leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 cze 2009, 10:29

Wczoraj powiedziałam synkowi że będzie miał rodzeństwo a on mi kazał szeroko buzię otworzyć bo chciał zajrzeć do dzidzi
:ico_haha_01: ale pomyslowy chlopak :ico_brawa_01:
w pierwszej i drugiej ciąży modli się tylko o zdrowie. Trochę jej nie wierzyłam ale faktycznie tak jest - może być drugi synek, tylko o zdrowie drżę :ico_sorki:
dokladnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 14:34

dzieki dziewczyny,ja to traktuje wrecz jak osobista porazke,bardzo mi zalezy na jej szczesciu,bo to wspaniala osoba,a przez chorobe duzo zlego w zyciu zaznala - no i zaczelysmy razem staranka i jej obiecalam,ze jak w kwietniu nie zajde w ciaze,to poczekam do wrzesnia na nia - a tu taka niespodzianka,ze ja odrazu zaskoczylam :ico_wstydzioch:
No i ona sobie wmawia,ze juz za stara jest,jej maz ma 42 lata,ona 34 :ico_puknij:

lilo - moj synus za maly chyba jest jeszcze,mowilam mu,ze dzidzia rosnie to tylko pokazuje na brzusio i mowi - DZIDZIA i tyle,tatus go nauczal,ze tu dzidzia jest i brzusio trzeba calowac ( wczesniej go nauczyl,ze pierduski mamusi sie robi w brzuch :ico_olaboga: ),to pocalowal brzusio i juz zapomnial :ico_oczko: Moze na nastepnym USG,kiedy brzuch bedzie juz duzy i zobaczy na monitorze co to,to moze bardziej zrozumie :ico_oczko:

U nas pieknie,cieplo,bylam z synkiem na placu zabaw 3 godziny i biedny teraz padl i spi, a mnie wziela chetka na grochowe,musze zrobic :ico_brawa_01:

lilo

10 cze 2009, 16:02

juz za stara jest,jej maz ma 42 lata,ona 34
Bez przesady, moja koleżanka pierwsze dziecko urodziła jak miała 32 więc podobnie.
Bo to byłoby pierwsze ich dziecko??? Trzymamy kciuki za koleżankę. I żeby małżonek może wcześniej wrócił :ico_oczko:
moj synus za maly chyba jest jeszcze
No mój już snuje plany że będzie dzidzię uczył jeździć na rowerze, kupi jej grzechotki i będzie z nią spał :ico_oczko: Strasznie się wczoraj przejął, nie mógł usnąć.

Miałam mu nie mówić jeszcze bo słyszałam że im mniejsze dziecko tym później powinno się go informować - bo dla małego dziecka to coś surrealiztycznego czekać pół roku na rodzeństwo. No a mój z takich że wszystko właśnie bardzo przeżywa, nie będzie się mógł doczekać. Ale z drugiej strony to jak dziecku nie powiedzieć skoro zaraz wszyscy wokół zaczną go zagadywać "zostaniesz starszym bratem", "cieszysz się że będziesz miał braciszka lub siostrzyczkę???" i takie tam.... Więc lepiej żeby chyba od nas się wcześniej dowiedział :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-10, 16:03 ]
A co do pogody to u nas się już zrywa wiatr, ciemno, pewnie znowu będą burze :ico_chory:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 16:42

Bo to byłoby pierwsze ich dziecko??? Trzymamy kciuki za koleżankę. I żeby małżonek może wcześniej wrócił :ico_oczko:
- tak,pierwsze.Oni dosc pozno sie znalezli :ico_olaboga: A wczesniej nie da rady ale obiecal,ze zostanie na cale 5 miesiecy :ico_brawa_01:
No mój już snuje plany że będzie dzidzię uczył jeździć na rowerze, kupi jej grzechotki i będzie z nią spał :ico_oczko: Strasznie się wczoraj przejął, nie mógł usnąć.
- slodko,ja to ostanio sie troszke poplakalam,bo wzielam coreczke kolezanki na rece i Jedrus bardzo zazdrosny byl,spojrzal na mnie z takim wyrzutem :ico_szoking: Szok,ale za to dzisiaj na placu zabaw,bardzo sie zajmowal ta dzidiza,podawal smoczek i wycieral buzke :ico_brawa_01:
i takie tam.... Więc lepiej żeby chyba od nas się wcześniej dowiedział
- dokladnie,no i mama nagle brzuszek dostanie,nie bedzie mogla brac na rece juz tak czesto,to lepiej delikatnie uprzedzic brzdaca co i jak sie szykuje :ico_brawa_01:

A ja jednak pranie zrobila,bo jutro swieto,to nie bede wieszac i chmury przegonilam :-D Oby tak do wieczora.I zrobilam ta grochowke,pyszna jest :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:33

10 cze 2009, 17:40

Witam Styczniowe Cieżaróweczki :ico_haha_02: I dołączam do powstajacej Listy :-)
Termin 9.01.2001. po 3 miesiącach starań... i 10 latach marzeń ...Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 17:41

Mama26, witaj i serdecznie gratulujemy upragnionego cudu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo

10 cze 2009, 18:17

Mama26, gratulacje :ico_brawa_01: Super, że kolejna mama dołączyła :ico_brawa_01:

Ja zakupiłam te czopki na wymioty i oczywiście jest na nich napisane że można stosować w ciąży tylko w razie zdecydowanej konieczności, ogólnie w ciąży niezalecane :ico_placzek: No i co - ginekolog przepisał więc można czy nie????????? Chyba się wstrzymam, na razie jutro wolne więc jakoś dam radę, najwyżej przeleżę bo jak leżę to jeszcze w miarę się dobrze czuję...
ja to ostanio sie troszke poplakalam,bo wzielam coreczke kolezanki na rece i Jedrus bardzo zazdrosny byl,spojrzal na mnie z takim wyrzutem
Pewnie różnie to będzie, na 100% nie obejdzie się bez zazdrości czasem, ale na pewno chłopcy pokochają maluchy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 18:54

ale na pewno chłopcy pokochają maluchy
- napewno :ico_brawa_01:

Wiesz,ja pilam taka herbatke z serii New Life na pierwszy trymestr ciazy,kupowalam w zielarskim,moze tego sprobuj :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 cze 2009, 19:38

iw_rybka, mam nadzieje ze kolezance w koncu sie uda :ico_sorki:

ja po wykladach
troche zmeczona
brzuch pobolewa, chyba musze sie polozyc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-10, 19:40 ]
Mama26, witaj wsrod styczniowek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 19:53

mam nadzieje ze kolezance w koncu sie uda
- dzieki :ico_brawa_01:
brzuch pobolewa, chyba musze sie polozyc
- jak boli to koniecznie polez,mi zawsze pomaga :ico_sorki:

A maz przyszedl z pracy i skomplementowal ciasto :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość