie wyzerka :-D
milutka204 napisał/a:
a noc jak zwykle duzo pobudek i jestem nie wyspana...

w koncu na pewno sie zmieni. musisz to po prostu przeczekac. innej rady nie ma :ico_noniewiem:
nie no to ja wiem... tylko codziennie zadaj esobie pytanie kiedy :-D ale damy rade tyle juz dalam to i teraz dam


mala zjadla puree ryzowe z brokulami.... i sie bawi oceanem ale juz mnie wola ;)
a dziewczyny powiedzcie jakie macie te blendery czy melaksery co tak na papke dobrze wszystko miela, bo wlasnie musze sobie kupic i nie wiem ktory wybrac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam zelmera ale musze oddac na gwarancje ale bardzo dobry jest

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 cze 2009, 09:06

mala zjadla puree ryzowe z brokulami....
to ten "misiowy ogródek"??

Jedwabna, a może on tak na ząbki juz zaczyna?? oby tylko...

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 cze 2009, 09:29

nie no to ja wiem... tylko codziennie zadaj esobie pytanie kiedy ale damy rade tyle juz dalam to i teraz dam
no pewnie ze dasz...trzymam kciuki :-)
ja mam zelmera
ale jaki? :ico_noniewiem:
Jedwabna, a może on tak na ząbki juz zaczyna?? oby tylko...
patrzylam mu ale nic nie widze. zreszta on tylko nie chce jesc moich wyrobow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 cze 2009, 10:18

to ten "misiowy ogródek"??
tak polecila mi znajoma ze to bardzo delikatne dla dzieciaczkow jest

mała usnela ale dala mi popalioc dziasla jej napuchly no i na balkonie jest a ja chloopu obiad robie

musze ogarnac burdell ten caly

cieplo potem m na dwor moze sie uda wyjsc mam nadzieje ze wozek nie bedzie beee

jedwabna, http://www.allegro.pl/item649608011_hit ... epszy.html mam taki pomylilo mi sie mam brauna roztrzepana jestem :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 cze 2009, 10:18

bry :-) :-)

maly wstal o 6 na jedzonko i pospal jeszcze do 8.30 o 9 zjadl kaszke a teraz go bujam bo spiacy jeszcze jest, wiec moze sie drzemnie z pol h.

ja mam juz dzis lepszy nos, maly prawie bez kataru, rob tylko chrypi, wiec wracamy do zdrowka :ico_haha_01:

jedwabna zdrowka dla maluszka :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość